opel erkekler basketbol türkiye kupası 2007

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  opel erkekler basketbol türkiye kupası 2007

almighty demiş ki:

1 milyon dolar ödeyememek var 100.000 dolar ödeyememek var ki o para ödenir 100.000 dolar ne ki Smile demek istediğim buydu heee haberde illaki abartı vardır ama gerçeklik payıda yoktur diyemiyoruz maalesef....

100.000 dolarlik amerikalılarla zirveye oynayacak bi takim da kurulamiyor maalesef..
ornek alinmasini tavsiye ettigin ksk'nin ligde ulasabildigi nokta da belli neticede..  

Bitli Salman

05 Ekm 2007 22:02

Mesaj Gönder

bitli salman demiş ki:

stefanov da mersine kadar dusmus..

mersine gitmeden once ulker mps vs. gibi eurolig takımların forma gıydı.. bırde arkadasın dedıgı ucuz kalıtelı yabancı... bakın mesela ahmet kandemırın karsıyakaya getırdıgı kevın braswell kevın johnson damıen kımloch vrbıca stefanov suan turkıyede forma gıyen yabancılar... bunların yanında henry domercant , jeferson, gibi yabancılarda olympıakos dınamo moskova gıbı takımlarda forma gıyıyorlar.. bunlar bıze geldıgı vakıt genc basarıya ac oyunculardı ( braswell dısında)..

sonucta sız ıstanbul takımısınız.. yanı eger bızım buldugumuz yabancıları sız bulsanız yanına kalıtelı yerlı takvıyesı ıle hıc merak etme sızde kafaya oynarsınız... bıze gelen en pahalı yabancı trıosu ( kı ergın hoca zamanında) stefanıv-paschutin-mılıcevıc ın yanına kaya peker alpay oztas ı koyup benchı saglam tuttuk aydın ors u efes pılsenden ayırdık kevın rankın lı harun erdenaylı ulkerı yendık rıverslı mehmet okurlu serkan erdoganlı efsane tofası dıze getırdık... ha yanlıs anlama bu senekı besıktasın yabancılarıda kalbur ustu adamlar.. onu kabul edıyorum.. shumbert falan papucu dama atılcak adam degıl... ama ona verdıgınız para ıle bız takım kuruyoruz ve olctugumuz vakıt fena basarıda elde etmıyoruz...  

En son FOOL tarafından 05 Ekm 2007 22:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

FOOL

05 Ekm 2007 22:05

Mesaj Gönder

joker demiş ki:
o haberler ciktigi gibi degilmis her zamanki gibi. dalmau ile ilgili bir problem olmus ve halledilmis. zaten macta haberde ismi gecen shumpert ve apodaca, kafalari gayet rahatmis gibi super oynadilar, dalmau ise cok daginik basladi ve idare ederek bitirdi...

allah cezasını vermesin bu yonetimin..
yalnız iyi ikna etmis ergin de prestonla rick'i.. =)
sahanın en iilerindendi 2si de..
onların aksine en isteksiz dalmau gozukuyodu hatta..ortaya koydugu performansla..

ben de boyle yazmisim zaten dun cıkan haberlerin ustune =)  

Bitli Salman

05 Ekm 2007 22:07

Mesaj Gönder

bariz faulu calmadilar son soniyede gs'nin aleyhine..
maci oyak'tan alip gs'ye verdiler..

zaten mac boyu iki takim aleyhine de bicok hatali duduk calindi..rezaletti hakemler..  

Bitli Salman

05 Ekm 2007 22:10

Mesaj Gönder

bitli salman demiş ki:
bariz faulu calmadilar son soniyede gs'nin aleyhine..
maci oyak'tan alip gs'ye verdiler..

zaten mac boyu iki takim aleyhine de bicok hatali duduk calindi..rezaletti hakemler..

o pozisyoında faul yoktu cüneyt bir adım önce sabitlemişti ayağını woolridge üstüne gitti he dee borwn un müdahelesi varsa net göremedim,.... esas bir önceki faul atışında gs li oyuncu potaya değdiği halde sayıyı gs ye vermeleri skandaldı.....  

almighty

05 Ekm 2007 22:15

Mesaj Gönder

almighty demiş ki:

o pozisyoında faul yoktu cüneyt bir adım önce sabitlemişti ayağını woolridge üstüne gitti he dee borwn un müdahelesi varsa net göremedim,.... esas bir önceki faul atışında gs li oyuncu potaya değdiği halde sayıyı gs ye vermeleri skandaldı.....
Shocked nası faul yoktu yapma furkan Kahkaha  

kemalcan1907

05 Ekm 2007 22:17

Mesaj Gönder

yigitksk demiş ki:

mersine gitmeden once ulker mps vs. gibi eurolig takımların forma gıydı.. bırde arkadasın dedıgı ucuz kalıtelı yabancı... bakın mesela ahmet kandemırın karsıyakaya getırdıgı kevın braswell kevın johnson damıen kımloch vrbıca stefanov suan turkıyede forma gıyen yabancılar... bunların yanında henry domercant , jeferson, gibi yabancılarda olympıakos dınamo moskova gıbı takımlarda forma gıyıyorlar.. bunlar bıze geldıgı vakıt genc basarıya ac oyunculardı ( braswell dısında)

stefanov'un kariyerini bildigim icin mersin'e kadar dusmus dedim zaten..
ote yandan ahmet kandemir genelde kotu yabanci getrmez zaten..dedigin gibi ii yabancilar gelio ama bunlar tecrubesiz oluyolar genelde..ve ya tutarsa seklinde gerceklestirilen transferler oldugu icin de ancak orta sıralara oynayan takımların portfoylarinda yer buluyolar..

euroleage'de, uleb'de basari hedefliyosan avrupa tecrubesi olmayan yabancilarla isin cok cok zor..  

Bitli Salman

05 Ekm 2007 22:23

Mesaj Gönder

yalnız grup cok degısık oldu... utopyatık bır yaklasım tamam ama yarın oyak besıktası 17 sayı ıle yener galatasarayda mersını yenerse 3 takım 3lu averaja kalır ıkıser galıbıyet ıle...  

FOOL

05 Ekm 2007 22:23

Mesaj Gönder

almighty demiş ki:

cuneyt ellerini woolridge'in kollarina dogru indirdi..  

Bitli Salman

05 Ekm 2007 22:25

Mesaj Gönder

yigitksk demiş ki:
yalnız grup cok degısık oldu... utopyatık bır yaklasım tamam ama yarın oyak besıktası 17 sayı ıle yener galatasarayda mersını yenerse 3 takım 3lu averaja kalır ıkıser galıbıyet ıle...

besiktas oyak'a yarın 10 sayı farkla falan yenilirse yarın ..
gs'nin de mersin'e 30 sayı civarinda bi fark atmasi gerekecek..  

Bitli Salman

05 Ekm 2007 22:29

Mesaj Gönder

tabi işte utopya anlamında.. olcagından degıl...  

FOOL

05 Ekm 2007 22:43

Mesaj Gönder

yigitksk demiş ki:
tabi işte utopya anlamında.. olcagından degıl...

aslinda olmicak sey diil ..
besiktas istese gs'nin elenmesini saglayabilir..onu demeye calistim ben de =)

ama gs elense besiktas'a ne faydasi olacak..o da tartisilir tabi.. =)
ama yine de gs'nin kaderi besiktasin elinde..  

Bitli Salman

05 Ekm 2007 22:50

Mesaj Gönder

ama sonucta tutup sampıyonluk hedefı olan bır besıktasın ana hedefı kumede kalmak olan 40 yasında wollridge ve iki amerıkalıya kaderi teslim edilmiş ( nedım dall ı saymıyorum) oyak renaulta 17 sayı ıle yenılcegını dusunmek ıstemıyorum.. oyle yada boyle buyuk camıalardan buyuk sesler cıkar...  

FOOL

05 Ekm 2007 22:55

Mesaj Gönder

bjk değil 10 30 fark bile yese gs mersini anca 5-10 fark aralığında yener gibime geliyor....  

almighty

05 Ekm 2007 22:55

Mesaj Gönder

bu arada eski efesli marc jackson olympiakos ile anlaştı konu ile alakasız ama yunan takımları çok fena oldu bu sene.....  

almighty

05 Ekm 2007 22:57

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8   Sonraki