fia'dan mclaren mercedese tarihi ceza

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  fia'dan mclaren mercedese tarihi ceza

f1 hatırına ha gözlerim doldu valla....  

almighty

16 Eyl 2007 11:23

Mesaj Gönder

altinci_vites demiş ki:
yalan olur onlar yarın 5 lt daha ağırız ilk pit stopa bırakmadan alırız arkamıza kırmızıları

Cool  

meric

16 Eyl 2007 15:25

Mesaj Gönder

meric demiş ki:

Cool

yalan olduk

tebrikler ferrari  

ALTINCI_VİTES

16 Eyl 2007 15:36

Mesaj Gönder

altinci_vites demiş ki:

yalan olduk

tebrikler ferrari

bu moralle bu da bence iyi.. mclaren ada tebrikler..  

meric

16 Eyl 2007 15:42

Mesaj Gönder

no pasaran demiş ki:

evet için yanmış biraz, ceza kararı cuk diye oturmuş içine Smile

kime neyin oturduğu ortada...kıvrım ıkıvrım kıvranıyosun kaç gündür Wink  

Ayrton Senna

16 Eyl 2007 17:44

Mesaj Gönder

cliff burton demiş ki:

kime neyin oturduğu ortada...kıvrım ıkıvrım kıvranıyosun kaç gündür Wink

hı hı evet evet haklısın Kahkaha

ha unutmadan wink wink wink  

No PaSaRaN

16 Eyl 2007 17:49

Mesaj Gönder

cliff burton demiş ki:

gerci bu sezon genelde hep teke dustuler...pek birarada goremedik kirmizilari Kahkaha

bugün bir arada görebilmişsindir umarım Kahkaha  

open your mind

16 Eyl 2007 23:43

Mesaj Gönder

bugunku yarsta mclarenler sadece pıt stoplarda dıkız aynalarında kırmızı gorduler Kahkaha  

Matias Raikkonen

16 Eyl 2007 23:50

Mesaj Gönder

kırmızıdan 20 sn civarı arkadaydı galiba Hick  

pamukk

17 Eyl 2007 10:13

Mesaj Gönder

yüz karası mclaren ve neyse ... Kahkaha
önce takımlarındaki lekeyi temizlesinler, yıllarca çıkmayacak hırsızlık lekesini Cool  

pamukk

17 Eyl 2007 10:14

Mesaj Gönder

pamukk demiş ki:
mosley, dennis'in dürüstlüğünü sorguladı

fia başkanı max mosley, mclaren takım patronu ron dennis'in casusluk davası boyunca fia ile işbirliğindeki dürüstlüğünü sorguladı. mosley, dennis'in skandalla ilgili olarak kendisine doğruları söylemediğine inanıyor. itv'ye konuşan mosley, "macaristan gp sabahı ron beni arayarak, 'motorhome'da sadece alonso var. bazı bilgilere sahip olduğunu söylüyor. bunları federasyona verme tehdidinde bulunuyor' dedi" diye konuştu.

"peki dedim, sen ne dedin ron?, hadi git teslim et öyleyse dedim, dedi"

"ron, kesinlikle doğru şeyi yapmışsın dedim"

"ardından ron, fakat aslında böyle bir bilgi yokmuş dedi"

"yani boş bir tehdit miymiş?"

"evet kesinlikle öyle. ifşa edeceği bir bilgisi yokmuş. seni temin ederim eğer bu konuda bildiği birşey varsa max, sana bildireceğim dedi"

mosley "şimdi bu hafta, dünya konseyi'nde gözlerimin içine bakarak yanlış hiçbir şey yapmadıklarını söyledi. ben ise ona inanmıştım" dedi.

mosley, "40 yıldır ron'u tanıyorum. bu benim için çok zor oldu. 40 yıldır tanıdığınız bir insan gözlerinize bakarak 'max, sana tüm samimiyetimle gerçeği söylüyorum' derse siz de olsa inanırsınız" dedi.

mosley, "italyan polisinden coughlan ve stepney arasında üç aylık bir süre içinde karşılıklı gönderilen kısa mesajların listesini aldığımda bunun daha fazlası olmalı diye düşündüm" dedi.

fia başkanı, "honda ziyaretini organize etmek için 300'den fazla mesaj almazsınız. bu daha ciddi bir durumdu. oturup pilotlara bir mektup yazdım. gerisini biliyorsunuz" diye konuştu.

--

masumlar canım aaa olur mu dennis öyle dedi ya masumuz bik bik bik  

pamukk

17 Eyl 2007 10:15

Mesaj Gönder

dennis'ten "ilginç" itiraf

dennis, fia'ya son kanıtları kendisinin verdiğini açıkladı

mclaren patronu ron dennis, fia'nın eline geçen ve 13 eylül'deki temyiz mahkemesini, max mosley'nin temyiz başvurusunu geri çekerek, dünya motor spor konseyi toplantısı olarak değiştirmesine yol açan "önemli kanıtın kaynağının" kendisi olduğunu açıkladı.

dün spa-francorchamps padok'unda yaptığı bir açıklamada, fernando alonso ile pedro de la rosa arasındaki e-posta trafiğinden haberdar olur olmaz fia'ya başvurduğunu söyledi. dennis açıklamasında; "5 ağustos'ta, macaristan gp'si sabahında bazı yeni önemli kanıtların olabileceğini anladığımda, derhal fia'yı telefonla aradım ve konuyu aktardım" dedi.

mclaren olarak, perşembe günkü dmsk kararını temyize götürmeyi de düşündüklerini de açıklamasında belirten dennis, "önümüzde temyiz başvurusu için 7 gün süre bulunuyor ve şirketin durumunu da dikkate alarak bu konuyu ciddi olarak değerlendiriyoruz. fia'nın gerekçeleri ayrıntılı olarak açıklamasından sonra kesin kararımızı vereceğiz" dedi.

dennis neden kanıtları kendisi verdi?

perşembe günü paris'te yapılan fia dünya motor spor konseyinin uzun toplantısı sırasında, fia'nın önümüzdeki günlerde yayınlayacağı toplantı tutanağında gün ışığına çıkacak bazı önemli bilgiler de artışma konusu oldu. fia'nın temyiz'den vazgeçip dmsk'ni toplantıya çağırmasına neden olan son kanıtların kaynağının bizzat ron dennis olduğu da bu bilgiler arasındaydı, ancak bu konuda kesin bir teyit alınamadı.

adının açıklanmasını istemeyen mclaren'e yakın bir kaynağın, olayların akışını değiştiren ve dennis'in fia'ya kanıtları vermesine neden olan gelişmenin, alonso ile dennis arasında ispanyol pilotun kontratıyla ilgili bir görüşmeye bağlı olduğu fransa medyasında yer aldı. l'equipe gazetesi söz konusu kaynağa dayanarak verdiği dünkü haberinde, dennis ile alonso'nun bazı kontrat maddeleri konusunda tartıştıklarını ve bu tartışma sırasında elini güçlendirmek isteyen alonso'nun patronuna, elinde casusluk skandali ile ilgili çok önemli kanıtlar olduğunu ve fia'nın çok ilgi duyacağını söylediğini bildiriyor. haberde alonso'nun elinden bu pazarlık kozunu almak isteyen ve başkalarının bu verileri mclaren aleyhine daha karmaşık boyutta kullanmalarına engel olmak amacıyla dennis'in fia'ya yöneldiği yer alıyor. l'equipe ayrıca bu konuların tüm ayrıntılarıyla yayınlanacak olan fia'nın toplantı tutanaklarında yer alacağını da bildiriyor.  

pamukk

17 Eyl 2007 10:18

Mesaj Gönder

hem hırsızlıkla , hem de masa başında f1 hatrına kazandıkları pilotlar şampiyonluğu ..pehh... yüzsüzlük..  

pamukk

17 Eyl 2007 10:19

Mesaj Gönder

ohhh canıma com com Smile  

muDDy

17 Eyl 2007 10:21

Mesaj Gönder

masa basinda kimin ne kazandigi ortada... bi de hala ferrariye dil uzatiyorlar masabasi sampiyonusunuz diye....  

almighty

17 Eyl 2007 10:34

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17   Sonraki