opel erkekler basketbol türkiye kupası 2007

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  opel erkekler basketbol türkiye kupası 2007

yigitksk demiş ki:
ama sonucta tutup sampıyonluk hedefı olan bır besıktasın ana hedefı kumede kalmak olan 40 yasında wollridge ve iki amerıkalıya kaderi teslim edilmiş ( nedım dall ı saymıyorum) oyak renaulta 17 sayı ıle yenılcegını dusunmek ıstemıyorum.. oyle yada boyle buyuk camıalardan buyuk sesler cıkar...

bugun mersin onunde zorlandi besiktas ama..
gerci oyuncular sıkmadı kendini de diyebiliriz..

yarın da mersin'den daha ii ve daha iddiali bi takim bulacak karsisinda..her sey olabilir bana kalirsa..
bu arada stefanov'la woolridge ayni yastalar..34..
ama woolridge'in kamburu falan cikmis iice..kilo falan almis bi de..bildigin yaslanmis adam Confused

mrsic'e bakiyorum..adam senelerdir ayni..cok ii bakiyo kendine..helal olsun..karısı da sporcu..hayati spor adamin belli..  

Bitli Salman

05 Ekm 2007 23:05

Mesaj Gönder

mrsic değil.. lutfen demir mirsiç Smile yeni mehmet orelyomuz Smile

woolridge pek bakmamıs kendıne... stefanovun masallahı var... ama mersının nefesı yetmez bana gore... tas catlasın 2 perıod besıktasa kafa tutar... cunku ozellıkle yabancılar hakıkaten cok ıyı...  

FOOL

05 Ekm 2007 23:09

Mesaj Gönder

demir kaan oldu bu arada....

hazır yeri gelmişken şu kıyak iddialarını da cevaplandıralım....
gergena branzova geçen yıl fb ye transfer oluyordu ancak bir türkle evlenmesine rağmen 5 yıl dolmadığı için vatandaş sayılmadığından bu sene transfer edildi....

aynı şekilde damir mrsic te vatandaşlığa geçtikten sonra 5 yıllık ikamet süresini doldurduğu için türk sayılıyor federasyonun bi kıyağı söz konusu değil ilgili kanunları uygulaması söz konusu zaten....  

almighty

05 Ekm 2007 23:12

Mesaj Gönder

almighty demiş ki:
bu arada eski efesli marc jackson olympiakos ile anlaştı konu ile alakasız ama yunan takımları çok fena oldu bu sene.....

tofas'ta parladiydi..ii oyuncu hakkat..
nba'ye ihrac ettigimiz ender amerikalılardan..ve tutundu da orda..  

Bitli Salman

05 Ekm 2007 23:17

Mesaj Gönder

bitli salman demiş ki:

tofas'ta parladiydi..ii oyuncu hakkat..
nba'ye ihrac ettigimiz ender amerikalılardan..ve tutundu da orda..

valla orası öylede pao ile olymp. çarpışıyor
teodosic için birbirlerine girdiler
saras için birbirlerine girdiler
şimdi de marc jackson allah hayır etsin valla atada webber'e yapılan 12 milyon $ lık teklifi saymıyorum......  

almighty

05 Ekm 2007 23:20

Mesaj Gönder

pek tofasta parlamadı o... hatta nba de oynarken herkes sasırmıstı.. bu mu o marc jackson dıye...

birşey sorcam.. bunu gercektne bılmedıgım ıcın.. mrsıcın yurtdısı tecrubesı varmı? tuborgdan sonra yurtdısına gıdıp fenerbahceye geldı degılmı?  

FOOL

05 Ekm 2007 23:26

Mesaj Gönder

yigitksk demiş ki:
pek tofasta parlamadı o... hatta nba de oynarken herkes sasırmıstı.. bu mu o marc jackson dıye...

birşey sorcam.. bunu gercektne bılmedıgım ıcın.. mrsıcın yurtdısı tecrubesı varmı? tuborgdan sonra yurtdısına gıdıp fenerbahceye geldı degılmı?

2003 yılında rusya da oynadı takım ismini bilmiyorum ama o sene rusya kupasını kazandılar......  

almighty

05 Ekm 2007 23:44

Mesaj Gönder

dogru ya 2003/2004 rusyada oynadı..sanırım rostov da oynamıstı...

5 yıllık ıkamet bozulmus oluyor ozaman... tuborgda demekkı bosvuru yaptı.. kendısını burda gosterdı 5 yıl sonunda turk vatandaslıgı kımlıgını kazandı... hayırlısı olsun...

alakası yok ama sanırım henry domercant'ta bosnahersek vatandasıydı...  

FOOL

06 Ekm 2007 00:01

Mesaj Gönder

yigitksk demiş ki:
dogru ya 2003/2004 rusyada oynadı..sanırım rostov da oynamıstı...

5 yıllık ıkamet bozulmus oluyor ozaman... tuborgda demekkı bosvuru yaptı.. kendısını burda gosterdı 5 yıl sonunda turk vatandaslıgı kımlıgını kazandı... hayırlısı olsun...

alakası yok ama sanırım henry domercant'ta bosnahersek vatandasıydı...

5 yıl ikamet etme şartı bir senede 6 aydan fala olmak suretiyle toplamda 5 sene oturmuş olmasıdır.... ayrıca mrsic'in türkiye kariyeri netaş'ta başlamıştır onu da ekle Smile

domercant'in bosna vatandaşlığı j.r holden'ın rusya vatandaşlığı gibi bişi aslında...  

almighty

06 Ekm 2007 00:03

Mesaj Gönder

aklıma gurcistan milli takımında oynayan tyrone ellis geldi  

Bitli Salman

06 Ekm 2007 01:07

Mesaj Gönder

yigitksk demiş ki:

tofas'ta parlayip ispanya'ya ordan da efes'e geldi işte..
milletin sasirmasi da nba'in gediklisi mark jackson'la karistirilmasindandi daha ziyade..  

Bitli Salman

06 Ekm 2007 01:13

Mesaj Gönder

bitli salman demiş ki:

tofas'ta parlayip ispanya'ya ordan da efes'e geldi işte..
milletin sasirmasi da nba'in gediklisi mark jackson'la karistirilmasindandi daha ziyade..

bahsettiğin marc jackson new orleans hornets'te oynayan ise efes ve tofaşta oynayan marc jackson o Smile  

almighty

06 Ekm 2007 01:16

Mesaj Gönder

almighty demiş ki:

bahsettiğin marc jackson new orleans hornets'te oynayan ise efes ve tofaşta oynayan marc jackson o Smile

guard benim dedigim..bıraktı basketbolu..
indiana'da falan oynuyodu..
marc diil hem mark bu..  

Bitli Salman

06 Ekm 2007 01:18

Mesaj Gönder

bitli salman demiş ki:

guard benim dedigim..bıraktı basketbolu..
indiana'da falan oynuyodu..
marc diil hem mark bu..

ok Very Happy

olympiakos bu herifle anlaştı ama Very Happy nerden nereyeeee  

almighty

06 Ekm 2007 01:19

Mesaj Gönder

efes
karsıyaka
telekom
banvıt
fener