cska - fenerbahçe

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  cska - fenerbahçe

Kim Kazanır
Fenerbahçe
48%
 48%  [ 42 ]
cska
25%
 25%  [ 22 ]
berabere
26%
 26%  [ 23 ]
Toplam Oylar : 87

arkhe demiş ki:
kasım 84 doğumlu hem de herif. ama bu adamı transfer edecek vizyon ne yazık ki bu ülkede hiçbir kulüpte yok.

bu adamı ruslardan alamayız abi ama mesela onlar bu ayarda bi futbolcuyu alırlar isteseler gene abramovç var arkalarında ne de olsa.....  

almighty

03 Ekm 2007 20:49

Mesaj Gönder

almighty demiş ki:

bu adamı ruslardan alamayız abi ama mesela onlar bu ayarda bi futbolcuyu alırlar isteseler gene abramovç var arkalarında ne de olsa.....

niye alamayasın abi, her takımın da arkasında bir abramovich yok ki artı bu adam sırp'mış bir de, cska bulup alabiliyor işte.  

Arkhe

03 Ekm 2007 20:54

Mesaj Gönder

arkhe demiş ki:

niye alamayasın abi, her takımın da arkasında bir abramovich yok ki artı bu adam sırp'mış bir de, cska bulup alabiliyor işte.

yok ruslardan alamayız dedim yoksa gidip sırbistanda ruslar keşfetmeden önce keşfedilip alınabilirdi....  

almighty

03 Ekm 2007 20:57

Mesaj Gönder

bu arada kosovalıymış kendisi tam sırp sayılmaz aslında vardır bunda hafif türklük bence SmileSmile  

almighty

03 Ekm 2007 20:59

Mesaj Gönder

dy na mi tee1907 demiş ki:
o admı bizim sağ açığa alsak muhteşem olur acaip ortalar yapıyor koşuyor defasıda ii ve çok süretli genç birde acaip para kaldırırız ondan 2 sene içinde

forvetleri kanatlarda oynatmak uzerine fenerbahcenin ustune yoktur. abi kanat lazimsa kanat alsinlar. ben deliriyorum o olaya. zamaninda anelka ve nobre icin ayni seyler denenmisti. nobre nin agirligi yok katlanir ama anelka kuser, kezman da kuser. bence cok kaliteli bir forvet, zor bulunur. ancak bir de youtube tan kezmanin kliplerini izleyin. bir suru gol, cogu ayni sagdan rommedahl soldan robben midir nedir. beslemisler admi. fener de bu asistleri ona kac kere yapabildiler ona bakmak lazim. kacirdigi gollere ise aciklama getiremiyorum. benim tezimi curutur istatiksel degerler.  
fotoğrafı yok

dandy

04 Ekm 2007 12:11

Mesaj Gönder

turk futbolunun en buyuk sorunu 17 -21 yas arasinda futbolcularin yokolmasidir.
yillardir 17 yas alti sampiyonlarinda ilk 5 e giren turkiye nedense daha sonra yok olup gitmekte..  
fotoğrafı yok

hahol

04 Ekm 2007 12:24

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23