kuzeni için romayı satın alacak...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  kuzeni için romayı satın alacak...

el maktum kuzeni için roma'yı alıyor

el maktum’un amiral gemisi emirates grup, ünlü yatırımcı soros’un da talip olduğu italyan futbol devi as roma’yı 550 milyon dolara satın alıyor.

emirates ceo’su ahmed maktum “anlaşmayı yaptık. kuzenim (şeyh maktum) futbolu sevdiği için roma’yı satın alıyoruz” dedi.

italya’da birinci ligde yer alan ve avrupa’nın en büyük futbol kulüpleri arasında gösterilen roma futbol kulübü son dönemde ciddi bir borç batağına saplanmış durumda. kulübün yaklaşık 200 milyon dolarlık borcu olduğu ve as roma’nın yüzde 100 hissesine sahip olan italyan şirket italpetroli’nin satış için yatırımcılarla görüştüğü biliniyordu. son olarak kulüple soros’un ilgilendiği belirtilirken, milyarder yatırımcının bu hafta roma’ya teklifini sunması bekleniyordu.

kuzenim için alıyoruz

ancak dubai şeyhi son dakikada harekete geçerek roma kulübü için 550 milyon dolarlık bir teklif vererek italpetroli yöneticileri ile el sıkıştı. emirates ceo’su ahmed maktum roma futbol kulübüyle anlaştıklarını açıklayarak şöyle konuştu: “roma kulübü ile anlaşmayı yaptık. ailem her zaman değerli markaların satın almasında dünyada söz sahibi olmak ister. roma’da onlardan bir tanesi. üstelik kuzenim (el maktum) futbolu çok seviyor. ben futboldan anlamam ama kuzenim için roma kulübü’nü satın alıyoruz” dedi.

nasıl bi paradır,nasıl bi hayattır bu anasını satiim...kimisi kombine için parayı zor denkleştirirken kimi gider direk kulübü satın alır...ben de senin kuzenin sayılırım el maktul...akrabayız biz akraba alooo...  

Ayrton Senna

24 Nis 2008 15:47

Mesaj Gönder

ne kombinesi bilet alamıyor millet Kahkaha  
fotoğrafı yok

thur

24 Nis 2008 15:48

Mesaj Gönder

araya girelim de indirim yapsınlar, sevaptır Confused  

YedekteBekleyenMelek

24 Nis 2008 15:50

Mesaj Gönder

romayi aliyolar diyince dusundum bende mundar ettiler sehri biri yakar biri alir  
fotoğrafı yok

Can:

24 Nis 2008 15:51

Mesaj Gönder

transfer için ayırdıkları bütçe belli olmuş:

50bin varile = christian ronaldo
40bin varile = henry

imzayı atacakmış.  

aytuncbjk

24 Nis 2008 15:53

Mesaj Gönder

jesus demiş ki:
bakalım ne transferler yapıcaklar.

yeni bi chelsea vakası olurlar mı diyosun?  

Ayrton Senna

24 Nis 2008 15:59

Mesaj Gönder

ulan olmadı ki şöyle bi dayımız Confused Smile  

Ayrton Senna

24 Nis 2008 16:01

Mesaj Gönder

jesus demiş ki:

onu düşünüyodum ben de tam.
devam ederse herif para harcamaya bomba olabilir.

abrahamoviç gibi hırslı olabileceklerini sanmıyorum...kuzeni oynasın diye oyuncak alıyo gibi görünüyo daha çok...  

Ayrton Senna

24 Nis 2008 16:03

Mesaj Gönder

vurcam kırbacı vurcam kırbacı Neutral  
fotoğrafı yok

thur

24 Nis 2008 16:06

Mesaj Gönder

sarı kırmızıya sempatisi varsa gs mali krizden yırttı demektir.  

aytuncbjk

24 Nis 2008 16:12

Mesaj Gönder

kesin ronaldınhoya alır bunlar Confused  

alessandrodelpiero

24 Nis 2008 16:34

Mesaj Gönder

unuttum ya pardon Confused  

alessandrodelpiero

24 Nis 2008 16:38

Mesaj Gönder

551 veriyim  

SDRSNCKTR

24 Nis 2008 16:49

Mesaj Gönder

zenginin parası
züğürdün çenesi  

SeMMy

24 Nis 2008 17:07

Mesaj Gönder

şirketler dünyası oldu iyice bu ne a.k,önce feneri aziz sonra da beşiktaşı tüpçü üstüne alır borçlandıra borçlandıra...

garip tabi sanırsıın bilgisayar da cm fm oynuyolar a.q  

cbaris

24 Nis 2008 17:33

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5   Sonraki