ambleminde ay yıldız olan takımlar...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  ambleminde ay yıldız olan takımlar...

nedır bu cekememezlık alayına ısyan ınadına besıktas  

StkErkl

20 Eyl 2007 20:34

Mesaj Gönder

joecool demiş ki:
karşıyaka'nın diğerlerinden farkı amblemine bu hakkın mustafa kemal atatürk tarafından verilmiş olmasıdır.

http://www.ksk.org.tr/sayfa.php?id=22

hernekadar ulusal basında sadece beşiktaşın ayyıldızı yansıtılsada bizim ayyıldıızımın nerden geldiği kimden geldiği bilinmektedir...  

FOOL

20 Eyl 2007 21:48

Mesaj Gönder

bjk yi unutmussunuz.  

Sentimental Jury

20 Eyl 2007 23:39

Mesaj Gönder

klan demiş ki:
bu topici kapak olsun diye açmadım.. sadece yanlış bilinen bir bilgiyi düzeltelim dedim.. ama her fırsatta kendi takımını savunma meraklısı genç arkadaşlarımız yüzünden topic saçmalıyor doğal olarak.. al sana belge arkadaşım.. bi de araştırma yap demiş kendince...

bilmiyorsak öğrenelim...

bahse konu olan maç.. ümit milli maçı... ve federasyonun gönderdiği yazı..

(picture)

ve maç kadrosu

(picture)

şimdi say bakalım kaç beşiktaşlı var....

yanlis bilmiyosam federasyon milli takimi temsil etme hakkini besiktas'a vermis ama besiktas, fenerbahce ve galatasaray'dan da oyuncular alarak karma bi takim cikarmayi uygun gormustur...

yani istese 11'i de besiktasli olabilirmis, ayrica topic konusuna gelince bunun diger takim taraftarlarini neden rahatsiz ettigini merak etmekteyim Rolling Eyes  

No PaSaRaN

21 Eyl 2007 09:18

Mesaj Gönder

no pasaran demiş ki:

yanlis bilmiyosam federasyon milli takimi temsil etme hakkini besiktas'a vermis ama besiktas, fenerbahce ve galatasaray'dan da oyuncular alarak karma bi takim cikarmayi uygun gormustur...

yani istese 11'i de besiktasli olabilirmis, ayrica topic konusuna gelince bunun diger takim taraftarlarini neden rahatsiz ettigini merak etmekteyim Rolling Eyes

sadece beşiktaş ay yıldız taşımıyor. rahatsız edecek bişey yok. beşiktaşın avrupada oynadığı her maçta amblemindeki ay yıldız her türk için gurur kaynağıdır zaten.. yanlış bilinen bi olay var.. biz de düzelttik, düzeltmeye devam Wink  

En son KlaN tarafından 21 Eyl 2007 16:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

KlaN

21 Eyl 2007 16:55

Mesaj Gönder

gayriciddimilliariza demiş ki:
napıyoruz? bayrak yarışına mı çıktık?

ay-yıldız iyidir güzeldir.  

KlaN

21 Eyl 2007 16:58

Mesaj Gönder

en güzel ay yıldız bizim ay yıldız Cool
filli boya Hick  

KlaN

21 Eyl 2007 17:03

Mesaj Gönder

yok tabii.. diyorum ya bilgi amaçlı açılmış bi topic.. bir kısım bilgisiz beşiktaş taraftarını bilgilendirmek amacı ile açtım Wink  

KlaN

21 Eyl 2007 17:17

Mesaj Gönder

anladım.. provoke amaçlı düşünen diğer kısım taraftarlarımız rating yaptırınca üzülüyorsun neticede di mi?

provakasyon amaçlı hareketlerden oldum olası nefret etmişimdir. ama insanevladı arada sırada nefret ettiği şeyleri de yapar Kahkaha  

KlaN

21 Eyl 2007 17:26

Mesaj Gönder

o zaman ay yıldızı falan katmayalım böyle şeylere..kardeşi kardeşe kırdırtmayalım.. onun yerine mesela seni konuşalım Wink Kahkaha

burda provake yok ama.. burda cahilliğe karşı açtığımız bir savaş var Cool
beni konuşmayalım Kahkaha  

KlaN

21 Eyl 2007 17:31

Mesaj Gönder

savaş amacından sapmış ama.. cehalet tabi hepimizin sorunu.. ama yine de gel biz neden senin cehalete böyle her zaman değilde "bazı" durumlarda savaş açtığını konuşalım Hi

algıda seçicilik tarkan başkan Kahkaha  

KlaN

21 Eyl 2007 17:55

Mesaj Gönder

Kahkaha  

KlaN

21 Eyl 2007 17:58

Mesaj Gönder

bakınız beşiktaşın ilkleri topici.. kızcağız gerçekten cağız - ceğiz.. bilgisiz.. cahil..  

KlaN

21 Eyl 2007 18:15

Mesaj Gönder

muğla köyceğiz halkı cahil mi yani şimdi?

doğal olarak Hick  

KlaN

21 Eyl 2007 18:40

Mesaj Gönder

bunu pes olarak algılayabilir miyim? seçicilik göstermeden Hi

o kız köyceğizliymiş Kahkaha  

KlaN

21 Eyl 2007 18:49

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5   Sonraki