a milli takımımızın siyah forma giymesini istiyoruz

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  a milli takımımızın siyah forma giymesini istiyoruz

A Milli Takımımızın Siyah Forma Giymesini İstiyoruz
  evet
  hayır
| Sonuçlar
altinci_vites demiş ki:

ha bunlar olmayabilir ... ne olur o zaman ulusoy denen şahsiyet tribündeki herkese önünde mehmet yazan siyah tişört dagıtır siyah bayraklar , pankartlar ve yapılan tezahuratlarla bu tepkiyi taraftar verir ...

işte bu cok guzel olur...  

FOOL

12 Ekm 2007 16:30

Mesaj Gönder

yigitksk demiş ki:
türkiye a milli futbol takımı, cumartesi ve çarşamba günü avrupa şampiyonası grup maçlarını oynayacak.

şırnak’ta 13 askerin şehit düşmesinden sonra e-postalar ile sürdürülen bir kampanya başlamıştı.

milli takım’ın bu maçlara, ulusça yas tuttuğumuzu gösterecek şekilde siyah forma ile çıkmasını talep eden bir kampanya idi bu.

işin ilginç tarafı, bu kampanyaya spor basınının da balıklama atlamasıydı.

uluslararası maçlarda, takımların kafalarına göre forma değiştiremeyeceğini en iyi bilmesi ve herkese de anlatması gerekenlerin "siyah forma ile maça çıkılsın", "her formanın sırtına mehmet yazılsın" gibi manşetler atmalarına çok şaşırdığımı söylemeliyim.

öte yandan türkiye’de acımasız bir terörün sürmekte olduğunu bütün dünyanın gözüne böyle sokmanın nasıl bir mantık olduğunu da anlayamadım.

burası bir turizm ülkesi! her yıl milyonlarca insan bu ülkeye gezmeye, tatil yapmaya geliyor.

bir spor karşılaşmasını izlemek için televizyonlarının karşısına geçenler, milli takım’ın siyah formasına bakınca ne düşünürlerdi?

bombaların patladığı, düzinelerce insanın öldürüldüğü bir ülkeye kim gelmek ister?

ve bir soru daha: o dağlardaki hain tuzaklarda şehit olanlar, ne için öldüler? onların canını verdikleri bayrağı simgeleyen kırmızı-beyaz milli forma, neden siyah ile değiştirilsin?

mehmet y.yılmaz

bir turizmci olarak senin turizmine sokiim. Confused  

Arkhe

12 Ekm 2007 22:06

Mesaj Gönder

arkhe demiş ki:

bir turizmci olarak senin turizmine sokiim. Confused

29.10.1923  

ALTINCI_VİTES

13 Ekm 2007 00:37

Mesaj Gönder

victory demiş ki:

inonu'dur tek cehennem istanbul'da (bence tabii) milli maçlar için..52bin kişi olsa değil 152bin kişi olsa kadıköydeki stad cehennem olamaz : )
yunanistan maçı inonu'de olmaliydı..korner atarken nefesimizi hissetmeliydiler..

+1  

No PaSaRaN

13 Ekm 2007 00:59

Mesaj Gönder

iverson1907 demiş ki:
0*0 lık yunanıstan macıda ınonudeydı ve ıgrenctı trıbunler

sponsor taraftarıydı ama gelenler, kadıköy'ün kapasitesinin daha fazla olacağını düşünürsek gelecek olan sponsor taraftarı sayısı da artar ve daha da kötü olur, istanbul'da olacaksa inönü'de olmalı ama bence bursa'da olsun maçlar...  

No PaSaRaN

13 Ekm 2007 01:00

Mesaj Gönder

almighty demiş ki:
bu arada ben milli maçların hele hele yunan mili maçının bursa'da oynanmasından yanaydım....

+1  

No PaSaRaN

13 Ekm 2007 01:01

Mesaj Gönder

victory demiş ki:

bir ingilitere maçı var kadıköy'de o maçtan beri nefret ediyorum orda milli maç yapılmasin...

ukrayna maçı daha da felaketti...  

No PaSaRaN

13 Ekm 2007 01:02

Mesaj Gönder

topic konusuyla ilgili düşüncem de ahanda budur, fevzi başkan çok güzel özetlemiş:

fvz demiş ki:
pankartla çıkalım.. pkk nın a.q.

No PaSaRaN

13 Ekm 2007 01:20

Mesaj Gönder

victory demiş ki:

inonu'dur tek cehennem istanbul'da (bence tabii) milli maçlar için..52bin kişi olsa değil 152bin kişi olsa kadıköydeki stad cehennem olamaz : )
yunanistan maçı inonu'de olmaliydı..korner atarken nefesimizi hissetmeliydiler..

macaristan maçında çok da bir cehennem havası görmedik, hangi stadda oynanırsa oynansın biletleri alan insanların profili değişmedikçe milli maçta cehennem falan yaratamassın. ben hayatımda bir milli maç sonrası "cehennem gibiydi, tribünler harikaydı" diye düşündüğümü hatırlamıyorum.

hiçbir stadda cehennem ortamı yakalayamayacağıma göre de 52.000 kişinin çıkarttığı ıslık sesinin hatrına saraçoğlu seçilebilirdi. he benim tercihim özellikle volkan'ın söylediğinden dolayı yine de inönü olurdu o ayrı, zaten macaristan maçını orada oynadıktan sonra neden durup dururken stad değiştirme ihtiyacı hissettiler anlaşılmaz.  

Arkhe

13 Ekm 2007 16:57

Mesaj Gönder

http://tinyurl.com/yo8odb

ALTINCI_VİTES

14 Ekm 2007 14:04

Mesaj Gönder

niye siyah bant bile takmadılar, ona da mı izin alınamamış Rolling Eyes  

No PaSaRaN

14 Ekm 2007 15:03

Mesaj Gönder

altinci_vites demiş ki:
http://tinyurl.com/yo8odb

(picture)

futbolcular 1 milyon ytl, federasyon 1 milyon ytl verdi.
fenerbahçe de 1 milyon dolar vermişti.

son baktığımda 120.000 kişi bağış yapmıştı, 22 milyon ytl civarı bir para toplanmıştı.  

Arkhe

15 Ekm 2007 09:24

Mesaj Gönder

bide bunlar düşünerek maçlara çıkıp kazansalar biraz daha anlamlı olurdu.  

Obi-wan

15 Ekm 2007 10:20

Mesaj Gönder

milyonlar,dolarlar istiyorsunuz
formanın hakkını vermiyorsunuz
taraftarla dalga geçiyorsunuz
formayı çıkarın çıplak oynayın...

Ayrton Senna

15 Ekm 2007 13:30

Mesaj Gönder

tiny paws demiş ki:

teco nedense aklıma 2003-2004 sezonu geliyo Hass