cska - fenerbahçe

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  cska - fenerbahçe

Kim Kazanır
Fenerbahçe
48%
 48%  [ 42 ]
cska
25%
 25%  [ 22 ]
berabere
26%
 26%  [ 23 ]
Toplam Oylar : 87

hagi demiş ki:

deplasmanda da tribun açısından daha organizeyiz.
bunun orneklerı cok.
normal gurbetcı tarafından acılmısdıyıp gecmemek gerek.

heeeyyyyttt..aslansınız siz...kesseler acımaz Kahkaha Bravo  

Ayrton Senna

03 Ekm 2007 14:42

Mesaj Gönder

hagi demiş ki:

deplasmanda da tribun açısından daha organizeyiz.
bunun orneklerı cok.
normal gurbetcı tarafından acılmısdıyıp gecmemek gerek.

peki bunun benim söylediğim şeyle ya da 5 mayıs 2000'de yapılan ile ne alakası var? o pankartı asanlar istediği kadar organize olsun neticede rusya'da yaşayan türk'ler değil mi bu adamlar?

kim tarafından açılmışsa açılsın bana ne, eksik olsun onların desteği de zaten ama bunu kadıköy'de açılan pankartla ya da başka bir şeyle de bir tutmayın, zaten o tip örneklerin de sonu gelmez. garip olan bunun deplasmanda ev sahibi tribüne asılmış olmasıdır.

he ama fifi o ayrı.  

Arkhe

03 Ekm 2007 14:44

Mesaj Gönder

machine in myhead demiş ki:
fifi ne lann Rolling Eyes

tınnnn.....  

Arkhe

03 Ekm 2007 14:48

Mesaj Gönder

arkhe demiş ki:

peki bunun benim söylediğim şeyle ya da 5 mayıs 2000'de yapılan ile ne alakası var? o pankartı asanlar istediği kadar organize olsun neticede rusya'da yaşayan türk'ler değil mi bu adamlar?

kim tarafından açılmışsa açılsın bana ne, eksik olsun onların desteği de zaten ama bunu kadıköy'de açılan pankartla ya da başka bir şeyle de bir tutmayın, zaten o tip örneklerin de sonu gelmez. garip olan bunun deplasmanda ev sahibi tribüne asılmış olmasıdır.

he ama fifi o ayrı.

hıc bır farkı yok.. rakıbı kızdırmak adına bunlar heryerde yapılıyor oluyor. deplasmanmıs evdeymıs farkı yok
pankart aklıma gelmedı ama bır cok avrupa macımızda rakıp tribunlerde az da olsa fb bjk bayrakları gorduk.. rakıp fbyı bjkyı bıldıgınden mı?yok maksat gs. rakıplerı bunlar. alalımbayraklarını kızdıralım.

ultraslan ın moskovada bır dernegı yok. suana kadar bu pankartı ustlenende yok.
bakarsınız rusya taraftarı bıle sadece kızdırmak ıcın yapmıs ve sızın ustunuze asmıs olabılır.  

HAGI

03 Ekm 2007 14:48

Mesaj Gönder

hagi demiş ki:

hıc bır farkı yok.. rakıbı kızdırmak adına bunlar heryerde yapılıyor oluyor. deplasmanmıs evdeymıs farkı yok
pankart aklıma gelmedı ama bır cok avrupa macımızda rakıp tribunlerde az da olsa fb bjk bayrakları gorduk.. rakıp fbyı bjkyı bıldıgınden mı?yok maksat gs. rakıplerı bunlar. alalımbayraklarını kızdıralım.

bakarsınız rusya taraftarı bıle sadece kızdırmak ıcın yapmıs ve sızın ustunuze asmıs olabılır.

çok farkı var, birinde ülkendesin, diğerinde gurbettesin. bu pankartın samiyen'de açılmasıyla rusya'da orada yaşayan türkler tarafından açılması arasındaki farkı anlatmaya bile gerek yok.

ultraslan fln bilmem ben, ben oradakileri galatasaray taraftarı olarak bilirim. alıntı yaptığın bir post vardı fener topicinde, maçta olduğunu ve pankartı asanların ve golde sevinenlerin gs'li olduğunu söyledi, cska taraftarının bununla uğraşacağını sanmıyorum.  

Arkhe

03 Ekm 2007 14:54

Mesaj Gönder

arkhe demiş ki:

çok farkı var, birinde ülkendesin, diğerinde gurbettesin. bu pankartın samiyen'de açılmasıyla rusya'da orada yaşayan türkler tarafından açılması arasındaki farkı anlatmaya bile gerek yok.

ultraslan fln bilmem ben, ben oradakileri galatasaray taraftarı olarak bilirim. alıntı yaptığın bir post vardı fener topicinde, maçta olduğunu ve pankartı asanların ve golde sevinenlerin gs'li olduğunu söyledi, cska taraftarının bununla uğraşacağını sanmıyorum.

işte oradakı herkesı gs taraftarı olarak bılmen hata
bastan kaybedıyorsun

her ne kadar bu basarılarpankartını desteklemesemde;
içine gs forması giyip oralara gidip bir türk takımının tribününde destek veriyorsa, bizim taraftarlık anlayışımızdan uzaktır.  

HAGI

03 Ekm 2007 14:58

Mesaj Gönder

pankartı açanlar kasımpaşasporluymuş...gs liler yapmaz öyle şey...  

Ayrton Senna

03 Ekm 2007 15:08

Mesaj Gönder

hagi demiş ki:

işte oradakı herkesı gs taraftarı olarak bılmen hata
bastan kaybedıyorsun

her ne kadar bu basarılarpankartını desteklemesemde;
içine gs forması giyip oralara gidip bir türk takımının tribününde destek veriyorsa, bizim taraftarlık anlayışımızdan uzaktır.

oradaki herkes derken cska tribünündeki gs taraftarlarından bahsediyorum, sen istediğin tribün grubuyla bağdaştır o senin sorunun..

bizim derken kimden bahsettiğini bilmiyorum ama kendi takımının forması giyip de türkiye’deki rakibini yabancı rakip karşısında desteklemek gurbette yaşayanların taraftarlık anlayışıdır, sana uzak olabilir. garip olan ve herkesi şaşırtan da pankartın bu insanlar tarafından asılmış olmasıdır. daha da garibi aynı insanların avrupa’da başarılı olduğu dönemlerde “fenerli beşiktaşlı fark etmez, gurbetçilerimiz galatasaray maç kazandığında daha dik yürüyorlar, yüzleri gülüyor” edebiyatını çok seviyor olmaları.  

Arkhe

03 Ekm 2007 15:09

Mesaj Gönder

iyiki lidersiniz ii oynuosunuz fln çeneniz durmuo bik bik bik herkes asıyo o pankartlardan Hick  

pamukk

03 Ekm 2007 15:24

Mesaj Gönder

hagi demiş ki:

yok artik... ordaydim diyorum ya, direk turktuler ve galatasarayliydilar.
ayrica galatasaray taraftari ultraslan'dan mi ibaret, anlamadim.
dogrudur bu olaylar heryerde oluyor ama deplasmana gidip deplasman takiminin taraftari arasina girip bunu yapani ilk defa gordum. esas kinadigimda bu. senin yeringalatasaray tribunu ne isin var cska tribununde.
ayrica bu gurbetcileri almanyadaki gurbetcilerle bir tutmayin, cogu en fazla 2-3 senedir moskovada.  
fotoğrafı yok

dandy

03 Ekm 2007 16:08

Mesaj Gönder

cok farklı oyuncu olabilirler ama hangisi daha yararlı.
kezman'ı dun izledim de dogru duzgun adam bile gecemiyor.
bari bir adam gec.verilen paraya yazık ha beni ilgilendirmez
ama bu yabancılar bunca parayı alıyor ama karsılıgını dogru
duzgun verenlerin sayısı cok sınırlı.

almighty demiş ki:

çok farklı oyuncular deivid yabancıların tabiriyle striker dan ziyade right forward dediğmiz tipte bir oyuncu sırtı dönük iken kaleye dnömesi bayağı sıkıntı yaratıyor çünkü top saklama konusunda da kezman kadar başarılı değil.....

kezman gol atmak dışında herşeyi yapıyor takımda bir eksik yanı gol kaldı dün bir ara eski günlerini anımsatan şut çekti kaleye bence yapılması geereken bir iki maç kezmanı kenara alıp mental olarak rahatlatmak, bence şöyle atacağı adam gibi bir gol onu kendine getirir.....

Sheva

03 Ekm 2007 17:20

Mesaj Gönder

arkhe demiş ki:

oradaki herkes derken cska tribünündeki gs taraftarlarından bahsediyorum, sen istediğin tribün grubuyla bağdaştır o senin sorunun..

bizim derken kimden bahsettiğini bilmiyorum ama kendi takımının forması giyip de türkiye’deki rakibini yabancı rakip karşısında desteklemek gurbette yaşayanların taraftarlık anlayışıdır, sana uzak olabilir. garip olan ve herkesi şaşırtan da pankartın bu insanlar tarafından asılmış olmasıdır. daha da garibi aynı insanların avrupa’da başarılı olduğu dönemlerde “fenerli beşiktaşlı fark etmez, gurbetçilerimiz galatasaray maç kazandığında daha dik yürüyorlar, yüzleri gülüyor” edebiyatını çok seviyor olmaları.

Alıntı:
canım zaten anlamam şu kendi formanla ezeli rakibinin tribününe girme olayını şimdi iyice kuruldum. bence bir arıza varsa burada. yoksa rakibinin rakibini desteklemen gayet normal. sen kendi sahanda küfürler et, pankartlar yaz, atkılar yaptır sonra avrupa olunca destekle. samimiyetsizlik kokan bir durum. ha tabii ben centilmenim asy'de alkışlarım moskova'da desteklerim diyenler varsa ki olabilir uzak dursunlar. zaten anladığımız kadarıyla dünyalar ayrı...

HAGI

03 Ekm 2007 19:33

Mesaj Gönder

dandy demiş ki:

yok artik... ordaydim diyorum ya, direk turktuler ve galatasarayliydilar.
ayrica galatasaray taraftari ultraslan'dan mi ibaret, anlamadim.
dogrudur bu olaylar heryerde oluyor ama deplasmana gidip deplasman takiminin taraftari arasina girip bunu yapani ilk defa gordum. esas kinadigimda bu. senin yeringalatasaray tribunu ne isin var cska tribununde.
ayrica bu gurbetcileri almanyadaki gurbetcilerle bir tutmayin, cogu en fazla 2-3 senedir moskovada.

evet ne guzel dedın
senın yerın gs tribunu.
ne cska tribunu ne fener..  

HAGI

03 Ekm 2007 19:34

Mesaj Gönder

ultras cska koreagrafi

HAGI

03 Ekm 2007 19:36

Mesaj Gönder

hagi demiş ki:
arkhe demiş ki:

Alıntı:
canım zaten anlamam şu kendi formanla ezeli rakibinin tribününe girme olayını şimdi iyice kuruldum. bence bir arıza varsa burada. yoksa rakibinin rakibini desteklemen gayet normal. sen kendi sahanda küfürler et, pankartlar yaz, atkılar yaptır sonra avrupa olunca destekle. samimiyetsizlik kokan bir durum. ha tabii ben centilmenim asy'de alkışlarım moskova'da desteklerim diyenler varsa ki olabilir uzak dursunlar. zaten anladığımız kadarıyla dünyalar ayrı...

şu iki alıntı arasında zerre alaka yok, ben ne diyorum sen bana ne anlatıyorsun..  

Arkhe

03 Ekm 2007 20:04

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Sonraki