monolog

Anasayfa  \  Forumlar  \  Geyik  \  monolog

senin işin daha fazla biliyorum
bir de fotolardan gördüm maşallah, her yer pırıl pırıl.  

görümce

22 May 2020 19:33

Mesaj Gönder

ay sahi karıştı kafam Smile annemle bugün konuşuyorduk son 2 gün kaldı diye o şaşırttı benide. günlerde hep birbirine benziyor gün kavramıda kalmadı hiçSmile  

sSelly

22 May 2020 19:35

Mesaj Gönder

üst çarpraz kara feraceliler var diyordum ya, onlar bugün apartmanın önünde, bize nazır tavuk kestiler, sonra yoldular
nasıl sinir oldum
tamam tavuk yiyoruz, adak vs allah kabul etsin de şehrin ortasında öyle de yapılmaz ki
içim kötü oldu
çocukları da izleyeceğiz diye etrafta koşuşuyorlar
ben o çocukları nasıl seveyim ya küçükten ne kafadalar Confused  

görümce

22 May 2020 19:36

Mesaj Gönder

bayramdan sonra bim'e gideceğim ekşi bebeto şeker almaya
psikolojimi hazırladım
cesaretim hazır Very Happy  

görümce

22 May 2020 19:40

Mesaj Gönder

maraz tribu demiş ki:
senin işin daha fazla biliyorum
bir de fotolardan gördüm maşallah, her yer pırıl pırıl.

sağol canım elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum Embarassed yorucu olmuyor diyemem.. yaşamak için yapmak zorundayız mecbur (:

sizin kaçta okunuyor?

birde sizin orada sokağa çıkma yasağı var mıydı bayramda? bugün aklıma geldi sorayım dedim

millet bodrumlara tatile gitmeye başlamış trafik fenaymış.. gerçi portakalı izlemeyide unuttum tam açtık haberler bitmiş..

neden bu kadar normalleşiliyor anlamıyorum ölen sayısı azalınca covid bitmiş mi oluyor..  

sSelly

22 May 2020 19:40

Mesaj Gönder

maraz tribu demiş ki:
üst çarpraz kara feraceliler var diyordum ya, onlar bugün apartmanın önünde, bize nazır tavuk kestiler, sonra yoldular
nasıl sinir oldum
tamam tavuk yiyoruz, adak vs allah kabul etsin de şehrin ortasında öyle de yapılmaz ki
içim kötü oldu
çocukları da izleyeceğiz diye etrafta koşuşuyorlar
ben o çocukları nasıl seveyim ya küçükten ne kafadalar Confused

köye gidip yapsınlarda hakikaten ne alaka ya sanki müstakil evdeler kendi bahçelerinde kesiyorlar..
saygısızlık.. aynen yiyoruz ayrı ama canlı olup birebir kesip yemek bambaşka..  

sSelly

22 May 2020 19:42

Mesaj Gönder

yemek yemeden uykum geldi:)
duş almak mayıştırdı valla  

sSelly

22 May 2020 19:46

Mesaj Gönder

ayağım üşüdü hemen venüse yanaştım ısıtsın işe yarasın çocuğum ahah Very Happy  

sSelly

22 May 2020 19:53

Mesaj Gönder

sselly demiş ki:

sağol canım elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum Embarassed yorucu olmuyor diyemem.. yaşamak için yapmak zorundayız mecbur (:

sizin kaçta okunuyor?

birde sizin orada sokağa çıkma yasağı var mıydı bayramda? bugün aklıma geldi sorayım dedim

millet bodrumlara tatile gitmeye başlamış trafik fenaymış.. gerçi portakalı izlemeyide unuttum tam açtık haberler bitmiş..

neden bu kadar normalleşiliyor anlamıyorum ölen sayısı azalınca covid bitmiş mi oluyor..

bugün 16 geçe okundu, yarın 17 geçe okunacak.
bu bayramda 81 ile çıkardılar yine sokağa çıkma yasağını, genel yaptılar yani, ki çok iyi yaptılar bence.

1hafta mı daha fazla mı ne evvel haberler yine bodrum girişi kaç km kilit diyordu. türk halkında "bana bir şey olmaz" düşüncesi var ya çok kötü o.. bir de uzun vadeli düşünmeyi bilmiyorlar ve herkes tekil düşünüyor. toplum olamadık.  

görümce

22 May 2020 19:56

Mesaj Gönder

sselly demiş ki:

köye gidip yapsınlarda hakikaten ne alaka ya sanki müstakil evdeler kendi bahçelerinde kesiyorlar..
saygısızlık.. aynen yiyoruz ayrı ama canlı olup birebir kesip yemek bambaşka..

yanda sadece kendi gördükleri bir alan var, yan bahçe. kuytu. orada yapsalar bile olurdu. bu yaptıklarının hiçbir açıklaması yoktu. gösteriş yapmaya çalıştılarsa hem yanlış, hem acınası, hem de komik!  

görümce

22 May 2020 19:58

Mesaj Gönder

bu gece şu meşhur karabiberli çileği deneyeceğim. meşhur olduğunu da yeni okudum. şaşırdım. ama çok methediyorlar.  

görümce

22 May 2020 20:17

Mesaj Gönder

elif parkurda tazi gibiydi
nasil bir kiz bu yahu!  

görümce

22 May 2020 20:42

Mesaj Gönder

hızlı olsa ne olacak kazanamadıktan sonra Kahkaha  

sSelly

22 May 2020 21:14

Mesaj Gönder