monolog

Anasayfa  \  Forumlar  \  Geyik  \  monolog

uyuyayım da, bugün bitsin
bu hafta bitsin  

MaRaz Tribu

22 May 2021 21:38

Mesaj Gönder

yeryüzündeki tek günah kendini unutmaktır.  

Erosss

24 May 2021 22:09

Mesaj Gönder

bu sefer temizlik yapmak için çok geçerli bi sebebim var diye başladığım güne, neyse ya gelince o yapar diye devam ediyorum  
fotoğrafı yok

yabirakallaskina

03 Haz 2021 16:09

Mesaj Gönder

instagram bana çocukluk aşkımı saymazsak aşık olduğum tek adamın yeni açtığı hesabı önerdi. parmağında nikah yüzüğüyle... şu an o yüzüğü yutmuşum gibi bi rahatsızsızlık yaşıyorum. kusayım mı ağlayayım mı bilememekli.  

En son yabirakallaskina tarafından 03 Haz 2021 16:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fotoğrafı yok

yabirakallaskina

03 Haz 2021 16:11

Mesaj Gönder

evlendiğini de biliyorum gerçi üç yıl olmuştur, diğer hesabında karısıyla yanak yanağa pozu vardı. münasebetsiz bi zamanda öğrenmiş, gönlümce dağılamamıştım.  
fotoğrafı yok

yabirakallaskina

03 Haz 2021 16:12

Mesaj Gönder

ayrıca ilk aşkımı niye saymıyoruz ya. ona olan zaafım yüzünden hayatıma sırf kıvırcık saçlı ve uzun kirpikli diye kaç hilkat ül mahlukat soktum...  
fotoğrafı yok

yabirakallaskina

03 Haz 2021 16:14

Mesaj Gönder

hala ara sıra sesi kulağıma gelir, adımı söylerken... gerçi istediğim zaman youtube açıp sesini de duyabiliyorum da aynı tadı vermiyor.  
fotoğrafı yok

yabirakallaskina

03 Haz 2021 16:18

Mesaj Gönder

belki hala çalgıcılar da onun yüzünden ilgi alanımdadır. yalnız çalgıcılar kendilerine çalgıcı denmesinden ve benim bi müziksever olmamamdan hiç hoşlanmıyor. geçen bi tanesini sanat icra ederken dinlemek istemediğim için kaybettim ahdahfshdf  
fotoğrafı yok

yabirakallaskina

03 Haz 2021 16:20

Mesaj Gönder

gerçi tam olarak o yüzden kaybetmemiş de olabilirim. bayılırım gözden çıkardığım adamlara kendileri gitmiş gibi hissettirmeye...  
fotoğrafı yok

yabirakallaskina

03 Haz 2021 16:22

Mesaj Gönder

ben gitmesini istemediğim halde giden tek adam az önce nikah yüzüğünü yuttuğumdur. o yüzden kayıtlara geçen tek aşk o muhtemelen. gözümde küçük düşeceği kadar çok vakit geçiremedik zirvede bıraktı.  
fotoğrafı yok

yabirakallaskina

03 Haz 2021 16:25

Mesaj Gönder

kaç mono tükendi sarhoş gönlümde  

Kahin

04 Haz 2021 10:28

Mesaj Gönder