galatasaray-kayserispor macini yorumlayalim

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  galatasaray-kayserispor macini yorumlayalim

orkun 4
ugur 5
song 6
servet 6
volkan 7
baris 7
linderoth 7
lincoln 5
arda 5 (hakan balta ?)
umit karan 6
hakan sukur 5 (nonda 5)

lincoln'e soru isareti koyacaktim ama hadi bir asisti var onu goz ardi etmemek laizm.  

Sentimental Jury

07 Ekm 2007 22:14

Mesaj Gönder

topık acma gununmu bugun Kahkaha Kahkaha  

kemalcan1907

07 Ekm 2007 22:15

Mesaj Gönder

takımı oynatan adamlar barış pert arda pert lincoln bkaç maçtr olan formszluunu bu maçta zrweye çkardı hakan hiç yok..beraberlik olur düşünüodm golü yedkten we takımın halini gördkten sora oda zor demştm ama allahtan attık..bu halle alınablcek en ii sonuçtu bnce  

octo

07 Ekm 2007 22:22

Mesaj Gönder

spade demiş ki:
galatasaray bir puan kazandı
tabi kayseri çok baskılı süper oynadı 10 tanede gol kaçrdı Confused  

octo

07 Ekm 2007 22:23

Mesaj Gönder

spade demiş ki:
dak 45 de gökhan ünal kaçırdı direge çarptı aut oldu.bide mehmet topuzun serbest wuruşunda 65 filandı dakika ismini hatırlıyamadım karşı karşıya dışarı gitti.kayseri daga ii bastı we mücadele etti.2 tane tüzde yüz pozisyon illa on tane mi pozisyona girmesi lazım.gs da snaırım 25 pozisyona girdi Wink
iide ben gs 25 pozsyona grdi maç bzm hakkımzdı demedm dkkat edersen..maçı tarfsz gözle izlersen beraberlik olduuunu hakkının göreblrsn.ona bakarsan maçın başlarında ümitin bi şutu ortalarındada barışın bi şutu drek yanından çıktı..artı bu takımdan memet topuzla gökan ünalı çkarsan bu tkm küme düşer hiçbşe yok takımda  

octo

07 Ekm 2007 22:29

Mesaj Gönder

zor bı macdı onumuzdekı maclara bakıcaz Kahkaha  

tHe 0zZ

07 Ekm 2007 23:46

Mesaj Gönder

şu yorgundu bahanesine bitiyorum elin ingiliz takımları haftada 3 maç yapıyor bir tanesi de puan kaybedince yorgunduk demiyor  

almighty

08 Ekm 2007 00:34

Mesaj Gönder

dorian demiş ki:
oynanan topa göre 1 puan gayet iyi...bir haftadır 2 zorlu maç atlattığımızı, süper lig de en zorlu deplasmanlardan birine çıktığımızı da hatırlayalım...gs ımız asla rezilleri oynamıyo bu sene, en azından ne yaptığını bilen bir takım var...bu yeterli...şampiyonluğun da en güçlü adayıyız...
güzel yorum aynen bende öyle düşünüyorum..  
fotoğrafı yok

dumanchı

08 Ekm 2007 00:39

Mesaj Gönder

derbiler dışında en zorlu deplasman denebilir belki kayseri için..iyidir bir puan..  
fotoğrafı yok

thur

08 Ekm 2007 00:57

Mesaj Gönder

p@co demiş ki:
fener de cimbom da 1er puanla iyi kurtardı bence bu hafta

+1 bn razıydm berabrlge  
fotoğrafı yok

KeremOzka

09 Ekm 2007 09:44

Mesaj Gönder