golü rüyamda gördüm!..

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  golü rüyamda gördüm!..

muhteşem gol
  evet
  hayır
| Sonuçlar
70 lik yeni rocky demiş ki:
bir besiktasli olarak fenerbahcenin gercekten guzel futbol oynadigini soyluyorum. ve bravo diorm. ancak sunu da yadirgamayalim dun sahada sadece interin adi vardi. futbol adina ortaya birsey koymadilar. italyadaki macta eksiklerini tamamlamis olarak cikarlarsa ruhlariyla oynarlarsa gercek interi ortaya koyarlar. he eger o mactada fenerbahce interi yenerse iste o zaman fenerbahce interi yendi diyebilirim. ve bu da hosuma gider Smile

inter kötü oynadı yerine
fenerbahçe interi oynatmadı desek?
oyunu rakip alana yıktığı için fenerbahçe inter hücum organizasyonu geliştiremedi desek?
bence böle daha ii olur.  

Secilmis Adam

20 Eyl 2007 10:49

Mesaj Gönder

freshsky demiş ki:

ayrıca şaşırdılar pas yapamadılar ve bi ton topu taça yanlıslıkla attılar diye eklesek? Smile

abi sadece onlarmı şaşırdı Kahkaha
bütün türkiye şaşırdı
Kahkaha
dün fenerbahçe olduuna inanamadım ben şahsen..
top çalma var hava hakimiyeti var pozisyon zenginliği var
pres var
rakibi kendi kalesine kapanmaya zorlama var
fark kaçmış..
inter kötüydü ama fenerbahçe yüzünden top oynayamadılar..
rizeye oftaşa şu maçın 3-4 dakikasını oynasak fark olurdu Confused  

Secilmis Adam

20 Eyl 2007 10:52

Mesaj Gönder

bir besiktasli olarak fenerbahcenin gercekten guzel futbol oynadigini soyluyorum. ve bravo diorm. ancak sunu da yadirgamayalim dun sahada sadece interin adi vardi. futbol adina ortaya birsey koymadilar. italyadaki macta eksiklerini tamamlamis olarak cikarlarsa ruhlariyla oynarlarsa gercek interi ortaya koyarlar. he eger o mactada fenerbahce interi yenerse iste o zaman fenerbahce interi yendi diyebilirim. ve bu da hosuma gider Smile

iyi ama şöle bi deyim yok mudur futbol da?
oynatmadılar ...
fb de iyi bastı yani ilk yarı bi ara adamlar ortasahayı geçemediler, hep bunları interin kötü oynamasına yorcağımıza az da olsa fb iyi oynadı, inter i oynatmadı diye düşünmek zor mu Confused
ben bi fb li olarak bjk nin kaybettiğini duyunca üzüldüm, ülkemizin takımı sonuçta kalkıp elin gavuruna kaybetmişse üzülürüm, yenmişse sevinirim Smile fenerin oyunu içinde objektif bakıorum yani kalkıp yalandan bi galibiyet kazansak bu kadar poh poh lamam takımı Confused  

HAVANA..

20 Eyl 2007 10:55

Mesaj Gönder

rauf demiş ki:

o kadar rahatım ki
kimse benden daha rahat olamaz Kahkaha

aferinnn sanaa  

HAVANA..

20 Eyl 2007 10:56

Mesaj Gönder

şimdi kalkıp interin sahasında interi yenemezsek
alın işte biz sölemiştik o galibiyetiniz tesadüfendi, eksiklerden dolayıydı şimdi gördünüz mü demekki adamlar tam olsaydı yencekti sizi ...

böle mi dencek italya da mağlubiyet alırsak falan Smile  

HAVANA..

20 Eyl 2007 11:00

Mesaj Gönder

bu arada cesar iki cesar oldu lafı da iyiydi emre tilev ertem şener olma yolunda ilerliyor Smile

ayrıca suazo ya bütün maç souza dedi cambiasso ya da her türlü kombineyi denmesine rağmen bir tülü soyleyemedi adını Kahkaha  

almighty

20 Eyl 2007 11:03

Mesaj Gönder

yok biz soyle dileim. bir hafta once kavga ettigi 35 yasindaki figoyu yedeklerde adam olmadigi icin mecburen kurtarici olarak oyuna sokan bi teknik direktorun elinden anca bu kadari gelir diyelim biz. eksiklerle ve isteksizce oynayan bi inter karsisinda galibiyet aldi fenerbahce. ama yine diyorum bravo guzel oynadi fenerbahce.

tam kadro ve inter gibi oynayan bi inter karsisinda fener ne oyunu yari alana yikabilir nede intere futbol oynatmamazlilik yapabilir. olay acikca sudur fener interi cok guzel bi aninda yakaladi ve galibiyetini aldi alninin teriyle.

julio cesar
zannetti ,maxwel, enruqie lopez , walter samuel
olivier dacourt , cambiasso , solari , stankovic
zlatan , suazo

yedekler : toldo , luis figo,crespo, esposito ,jimenez , bolzoni , puccio..

şimdi eksiklerden bu yedekler listesine giricek viera , cordoba , chivu olsa..
ne fark edicekti? Surprised
şu kadro interin hangi kadrosu?
interle alakası olan bi konu deildir bu..
inter yok oynamak istemedi falan olmuyo abi bu işler..
şampiyonlar ligindesin her aldığın puan sana para olarak geri dönüyo..
yani kısaca şu..
fenerbahçe dün interi eze eze yendi..
bu kadar basit bişi bu Kahkaha  

Secilmis Adam

20 Eyl 2007 11:06

Mesaj Gönder

sanırım bu inter normalde

kalede toldo , cesar
defansta chivu ,materazzi , cordoba , zanetti ,maxwel, enruqie lopez , walter samuel
orta sahada stankovic,figo,viera,cambiasso,solari,jimenez
forvette zlatan , crespo , suazo , cruz 19uyla çıkıo sahaya Kahkaha  

Secilmis Adam

20 Eyl 2007 11:13

Mesaj Gönder

dün fb maçı kaybetse bile o taraftarlar staddan mutlu ayrılacaktı, zira biz skor taraftarı değiliz...

kaldı ki inter eksik olabilir ama eksik halleri bile bizden kat be kat üstün bir takımdı, dün oynayamadılar fb onların oyununu bozdu interde de bozukluk vardı kabul etmek lazım ama bu hiçbir şekilde fenerbahçenin bu sezonun en iyi topunu oynadığını ve söke söke galibiyeti aldığı gerçeğini değiştirmez...

ayrıca formayı kimin giydiği önemli deildir, o sahaya fb forması ile çıkan amatör küme topçusuda olsa fb yi temsil ediyordur, aynısı inter için de geçerli, bu durumda biz mi dedik interlilere gidin valencialılara saldırın ceza alın seneye fb ile aynı gruba düşeceksiniz eksik olun ki bizim sizi yenmemiz kolaylaşsın....  

En son almighty tarafından 20 Eyl 2007 11:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

almighty

20 Eyl 2007 11:16

Mesaj Gönder

bak eksikler bunlar.

toldo,materazi, maicon, adriano,burdisso,cruz,viera,cordoba. bide senin dedigin chivu.

9 eksik.

fenerbahce yendi dedik bravo dedik devami gelir insallah dedik.

abi toldı eksik değil cesar toldoyu kesti zaten ayrıca adriano eksikten sayılmaz kadroya alınmayan topçu eksik değildir sakat ya da cezası yok neticede....  

almighty

20 Eyl 2007 11:17

Mesaj Gönder

bak eksikler bunlar.

toldo,materazi, maicon, adriano,burdisso,cruz,viera,cordoba. bide senin dedigin chivu.

9 eksik.

fenerbahce yendi dedik bravo dedik devami gelir insallah dedik.
inşallah  

Secilmis Adam

20 Eyl 2007 11:19

Mesaj Gönder

kadroda yoksa eksiktir furkan : = )

yannız adamın adını uefa listesine yazdırmayan inter abi (:
bu durumda eksik olmaz Surprised  

Secilmis Adam

20 Eyl 2007 11:20

Mesaj Gönder

kadroda yoksa eksiktir furkan : = )

değildir abi eksik olması için sakat ya da cezalı olması ve takımda düzenli olarak oynayan oyuncu olması gerekir... mancini sezon başından beri adrianoyu bu kadroda düşünmedi

neticede eksik dediğimiz zaman sanki bizim maçta oynayackmış ama çeşitli sebeplerden dolayı oynayamaöış oyuncu oluyor buradaki arkadaşların mantığında, bu durumda toldo ve adriano interin eksiği değildir neticede cersar zaten toldoyu kesti adriano uefa listesine bile konulmadı....  

almighty

20 Eyl 2007 11:21

Mesaj Gönder

tamam seni mi kirayim 9 deil de 7 eksik olsun. takimin yarisindan fazlasi yok yani.

adriano suazodan kat be kat toldoda cesardan kat be kat iyi futbolcular. bu su goturmez bi gercek.

o ayrı bi konu netice de bize göre de colin kazım her türlü 11 oynar bu takımda ama hoca oynatmıyor Smile

cesar toldo olayı muallak ama toldo da bu sene form düşüklüğü had safhada barça maçında izledim cidden saçmalamıştı.....  

almighty

20 Eyl 2007 11:28

Mesaj Gönder

Smile neyse abi aldi uc puani fenerbahce. bakalim negzel olur bigun fb - bjk finali gorsek dmi Smile

çok zor yani ben önümüzdeki 10 sene içinde herhangi bir türk takımının finale çıkacağına inanmıyorum şahsen ama neticede burası şampiyonlar ligi her sene içerisinde yer almak oynamak bile büyük başarıdır....

bir de fb cidden tecrübelenmiş avrupa'da hani dauma kızıyorduk ama haklıymış adam, kilit oyuncularımız yıllardır oynaya oynaya avrupa takımlarına karşı nasıl oynamaları gerektiğini çözmüşler.

tek isteğim bugün de puanlar çıkartmamız ülke adına durum cidden kritik gs ın işi hiç kolay değil gene lincoln'e bakacaklar... erciyesten hiç umudum yok ama körün taşı bir beraberlik alsalar süper olur...  

almighty

20 Eyl 2007 11:34

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki