cska - fenerbahçe

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  cska - fenerbahçe

Kim Kazanır
Fenerbahçe
48%
 48%  [ 42 ]
cska
25%
 25%  [ 22 ]
berabere
26%
 26%  [ 23 ]
Toplam Oylar : 87

hagi demiş ki:

evet ne guzel dedın
senın yerın gs tribunu.
ne cska tribunu ne fener..

Arkhe

03 Ekm 2007 20:04

Mesaj Gönder

ulan takıldığınız şeya bak gs nin pankartı maçtaydık gördük küfür ettik delirdik ve kaldırttık 10 dk bile durmadı sonuçta bırakın bu işleri bende gs kimle oynuyorsa o takıma başarılar dilemişimdir herzaman takılmayın be kardeşim altı üstyü pankart kapak oldu işte Kahkaha  

TLG1907

03 Ekm 2007 20:07

Mesaj Gönder

dy na mi tee1907 demiş ki:
ulan takıldığınız şeya bak gs nin pankartı maçtaydık gördük küfür ettik delirdik ve kaldırttık 10 dk bile durmadı sonuçta bırakın bu işleri bende gs kimle oynuyorsa o takıma başarılar dilemişimdir herzaman takılmayın be kardeşim altı üstyü pankart kapak oldu işte Kahkaha

ne yaparlarsa yapsa umrumda değil, ben de galatasaray'ı hiç desteklemedim, desteklemem de, ama yurt dışında bir tribünde pankart açmak daha önce olmayan acınası bir durum. Confused kapak olmasına kapak oldu o ayrı.  

Arkhe

03 Ekm 2007 20:12

Mesaj Gönder

arkhe demiş ki:

ne yaparlarsa yapsa umrumda değil, ben de galatasaray'ı hiç desteklemedim, desteklemem de, ama yurt dışında bir tribünde pankart açmak daha önce olmayan acınası bir durum. Confused kapak olmasına kapak oldu o ayrı.
boşver ilklerin takimi işte gs Kahkaha  

TLG1907

03 Ekm 2007 20:19

Mesaj Gönder

sheva demiş ki:
cok farklı oyuncu olabilirler ama hangisi daha yararlı.
kezman'ı dun izledim de dogru duzgun adam bile gecemiyor.
bari bir adam gec.verilen paraya yazık ha beni ilgilendirmez
ama bu yabancılar bunca parayı alıyor ama karsılıgını dogru
duzgun verenlerin sayısı cok sınırlı.

yarar konusuna gelince kezman yaralı olması gereken bölgenin dışındaki her yerde yararlı fb ye özellikle yedek kulubüseindeki koltuklar soğuk kalıyormuş onları ısıtmada çok yararlı olacağına inanıyorum....

kezman dün gene koştu didindi ama tek başına 3 kişiye aynı anda çalım atabilen bir tek ronaldinho var bildiğim benim, kezman iyi bir topçu bir insanın yetenekleri körelmez kaybolmaz ama kendisini bulması lazım onu da nasıl yapar bilmiyorum......  

almighty

03 Ekm 2007 20:19

Mesaj Gönder

bide baba o neydi öyle adamların sağ kanadı ilk golü atan acaip bi herif yaa  

TLG1907

03 Ekm 2007 20:21

Mesaj Gönder

spacemonkey demiş ki:
bu kezmani begenen ve ilk 11'de cikmasini isteyen bir tek ben mi varim? Rolling Eyes

ben de beğeniyorum ama kezmandan gol atmasını istiyoruz biz savunmaya orta sahaya yardımcı oluyor koşuyor alan açıyor bunlar iyi ama ayağına gelen topları ezdiği zaman bizde çıldırıyoruz....  

almighty

03 Ekm 2007 20:27

Mesaj Gönder

bide baba o neydi öyle adamların sağ kanadı ilk golü atan acaip bi herif yaa

arkhe demiş ki:
bu arada klasnic çok iyi topçuymuş.

Smile  

Arkhe

03 Ekm 2007 20:30

Mesaj Gönder

spacemonkey demiş ki:

yahu adam ne kariyerinde ne de fenerbahce'de hic gol atmamis bir adam degil zaten. her futbolcunun olur boyle donemi, acilir zaman ile. bence takima katkisi buyuk.

olurda üstünde ısrar etmek saçma bence bence bir iki maç dinlense kendine gelir böyle oyanyıp gol atamadıkça daha çok sinir oluyor kendisi de.... ya da ne bileyim kupa maçında oynatalım 2-3 gol atar zayıf bir takıma kendine gelir belki....  

almighty

03 Ekm 2007 20:31

Mesaj Gönder

spacemonkey demiş ki:
bu kezmani begenen ve ilk 11'de cikmasini isteyen bir tek ben mi varim? Rolling Eyes

birincil yapması gereken haricinde kalan herşeyi çok iyi yaptığı için aslında böyle düşünmen çok da abes değil.  

Arkhe

03 Ekm 2007 20:32

Mesaj Gönder

arkhe demiş ki:

Smile
o admı bizim sağ açığa alsak muhteşem olur acaip ortalar yapıyor koşuyor defasıda ii ve çok süretli genç birde acaip para kaldırırız ondan 2 sene içinde  

TLG1907

03 Ekm 2007 20:32

Mesaj Gönder

o admı bizim sağ açığa alsak muhteşem olur acaip ortalar yapıyor koşuyor defasıda ii ve çok süretli genç birde acaip para kaldırırız ondan 2 sene içinde

ben bu kadar pres yapan, koşan bir adam bayadır görmemiştim, sağ bekte de basarken gördük, kaleciye de Confused  

Arkhe

03 Ekm 2007 20:38

Mesaj Gönder

arkhe demiş ki:

ben bu kadar pres yapan, koşan bir adam bayadır görmemiştim, sağ bekte de basarken gördük, kaleciye de Confused
olm biz stadda seyrederken adamı yorulduk bi ara gözlerim onu arıyordu napıyo diye baktım defansta aradan 10 sn geçmedi bizim önümüzde kaçırdım adamı bi baktım gol oldu a.qKahkaha  

TLG1907

03 Ekm 2007 20:40

Mesaj Gönder

kasım 84 doğumlu hem de herif. ama bu adamı transfer edecek vizyon ne yazık ki bu ülkede hiçbir kulüpte yok.  

Arkhe

03 Ekm 2007 20:43

Mesaj Gönder

iki forvetlerinden sonra adını maç öncesi en çok duyduğum adamdı. her maç böyle oynuyorsa da öyle bir vizyon yok zaten.  

Arkhe

03 Ekm 2007 20:48

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Sonraki