a milli takımımızın siyah forma giymesini istiyoruz

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  a milli takımımızın siyah forma giymesini istiyoruz

A Milli Takımımızın Siyah Forma Giymesini İstiyoruz
  evet
  hayır
| Sonuçlar
thedaywalker demiş ki:
develt bakanı açıkladı o olay ylaan olmus ta yunan macı inönü de mi asy de mi bn hala annamadım :s

kadikoy de niye oynayamiyoruz bu maclari?  

emirg

11 Ekm 2007 10:55

Mesaj Gönder

uğursuz orası  

pamukk

11 Ekm 2007 10:56

Mesaj Gönder

sanki 50 tane maç yapıldı da uğursuz oldu.

oynanmasın zaten istemez, çimlere yazık.  

Arkhe

11 Ekm 2007 10:57

Mesaj Gönder

turkiyenin en iyi stadi oldugu bir gercek.

ugursuzlugu degil ugurlu olsa gerek ki beckham hayati boyunca kacirdigi iki penaltidan birini kadikoy kacirdi.  

emirg

11 Ekm 2007 11:01

Mesaj Gönder

hele beşiktaş'lılar hiç uğursuz demesin. Hick  

Arkhe

11 Ekm 2007 11:03

Mesaj Gönder

Kahkaha  

pamukk

11 Ekm 2007 11:05

Mesaj Gönder

istemem yan cebime koy

çiminize tükürim  

pamukk

11 Ekm 2007 11:05

Mesaj Gönder

tükür iyi gelir, senin de stada bi faydan olsun. Hick  

Arkhe

11 Ekm 2007 11:10

Mesaj Gönder

ich demiş ki:
2. hangisi flyinghellfish Surprised

bizimkisi 2. idi diye biliyorum. bir de fransa vardi galiba Hi  

emirg

11 Ekm 2007 11:12

Mesaj Gönder

ich demiş ki:
sırf euro 2004'de iki tane kacirdi abimiz. vardir illa kulüplerde de. beceriksiz beckham Surprised

google dan aradim dedigin gibi bir de portekiz e karsi kacirmis. etti 3 Very Happy  

emirg

11 Ekm 2007 13:34

Mesaj Gönder

kesin giymeliyiz. uefa bu durumu anlamali!  

Sentimental Jury

12 Ekm 2007 01:31

Mesaj Gönder

türkiye a milli futbol takımı, cumartesi ve çarşamba günü avrupa şampiyonası grup maçlarını oynayacak.

şırnak’ta 13 askerin şehit düşmesinden sonra e-postalar ile sürdürülen bir kampanya başlamıştı.

milli takım’ın bu maçlara, ulusça yas tuttuğumuzu gösterecek şekilde siyah forma ile çıkmasını talep eden bir kampanya idi bu.

işin ilginç tarafı, bu kampanyaya spor basınının da balıklama atlamasıydı.

uluslararası maçlarda, takımların kafalarına göre forma değiştiremeyeceğini en iyi bilmesi ve herkese de anlatması gerekenlerin "siyah forma ile maça çıkılsın", "her formanın sırtına mehmet yazılsın" gibi manşetler atmalarına çok şaşırdığımı söylemeliyim.

öte yandan türkiye’de acımasız bir terörün sürmekte olduğunu bütün dünyanın gözüne böyle sokmanın nasıl bir mantık olduğunu da anlayamadım.

burası bir turizm ülkesi! her yıl milyonlarca insan bu ülkeye gezmeye, tatil yapmaya geliyor.

bir spor karşılaşmasını izlemek için televizyonlarının karşısına geçenler, milli takım’ın siyah formasına bakınca ne düşünürlerdi?

bombaların patladığı, düzinelerce insanın öldürüldüğü bir ülkeye kim gelmek ister?

ve bir soru daha: o dağlardaki hain tuzaklarda şehit olanlar, ne için öldüler? onların canını verdikleri bayrağı simgeleyen kırmızı-beyaz milli forma, neden siyah ile değiştirilsin?

mehmet y.yılmaz  

FOOL

12 Ekm 2007 15:47

Mesaj Gönder

bu nasıl bir bakış açısıdır yaa bizim orda kardeşlerimiz evlatlarımız ölücek ben turist düşünicem bunu dünyanın gözüne sokmak lazım ki hala pkk nın bir terör örgütü olmadıgını düşünenlere bir şeyler anlatalım  

ALTINCI_VİTES

12 Ekm 2007 16:09

Mesaj Gönder

peki uefa ve fifa'nın boyle bır uygulamaya daha dogrusu degısıklıge oany verebılecegını dusunuyormusun?

adamlar hersekılde sıyası olayları spor ıle karıstrırmaktan kacınıyorlar...

ha sen ol abd gıbı guclu.. ozaman butun avrupa sıyah forma ıle cıksın.. ( bilmeyenler 11 eylul sonraıs f1 aracları abd logoları ıle yarısmıslardı bır yarıs)

sonucta sen bır cumleyı cektın bende bır cumleyı cekıyorum

"dağlardaki hain tuzaklarda şehit olanlar, ne için öldüler? onların canını verdikleri bayrağı simgeleyen kırmızı-beyaz milli forma, neden siyah ile değiştirilsin? "  

FOOL

12 Ekm 2007 16:16

Mesaj Gönder

uefa konusunda haklısın ama şenes erzik bu işi çözebilir en azından çaba sarf edebilir

kırmızı beyaz milli formayı her zaman giyiyoruz giyicez de ama tepki için siyah forma giymek gerekiyor ...

ha bunlar olmayabilir ... ne olur o zaman ulusoy denen şahsiyet tribündeki herkese önünde mehmet yazan siyah tişört dagıtır siyah bayraklar , pankartlar ve yapılan tezahuratlarla bu tepkiyi taraftar verir ...

benim düşüncem tepki sadece tribün ile sınırlı kalmasın sahada da olsun  

ALTINCI_VİTES

12 Ekm 2007 16:28

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   Sonraki