ne dedin kendine..?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Okuma  \  ne dedin kendine..?

ben de bittim  

M o o n

30 Ağu 2018 21:13

Mesaj Gönder

desene yine bir seyler güzeldi karalamalar..  

arwen

04 Eyl 2018 15:47

Mesaj Gönder

uyan !!!!

senin ciğerin yangın yeriyken hala, çoktan bitmişsin ;uyan!  

M o o n

07 Ara 2018 14:18

Mesaj Gönder

dedim ki
şu tepeden tırnağa ağlayan acın bilir ki bir sen yanmadın göz göre göre de yaktın  

M o o n

04 Oca 2019 13:56

Mesaj Gönder

dedim ki
“ üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir? “  

M o o n

04 Oca 2019 13:59

Mesaj Gönder

yoksa ben zurna miyim he? he he?  

Canavisativa

30 Oca 2019 13:38

Mesaj Gönder

"i am fed up with this world, i’m not tired of it, i’m just sick of it, i loathe these people. i despise these people. how dare they behave in the manner they behave? how dare they?" demiş bob geldof sonra bir de gülten akın "ah, kimselerin vakti yok durup ince şeyleri anlamaya, kalın fırçalarını kullanarak geçiyorlar" demiş, karnım acıkmasaydı ben de bir şeyler derdim ama çok açım  

bojack

06 Oca 2021 21:14

Mesaj Gönder

çok da aşığım lan  

bojack

12 Oca 2021 16:18

Mesaj Gönder

yok artık!  

bojack

12 Oca 2021 19:45

Mesaj Gönder

böyle olmasını istemezdim ama hep olurdu. dünyanın bütün kızılderilileri yenilir, spartakus kaybeder, gün batarken sararır, kuşlar döner, sadri alışık denilen hergele, her filminde ağlardı. o ağladıkça ben de ağlardım. nedenimi bilmez ağlardım. ağladıkça sadri’ye kıl kapar gıcık olurdum. üçüncü şahıs olarak kalışına, hep gidici kadınları sevişine, bu gidiciliklerin bir mecburiyet gibi duruşuna, sadri’nin bu mecburiyetlere, giden kişinin özgürlüğü olarak bakıp, ona ihanet etmemek için kendine ihanet edişine..  

bojack

14 Oca 2021 19:29

Mesaj Gönder

insan sevdi miydi buna bi çare düşünmeli.  

bojack

16 Oca 2021 20:05

Mesaj Gönder

the ten commandments of rational debate

1. thou shall not attack a person's character but the argument itself. ("ad hominem")

2. thou shall not misrepresent or exaggerate a person's argument in order to make it easier to attack. ("straw man fallacy")

3. thou shall not use small numbers to represent the whole. ("hasty generalization")

4. thou shall not argue thy position by assuming one of its premises is true. ("begging the question")

5. thou shall not claim that because something occurred before, it must be the cause. ("post hoc/false claim")

6. thou shall not reduce the argument down to two possibilities. ("fake dichotomy")

7. thou shall not argue that because of our ignorance that the claim must be true or false. ("ad ignorantiam")

8. thou shall not lay the burden of proof onto him who is questioning the claim. ("burden of proof reversal")

9. thou shall not assume "this" follows "that" when "it" has no logical connection. ("non sequitor")

10. thou shall not claim that because a premises is popular, therefore, it must be true. ("bandwagon fallacy")  

bojack

19 Oca 2021 21:56

Mesaj Gönder

katili tarafından yanlışlıkla vurulan yabancı gibi ölüyüm.  

bojack

23 Oca 2021 19:58

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10