aydın örs'ten ahlak dersi....

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  aydın örs'ten ahlak dersi....

Kahkaha  

xanax

12 Eyl 2007 14:18

Mesaj Gönder

sana gülmedim bu arada onur..  

xanax

12 Eyl 2007 14:18

Mesaj Gönder

xanax demiş ki:
sana gülmedim bu arada onur..

bana niye gulmuyorsun arkadasim?  

joker

12 Eyl 2007 14:24

Mesaj Gönder

metin olmak lazım  

Obi-wan

12 Eyl 2007 14:49

Mesaj Gönder

barış kolonya getir.
mübarek ayda ban yemesin orucu bozulmasın. Kahkaha  

aytuncbjk

12 Eyl 2007 14:59

Mesaj Gönder

gayriciddimilliariza demiş ki:
yazıyorum..buraya kadarmış..

dur dur yapma tarkaaaannn

tarkan bir garip oğlan 17sinde
bir dikili taşı yoktu şu fani dünyada tarkan yoksul tarkan garip tarkan bir deli oğlan
tarkan sahipsiz, tarkan bir aşık oğlan...  

aytuncbjk

12 Eyl 2007 15:03

Mesaj Gönder

o zaman hemen günün bir diğer başlığına geçmek istiyorum
ban yemek orucu bozar mı hocam (zekeriya beyazın yanıtlaması tercihimdir)
Kahkaha  

aytuncbjk

12 Eyl 2007 15:08

Mesaj Gönder

aslinda dogma buyume kadikoylu olan efes pilsen de koc iken fenerbahce nin o hafta futbol macinda puan kaybettigi zaman ptesi takimin antremanina cogu zaman cikmayan ciktigi zamanda esip gurleyen agir derecede fenerbahce fanatigi birine galatsaray koclugunu bence kimse teklif etmez. basketbol camiasinda aydin ors un kim oldugunu herkes gayet acik bilir. bu haber biraz abes gibi.  
fotoğrafı yok

hahol

12 Eyl 2007 22:40

Mesaj Gönder

insan bi işe kalbini koyarsa gerçekten başarılı olur. bazı insanlar için para herşeyden önemli olabilir ama bazısı için de başka şeyler önemlidir. fenerden kötü ayrılmış olsaydı hemen kabul edebilirdi ama kendisini seven insanları düşünüp parayı ikinci plana itmesi onun kişiliğinin sağlamlığını gösterir.  

WHooPS

16 Eyl 2007 08:35

Mesaj Gönder

my sweet revenga demiş ki:

"aydın örs'ten ahlak dersi" sözü biraz fazla taraflı olmuş sanki... sonuçta kendi bakış açısıyla etik bulup bulmadığından we nedenlerinden bahsetmiş gibi duruyor ilk bakışta. bazıları takımlara duygusal olarak bağlanır, bazıları da bunu iş olarak görür, profesyonelce birleşir we ayrılır. aydın örs'ün seçtiği yol kendine göre doğru diye bunun bir ahlak dersi olmasına gerek yok.

kaldı ki, daha derinine inersek, aydın örs haksızlığa uğradığından bir şey düşünmüyor. kendini ispat etme noktasını çoktan geçmiş. böyle bir teklifi kabul etmesi, haklı haksızlığa uğrayışını gölgeleyecek bir durum oluştururdu. ahlak dersi değil, adını temiz tutabilmek için stratejik bir hareket bence bu. yanlış olmasın.

aydın örs!ün adını temiz tutmaya ihtiyacı olan biri olduğunu sanmıyorum, bazı insanlar prensipleriyle yaşarlar şahsen tanıdığım için de aydın hoca nın bu tip insanlardan olduğuınu biliyorum ayrıca ahlak dersi olan konu teklifi reddetmesi değil orada çalışan genç bir coachu düşünmesidir......  

almighty

16 Eyl 2007 10:42

Mesaj Gönder

uzun uzun yazasım yok ama fikrimi de söylememişim, bence çok ahlaklı ve kendinise yakışan bir hareket, aksini zaten beklemezdim.  

Arkhe

17 Eyl 2007 14:44

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3