cska - fenerbahçe

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  cska - fenerbahçe

Kim Kazanır
Fenerbahçe
48%
 48%  [ 42 ]
cska
25%
 25%  [ 22 ]
berabere
26%
 26%  [ 23 ]
Toplam Oylar : 87

almighty demiş ki:
bizim oylarımızla olsa ne güzel olurdu herşey realiteler ortada hani derler ya klişe laftır 3 ihtimalli maç diye bu maç cidden öyle....

bu arada ben atletico madrid karşısında erciyesin galip gelebileceğini düşünüyorum iddaa cılara iyi kazanç olabilir....

ben o takımdan çokk şey bekliyorum. hatta fb den daha fazla ümidim var desem yeridir Rolling Eyes  

RadyoIstanbul Mehmet

02 Ekm 2007 09:13

Mesaj Gönder

nasipse yuzumuz gulecek  

HennAVolkaN

02 Ekm 2007 09:13

Mesaj Gönder

almighty demiş ki:
bizim oylarımızla olsa ne güzel olurdu herşey realiteler ortada hani derler ya klişe laftır 3 ihtimalli maç diye bu maç cidden öyle....

bu arada ben atletico madrid karşısında erciyesin galip gelebileceğini düşünüyorum iddaa cılara iyi kazanç olabilir....

yaa online olanlar keşke baksada oy vrrse bu anketle akşamki sonucun farkını görmeyi çok isterim.  

RadyoIstanbul Mehmet

02 Ekm 2007 09:16

Mesaj Gönder

nazenin demiş ki:

ben o takımdan çokk şey bekliyorum. hatta fb den daha fazla ümidim var desem yeridir Rolling Eyes

iyi oynuyorlar, adamlar zaten 4 attılar ( hoş gerçi ispanyol medyası yerden yere vurdu ayrı konu ) formalite icabı geliyorlar buraya neden olmasın ülke puanına sürpriz bir katkı olur valla.  

almighty

02 Ekm 2007 09:16

Mesaj Gönder

pink ribbon demiş ki:
burda açılan topiklerde önde giden şıkkın hep tersi sonuç çıkıyo maçlardan Confused

dimi olsn zaten öle olacak Kahkaha Kahkaha  

lefty

02 Ekm 2007 09:17

Mesaj Gönder

almighty demiş ki:

iyi oynuyorlar, adamlar zaten 4 attılar ( hoş gerçi ispanyol medyası yerden yere vurdu ayrı konu ) formalite icabı geliyorlar buraya neden olmasın ülke puanına sürpriz bir katkı olur valla.

onun bi sonraki maçı ne zamandı ya günleri karıştırdım işe git ewe gel aynı gün gene işe git... işten çık işe git. hayatım bundan ibaret.  

RadyoIstanbul Mehmet

02 Ekm 2007 09:18

Mesaj Gönder

nazenin demiş ki:

onun bi sonraki maçı ne zamandı ya günleri karıştırdım işe git ewe gel aynı gün gene işe git... işten çık işe git. hayatım bundan ibaret.

perşembe oynanacak o maç  

almighty

02 Ekm 2007 09:19

Mesaj Gönder

liwe demiş ki:

dimi olsn zaten öle olacak Kahkaha Kahkaha

olmasın bee bende cimbomluyum ama bu başka lig maçlarında anti fenerliyim. ama asıl amaç böyle bi günde doğru şeyi seçmek... ayrıca şampiyon galatasaray Hi  

RadyoIstanbul Mehmet

02 Ekm 2007 09:20

Mesaj Gönder

almighty demiş ki:

perşembe oynanacak o maç

benden önce aöma topic i valla darılırım Smile  

RadyoIstanbul Mehmet

02 Ekm 2007 09:21

Mesaj Gönder

almighty demiş ki:
mehmet demirkol hafata sonu zöetledi olayı 3 puan avantajdır fb bütün maçlarını kaybetmemeye oynamalıdır berabere bile bitse hepsi gruptan çıkabilir dedi ki çok doğru bence de italyanların yıllardır yaptığı şey...

italyanlarin sistemi o deil ama tam olarak

1 inci mac berabere , 2 inci berabere .... die ..

5 inci ve 6 inci maclarda kamikaze yapma herro merro demeye hazir bi temel teskil ediolar

biz nasisa 8 yeter dersek , 3 aldik zaten 5 de beraberlik die .. o zaman grup o sekilde olusmadigi anda gidip deplasmanda interden sonlarda 3 puan alma zorunlulugu cikar ki elimize yuzumuze bulasir o is..  

Provocateur

02 Ekm 2007 09:22

Mesaj Gönder

jujuuu q2 demiş ki:

seni fb ye teknik direktör yapmalılar , ya da milli takıma  

RadyoIstanbul Mehmet

02 Ekm 2007 09:24

Mesaj Gönder

jujuuu q2 demiş ki:

her zaman cl de gruptan çıkmanın yolu kendi sahanda puan vermemektir derim ben fb nin avantajı iki deplasmana çıkacak olması bu deplasmanlardan alınacak iki beraberlik içeride alınacak bir cska galibiyeti yetebilir bile.... açıkcası bu akşamki inter psv maçının skoru çok önemli....  

almighty

02 Ekm 2007 09:26

Mesaj Gönder

almighty demiş ki:

her zaman cl de gruptan çıkmanın yolu kendi sahanda puan vermemektir derim ben fb nin avantajı iki deplasmana çıkacak olması bu deplasmanlardan alınacak iki beraberlik içeride alınacak bir cska galibiyeti yetebilir bile.... açıkcası bu akşamki inter psv maçının skoru çok önemli....

hım ewet bi de o var dimi. ben biraz dar düşünüyorum.  

RadyoIstanbul Mehmet

02 Ekm 2007 09:28

Mesaj Gönder

esperanza demiş ki:

bugunku maçtan puan çıkartırsa kapıyı aralar gibi geliyor. inter maçından beraberlik çıkarsa kaymaklı bi hafta olur fb için

açıkcası bende onu istiyorum ama inter ve psv beraberlik çıkması çok zor o maçtan heee olurda fener 3 alır inter psv berabere kalırsa seyreyle cümbüşü ....  

almighty

02 Ekm 2007 09:32

Mesaj Gönder

bence fb ligde puan kaybetsin ben ve tüm gs lilerim tüm isteği bu ... bu yıl fb ye rahat yok bizden Smile namalup tek takım şuan gs  

RadyoIstanbul Mehmet

02 Ekm 2007 09:44

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Sonraki