kritik toplantı bugün!..

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  kritik toplantı bugün!..

hangi taraf haklı
  Trabzonspor
  Sivasspor
| Sonuçlar
misunderstood demiş ki:

eğer adamı eleştiricekseniz gs maçından sonra eleştirin, o zaman bi hata yaptı, devam etti olay kapandı.. şimdi doğru karar verdi yapması gerekeni yaptı ve şimdi ama daha önce böyle yapmadın die eleştiriosunuz..

yani orda yanlış yaptı die bundan sonra hep yanlış mı yapsın..

mantık bu mudur?

orda yanlış yaptım dedi mi bu adam ?  

SAMPLER

20 Eyl 2007 14:29

Mesaj Gönder

federasyon gider yapmaya başlamışken bu maçıda sivasa versin herkesin gönlü olsun.  

Kahin

20 Eyl 2007 14:35

Mesaj Gönder

tüpçüyü futboldan uzaklaştıran federasyonun en büyük destekçisi benim  

Kahin

20 Eyl 2007 14:36

Mesaj Gönder

mümkünse sinana stada girmeme cezası versinler. hatta oluyorsa her türlü futbol aktivitesinden uzak dursun.  

Kahin

20 Eyl 2007 14:37

Mesaj Gönder

eli değmişken üzülmezin lisansını iptal etsinler  

Kahin

20 Eyl 2007 14:38

Mesaj Gönder

tiny paws demiş ki:

onu bırak fvz başkan da üzülmezin mevkisinde kimse mi kalmadı milli takımda da oynuyor ben onu anlamıyorum Rolling Eyes

banane milli takımdan. keşke sadece orda oynasa.  

Kahin

20 Eyl 2007 14:42

Mesaj Gönder

sivas köküne kadar haklı..  

ßoom

20 Eyl 2007 15:09

Mesaj Gönder

trabzona para puan maç cezası verilmeliydi...

sivası hükmen galip saymamak delilik zaten..  

ßoom

20 Eyl 2007 15:10

Mesaj Gönder

3-0 sivas galip son dakika haberi.  

Sheva

20 Eyl 2007 17:38

Mesaj Gönder

ve tahkim kararını verdi!
futbol federasyonu tahkim kurulu, olaylı trabzonspor - sivasspor maçıyla ilgili olarak futbol federasyonu yönetim kurulu'nun maçın tekrar oynanması kararını bozdu.

dha'nın haberine göre bugün yapılan toplantıda maçın hakemi bülent demirlek'i dinleyen tahkim kurulu'nda toplantının ardından bir açıklama yapan tahkim kurulu başkanı türker aslan, yaptıkları inceleme ve değerlendirme sonucunda futbol federasyonu yönetim kurulunun maçın tekrar oynanması şeklindeki kararını bozma kararı aldıklarını açıkladı.  

pamukk

20 Eyl 2007 17:57

Mesaj Gönder

tahkim sivas'ı haklı buldu
tahkim kurulu, olaylı trabzonspor-sivasspor maçıyla ilgili olarak alınan 'tekrar' kararını bozdu. kurul trabzonspor'un 3-0 hükmen mağlup sayılmasını tavsiye etti.

ntvspor ve ajanslar
güncelleme: 18:34 tsi 20 eylül 2007 perşembe

tahkim kurulu olaylı trabzonspor-sivaspor maçıyla ilgili kararını açıkladı.

kurul yaptığı toplantı sonrası yarıda kalan maçla ilgili federasyonun aldığı 'tekrar' kararını bozarak, maçın hükmen sivasspor lehine sonuçlanmasını tavsiye etti.

ligin ilk haftasında oynanan ve son dakikada sahaya taraftarların girmesi nedeniyle yarıda kalan maçın hakemi bülent demirlek'i dinleyen kurul, sivasspor'un maçı hükmen 3-0 kazanması yönünde görüş bildirdi.

kurulun kararı sonrası maçla ilgili son kararı futbol federasyonu verecek. ancak başkan haluk ulusoy daha önce yaptığı açıklamada tahkim kurulu'nun alacağı karara saygılı olacaklarını ve bu karara uyacaklarını açıklamıştı.  

pamukk

20 Eyl 2007 17:58

Mesaj Gönder

kına var kına Hi Hi Hi  

ALTINCI_VİTES

20 Eyl 2007 18:59

Mesaj Gönder

geçde olsa adaletin eyrini bulmasi güzel birşey artik stadda otururken yanimizdakini de kollamamiz lazim.... 3-5 salağin cezasini sahada 3 puan için ter akitan oyuncularin çekmesi kötü oluyor....  

almighty

20 Eyl 2007 19:08

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2