yaz geldi uyusma dieti supper etkili :)

Anasayfa  \  Forumlar  \  Geyik  \  yaz geldi uyusma dieti supper etkili :)

evvet bu diyet ilk burda sok baska yerde bulamassin Kahkaha

1 - oncelikle evdeyiz bolbol oturcas hareketsiz mumkunse tumgun yatcas herseyi yatar pozisyonda yapcas+ heryerimis uyuscak beynimis,vucut,heryerimisin yaglanmasi/sekerlenmesi onemli;popo beyin gibi Smile bende ikiside olmadindan uyusma yaglanma sekerlenme olmuo Smile
2 - bu sirada evdeki tum mavi ekranlardan radyasyon alcas ve stres hormonumuzu salgilicas
3 - bol islenmis hayvansal gida festfud disardan siparis vs gibi cop gidalarlan kendimizi iyyice uyusturup/seker/yaglandircas Smile
4 - kesinlikle tv de moda/dizi/real iti programlari kacirmadan uyuscas ki kendimisi iyi hissedelim yani real itinde mesela ayy bu adamlar/kadinlar neler yapmis bole ben hicbisey yapmamisim 20 okul bitirdim ben neymisim 4 dunya dolastim vb...dices mesela kendimisi iyi hissedip uyumaya devam etces...
5 - en onemlisi kendimizi akilli sancas karsidaki salak bu en onemlisi en ufak seylere kizip o an desarzzz oldugumuzu sanip aslinda uzunda kendimise zarar vercesss :)burada herseyy ziplamak herseye kafa takip sinir olmak el ayak titretmek cok onemli Smile ayrica sosyal medyayi babamisin ciftligi gibi korumak hakli olmak veee mutsuz olmak cok onemliii Smile
6 - en onemlisi Smile bagimlilik yapan herseyi tuketmek-tv-tuketim-alisverisle kisa sureli uzunda zararli basit tatminlerin otesine gecememek Smile
7 - cok skldm devam edemicem kotu uyku-sagliksiz hersey-olumsuzluklar-spor/yoga/meditasyon.kitap ve radyo ve muzikden uzak durmak hayal kurmamak Smile
evvet dostlar bunlari yapin rutin olarak sora da o icine giremedinis size buyuk gelen bikininin icini doldurcaksiniz fakat bisey in bos kalcak Smile
o bos kalsin Smile
8 - ailenisin bodrum katinda otlakci gibi yasayin bos bos issiz gucsuz Smile
o bendim Smile sora forumlari okuyun Smile kislara yasin Smile aa o da ben Smile
kek yiyin oturun asagi Smile
9 - bol kimyasalli gereksiz ev temizligi bu da onemli
10 - konkord yanilimina bol bol dusun Smile
11 - sakin yardimlasma vb seyleri yapmayin bencil olun Smile
12 - dogayi insanlari bosverin cevreyi kirletin Smile tuketiminisle ve beyninissle
zaten bu maddeleri yaparsanis hersey ok Smile mrk etmein Smile doldurcaksinis o bikinii Smile
13 - datr sira sende Smile varmi eksik vardir kesin Smile haa dusunmee zaten zekiyis ya Smile  

kiwikiki

04 Nis 2021 09:20

Mesaj Gönder

çok uzun Very Happy  

Crimson Rivers

05 Nis 2021 18:05

Mesaj Gönder

evet iste okuyun da bilinclenin bunlari yapmain anlaminda kesban manifestosu gibi oldu Smile  

kiwikiki

05 Nis 2021 18:42

Mesaj Gönder

okumayin Smile  

kiwikiki

08 Nis 2021 04:26

Mesaj Gönder