cska - fenerbahçe

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  cska - fenerbahçe

Kim Kazanır
Fenerbahçe
48%
 48%  [ 42 ]
cska
25%
 25%  [ 22 ]
berabere
26%
 26%  [ 23 ]
Toplam Oylar : 87

kezman kotu olabilir ama defansi hirpaladigi icin alex ve david cok bos alan buluyor. suan alternatifi semih ondada bu ozellik yok. baskada adam yok zaten oynayacak.  
fotoğrafı yok

hahol

02 Ekm 2007 23:36

Mesaj Gönder

nasıl cok sans ikinci 20 dakika oynatmak mı cok sans.
bu sene asıl sans veriliyor bence ilk 11'e konularak.
bana kalırsa kezman'dan da iyi oyuncu.

my sweet revenga demiş ki:

deivid'e de çok şans werildi. ama ikisi çok farklı oyuncular... deivid kezman'dan beklenilen santrforluk görewini ihya edemez.

kaleye sırtı dönük oynayamadığı için forwet arkası gibi kalıyor. topu sürmek we önünü görmek istiyor. güçlü bir adam ama mücadeleci değil. falan fişman...

Sheva

03 Ekm 2007 00:47

Mesaj Gönder

istanbuldaki maça kadar cska nın işi bitmiş olur gruptaki sıralamayı psv fb maçları belirleyecektir ben interin 2 maçta da cskayı yenip liderliğe oturacağını düşünüyorum.....

maç anında edu'ya etmediğimiz küfür kalmadı ama şu bir gerçek ki edu-lugano ikilisi bu sene avrupa gayet başarılılar her oyuncunun kötü günleri olabilir edu dün böyle bir gün yaşadı eminim hepimizden çok o üzülmüştür.....

ayrıca gruptan çıkmak neye yarar denmiş , insaf derim şunca yıldır şampiyonlar liginde oynuyoruz sadece 1 kez gs ile üst turları görebildik bu bağlamda fb ya da bjk nin 2. tura çıkması türkiye için büyük başarıdır..  

almighty

03 Ekm 2007 04:40

Mesaj Gönder

sheva demiş ki:
nasıl cok sans ikinci 20 dakika oynatmak mı cok sans.
bu sene asıl sans veriliyor bence ilk 11'e konularak.
bana kalırsa kezman'dan da iyi oyuncu.

çok farklı oyuncular deivid yabancıların tabiriyle striker dan ziyade right forward dediğmiz tipte bir oyuncu sırtı dönük iken kaleye dnömesi bayağı sıkıntı yaratıyor çünkü top saklama konusunda da kezman kadar başarılı değil.....

kezman gol atmak dışında herşeyi yapıyor takımda bir eksik yanı gol kaldı dün bir ara eski günlerini anımsatan şut çekti kaleye bence yapılması geereken bir iki maç kezmanı kenara alıp mental olarak rahatlatmak, bence şöyle atacağı adam gibi bir gol onu kendine getirir.....  

almighty

03 Ekm 2007 04:43

Mesaj Gönder

inter maçına kadar grup tüm şeklini almış oılacak aknısındayım.... son maçlar formalite maçı olur gibime geliyor  

almighty

03 Ekm 2007 08:54

Mesaj Gönder

edu sezon başından beri bu takımın en iyi 3-4 isminden biri, dün de hatasına kadar iyi oynuyordu ama kısmet, hata olur, onun da bu maçta olacağı tuttu..

iyi oynadık hatta galibiyetin kaçtığına da üzüldük ama cska net pozisyon bulamasa da golleri atana kadar bizi çok bunalttı, çok önde bastılar, hiç top yaptırtmadılar, hataya zorladılar. golleri geldikten sonra ise artık fizik olarak tamamen bitmişlerdi, hiç kontra atak yapamadıklar, defansları da zaten iyi değil, golü atacağımız belli olmuştu ama ne olursa olsun üst üste 2 gol yedikten sonra tekrar ayağa kalkabilmek çok önemli.

zico iyi oyuncu değişiklikleri yaptı, antep maçında yedek kadroyu çıkarmasından çok 11 tane adamı maça hazır tutabilmiş olmasını takdir etmiştim, dün de gördük ki yasin ve gökhan gönül bile bu seviyede bir maç oynamaya hazır bekliyorlar.

beraberlik gayet iyi sonuç, maçlar oynanmadan önce sorsalardı ilk 2 maç sonunda alınacak 2 puana razı olurdum. 2 psv maçında 2 beraberlik alsak bile bence bu gruptan çıkarız..  

Arkhe

03 Ekm 2007 09:31

Mesaj Gönder

pamukk demiş ki:
berabere

pamukk

03 Ekm 2007 09:58

Mesaj Gönder

Kahkaha  

pamukk

03 Ekm 2007 11:50

Mesaj Gönder

gogol demiş ki:
ben yorum yapmıyorum sonra selin ile burak kızıyo Kahkaha

yorummuş, hadi len. Kahkaha  

Arkhe

03 Ekm 2007 11:52

Mesaj Gönder

konuş ibo biz arkandayız Neutral  

pamukk

03 Ekm 2007 11:53

Mesaj Gönder

gogol demiş ki:

ah be abi cska'nın geçen haftaki lig maçını izledim adamlar harbi salaktı gol yollarında sıfır beceri...fb'nin yedigi goller paso hata...ilk golude atamıyodu herif son anda vurdu...penaltı penaltı işte nedersin Confused Hick Kahkaha

70 dakika konuştuğunu düşünürsek acaba bu cümlelerden kaçar kez tekrar etmişsindir. Kahkaha  

Arkhe

03 Ekm 2007 11:56

Mesaj Gönder

gogol demiş ki:

winninng Cool

kondisyonsuz gördüm seni, erken bayıldın. Neutral  

Arkhe

03 Ekm 2007 11:59

Mesaj Gönder

gogol demiş ki:

abi ne bilim uyku fena bastırdı ekstralar falan da olunca Kahkaha

ama emrecime karşı aldıgım 3-0 lık zafer gecenin olayıydı Cool Kahkaha

ekstra sabah da görmüşsündür herhalde. Neutral

ben bütün gece muhteşem ötesi futbolumun karşılığını alamadım, sadece son maç bi 3 de ben attım o kadar. Cool  

Arkhe

03 Ekm 2007 12:13

Mesaj Gönder

yorum yok. Neutral

Kahkaha

gerçi skor olarak dün gece benden az da olsa daha çok maç kazandı ama futbol olarak ikinizden de çok daha iyi olduğumu düşünüyorum. Cool Hick  

Arkhe

03 Ekm 2007 12:21

Mesaj Gönder

kavga etcekler, sen yendin ben yendim , sen iyi oynadın ben iyi oynadım Kahkaha  

pamukk

03 Ekm 2007 12:26

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23   Sonraki