atlet aranıyor

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  atlet aranıyor

spor kulubumuzde eğitilip kırbaçlanmak ve kendisinden yarışçı yaratmak maksadı ile evveliyatında atletizm gibi dayanıklılık sporu yapmış, elite kategoride federe yarışmalara hazırlanabilecek, profesyonel idman kültürünü kaldırabilecek bayan bisikletçi adayları aranıyor. bisiklet camiasında o kadar az kadın bisikletçi var ki, gerçekten doğru düzgün insana rastlayabilmek mucizevi olabiliyor. "şaka değildir"  

Luckshot

08 Kas 2016 15:07

Mesaj Gönder

başka pozisyonlarda açık var mı

cv göndereyim Confused  

Obi-wan

08 Kas 2016 15:26

Mesaj Gönder

obi-wan demiş ki:
başka pozisyonlarda açık var mı

cv göndereyim Confused

evet masör lazım obi Smile  

Luckshot

08 Kas 2016 15:28

Mesaj Gönder

luckshot demiş ki:

biraz yapıyorum ama size yapmam Razz  

Obi-wan

08 Kas 2016 15:36

Mesaj Gönder

bütçeye göre şahinler iyidir çiftkurtlar daha düşük fiyat segmentinde düşünebilirsiniz.  

woz

08 Kas 2016 18:19

Mesaj Gönder

ateist araniyor diye okuyup basliga girmek de paha bicilemez... Hass  

Divide By Zero

08 Kas 2016 18:59

Mesaj Gönder

böyle "ilanla" sporcu aramak zorunda olmak çok ama çok boktan bir durum olsa gerek. umarım daha iyi noktalara gelirsiniz bisiklet sporu olarak.  

KONG

08 Kas 2016 23:46

Mesaj Gönder

kong demiş ki:
böyle "ilanla" sporcu aramak zorunda olmak çok ama çok boktan bir durum olsa gerek. umarım daha iyi noktalara gelirsiniz bisiklet sporu olarak.

aslında sporcu var ancak memlekette öyle cevherler var ki, kendilerinin bile farkında bile degiller.
cocuklugunda spor altyapısı olmayan bir kişinin, 1 sene boyunca doğru antrene edilip federe zamana karşı yarışmalarında kürsü görmesini canlı canlı izledim. o zaman anladım ki bu iş genetik. işte belki o genetik cevheri buluruz diye dillendirip duruyorum Smile  

Luckshot

09 Kas 2016 10:32

Mesaj Gönder

luckshot demiş ki:

zaaa  

music

09 Kas 2016 14:08

Mesaj Gönder

luckshot demiş ki:

aslında sporcu var ancak memlekette öyle cevherler var ki, kendilerinin bile farkında bile degiller.
cocuklugunda spor altyapısı olmayan bir kişinin, 1 sene boyunca doğru antrene edilip federe zamana karşı yarışmalarında kürsü görmesini canlı canlı izledim. o zaman anladım ki bu iş genetik. işte belki o genetik cevheri buluruz diye dillendirip duruyorum Smile

dusununce imkansiz gibi geldi ama guzel bi hikayeymis  

KONG

09 Kas 2016 15:08

Mesaj Gönder

music demiş ki:

zaaa

gel bizim cocuklara yemek yap sen de Smile  

Luckshot

10 Kas 2016 12:07

Mesaj Gönder

kırbaç olmayaymış ıyıymıs  

CRATOS

12 Kas 2016 15:06

Mesaj Gönder

luckshot demiş ki:

gel bizim cocuklara yemek yap sen de Smile

mesai ucretini konusalim Confused  

music

16 Kas 2016 00:33

Mesaj Gönder

atlet șeyde bulursunuz, nerdeydi ya.
abi liseleri gezin. beden derslerini falan.
biseyler cikabilir.  

Laphroaig

08 Eyl 2020 18:29

Mesaj Gönder