colin mcrae (1968-2007)

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  colin mcrae (1968-2007)

eski dünya şampiyonu efsane pilot colin mcrae oğlu ile birlikte geçirdiği helikopter kazası sonucu hayatını kaybetmiş.

huzur içinde yatsın Crying or Very sad Crying or Very sad

http://www.timesonline.co.uk/tol/sport/more_sport/article2461339.ece  

vertigo

15 Eyl 2007 23:46

Mesaj Gönder

tüylerim diken diken oldu ymn ederim Confused
ohaa bu kadar üzülüceğim aklıma bile gelmezdi Hass  

minor

15 Eyl 2007 23:48

Mesaj Gönder

daha 39 yaşındaydı adam Hass  

minor

15 Eyl 2007 23:48

Mesaj Gönder

hadi ya....allah rahmet eylesin... çok kaliteli bir sürücüydü,kıbrıs'da yanına gidenler ile konuşan tek pilot mütevazi insandı...  

Can SAHAN

15 Eyl 2007 23:50

Mesaj Gönder

"he was the michael schumacher of rally driving."  

minor

15 Eyl 2007 23:51

Mesaj Gönder

tahminlere göre helikopteri colin kendisi kullanıyordu. 2 yetişkin ve iki çocuk cesedi bulmuşlar ama kimlere ait olduğu tesbit edilememiş henüz.

sonuç olarak kurtulan yok:(  

vertigo

16 Eyl 2007 00:05

Mesaj Gönder

şu an tüylerim diken diken oldu
yıllardır izlediğim
oynunun her versiyonu çıktığında ilk alma çabasında olduğum
rally'yi dünyaya sevdiren bir insanı kaybetmiş olmak oldukça üzücü
ben hayatımda bu kadar pozitif ve sevecen birini görmemiştim
inan araba kullanmaktaki tekniklerimi onun oyunları içindeki anlatımlarından almıştım
erken gitti Sad  

Aphex Twin

16 Eyl 2007 00:14

Mesaj Gönder

ana allah rahmet eğlesin  

Grain

16 Eyl 2007 00:16

Mesaj Gönder

hadi ya :s ne bu şimdi :s  

taylan t

16 Eyl 2007 00:19

Mesaj Gönder

mturker demiş ki:
hakkaten yaa..adamın oyunlarıyla büyüdükk..genç yaşta göçmüş öbür diyara..

subaru takımını bıraktığında bile nedense subaru ile bütünleşmiş ve hep onu öyle anmıştım
şimdi ne garip geliyor...ölümü çok ters geldi bana  

Aphex Twin

16 Eyl 2007 00:23

Mesaj Gönder

cin aliyi ben vurdum demiş ki:
gereçekten c.m. demek subaru demekti biz çocukken, mavi üzerine sarı desenli subaruyu oyunlarda kullanmayanınız yoktur..

bi de o zamanlar ekran kartlarının kapasitesi düşüktü o yüzden herkes net oynayamazdı
ben haberi bir yerlerden teyi etmek istedim ama nette bulamadım farklı kaynaklara da bakıyorum  

Aphex Twin

16 Eyl 2007 00:29

Mesaj Gönder

orhankamannoktacom demiş ki:

bi de o zamanlar ekran kartlarının kapasitesi düşüktü o yüzden herkes net oynayamazdı
ben haberi bir yerlerden teyi etmek istedim ama nette bulamadım farklı kaynaklara da bakıyorum

farklı bir bu var
http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=482017&in_page_id=1770  

bsinner

16 Eyl 2007 00:31

Mesaj Gönder

eski dünya ralli şampiyonları'ndan colin mcrae ve oğlu dün öğleden sonra geçirdikleri helikopter kazasında hayatlarını kaybettiler. içinde bulundukları helikopter dün 16:00 sularında jerviswood, lanarkshire civarında yere çakılarak alevler içinde kaldı.

colin mcrae'nin sözcüsü ve menajeri olan jean-eric freudiger; 39 yaşındaki pilotun helikopteri kendinin sürdüğünü söyledi. helikopterde kaza anında ayrıca başka bir yetişkin insan ve çocuk bulunduğuna inanılıyor. polis, kazada hiçbir kurtulanın olmadığını söylüyor. arkadaşlarıysa, mcrae'nin eşi ve küçük kızının helikopterde olmadığını belirtiyorlar.

helikopter, mcrae'nin evinin yarım mil ötesinde jervis house yakınlarında yere düştü. hava durumu biraz soğuk olsa da, görüş oldukça güzeldi. strathclyde polisi, yangının büyüklüğünün cesetlerin kime ait olduğunun belirlenmesini güçleştirdiğini söyledi.

çocukluk aşkı ve eski yardımcı sürücüsü olan eşi, akşam saat altı'dan sonra polis refakatinde evine geri götürüldü.

mcrae'nin arkadaşı, ralli habercisi ve onunla daha önce bir kaç defa yarışan jeremy hart onu oldukça yetenekli bir helikopter pilot olarak tanımladı ve şöyle devam etti: "colin düzenli olarak ingiltere ve avrupa'ya uçuşlar yapan birisiydi. düzenli olarak uçtuğu bölgeyi oldukça iyi biliyordu. ralli sürücüsü olarak colin az da olsa dikkatsiz olarak yanlış anlaşılmış birisi. onda gördüğünüz herşey öğrenilmekten çok doğal bir yetenekti. bir helikopter kazasında ölmesi oldukça acı verici. ralli sürücüsü olarak sayısız kere ölümle burun buruna gelmiş ancak hepsinden de kurtulmuştu."

ralliturk.net  

vertigo

16 Eyl 2007 00:32

Mesaj Gönder

bsinner demiş ki:

farklı bir bu var
http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=482017&in_page_id=1770

eurosporttaki haberde takımdan gelen bilgi olayın spekülasyon olabileceği şeklinde bir haber var  

Aphex Twin

16 Eyl 2007 00:33

Mesaj Gönder

haaadi canim ?

of of rest in peace colin abi Sad  

RayJay

16 Eyl 2007 00:38

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4   Sonraki