ispanya coach'u hernandez'in koltuğu sallantıda

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  ispanya coach'u hernandez'in koltuğu sallantıda
 
hernandez'in koltuğu sallantıda

avrupa basketbol şampiyonası'na ev sahipliği yapan ve son saniyelerde yediği sayıyla şampiyonluğu rusya'ya kaptıran ispanya'da, antrenör jose vicente 'pepu' hernandez'in görevden alınması gündeme geldi.

japonya'da düzenlenen 2006 dünya şampiyonası'nda bir ilki gerçekleştirerek ispanya'ya dünya şampiyonluğunu kazandıran antrenör hernandez, avrupa şampiyonası'nda kendisinden beklenen başarıyı elde edemeyince sorgulanmaya başlandı.

ispanyol basını, rusya karşısında alınan yenilgide antrenörün de hatası olduğunu savunurken, sorumluluğunu kabul eden hernandez, ''pekin olimpiyatları'nda takımın başında olup olamayacağımı bilmiyorum'' dedi.

öte yandan, ispanya basketbol federasyonu başkanı jose luis saez, antrenör hernandez'e destek çıkarak, ''eğer isterse pekin'de takımın başında pepu hernandez olacaktır. halen imzalı sözleşmesi var ve şartları çok açık. bu polemiğe gerek yok'' açıklamasında bulundu.


şimdi ispanya coach'unun koltuğu sallantıdaysa bundan bize ne diyebilirsiniz.. takımını dünya şampiyonu yapmış avrupa şampiyonasında final oynatmış bir coach'un koltuğu sallantıda... fakat takımını dünya 6. sı yapmış oynadığı iki avrua şampiyonasında da rezalet denecek skorlara imza atmış coachumuzu 2010 hedefiyle tutuyoruz görevde...

kesinlikle avrupalılar bu işi çok iyi biliyor....  

En son almighty tarafından 19 Eyl 2007 15:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

almighty

19 Eyl 2007 12:21

Mesaj Gönder

bu mu işi bilmek? hayırsızlıktır bu ki adamın finale çıkması başarısızlık değildir.son saniyede o ikilik girse şampiyonlardı yine.çok saçma.  

IssIz adam

19 Eyl 2007 12:23

Mesaj Gönder

hernandezin koltugu sallantidaysa bizimkine koltugunu yedirmemiz lazim  

Ayrton Senna

19 Eyl 2007 12:23

Mesaj Gönder

uninvited demiş ki:
bu mu işi bilmek? hayırsızlıktır bu ki adamın finale çıkması başarısızlık değildir.son saniyede o ikilik girse şampiyonlardı yine.çok saçma.

hayırsızlık değildir neticede kendi evlerinde oynuyorlar ellerindeki maçı saçma hatalarla veriyorlar vs. bir sürü sebep var hedefi avrupa şampiyonluğu olan bir takımın coachu bunu başaramadıysa başarısız sayılır bu son derece normaldir... ama final oynattı demez kimse zira hedef o finali de kazanmaktır...

renkli yazdığım yere dikkat ayrıca...  

almighty

19 Eyl 2007 12:25

Mesaj Gönder

gasol u sallandırsınlar  

pamukk

19 Eyl 2007 12:42

Mesaj Gönder

adamlar sinirlenir tabii... calderon ve fernandez ile takım farkı açıyorken, birden bire kenara aldı, rusların ekmeğine yağ sürdü Confused  

YedekteBekleyenMelek

19 Eyl 2007 14:08

Mesaj Gönder

70 lik yeni rocky demiş ki:
bizde avrupaliyiz bikerem.

hem bastan acik acik soyluyoruz bak ibo bak serkan abicim 10 dakka oynicaksiniz fazla deil.

ne guzel iste. ne kadar babacan bi kocumuz var Kahkaha


acaba fb de ne dicek ibo ya

olm ibo seni çok seviyorum lan yanımdan ayrılma otur şöyle der herhalde...  

almighty

19 Eyl 2007 15:34

Mesaj Gönder