aydın örs'ten ahlak dersi....

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  aydın örs'ten ahlak dersi....

efesten fenere giderkende aynı şeyleri düşünüyor muydu

bıraksın bu işleri  

Obi-wan

12 Eyl 2007 12:59

Mesaj Gönder

bu olay doğrumudur bilmem.. çok inandırıcı değil..
ama doğruysa aydın örs bu kadar yılda profesyonellikten nasibini almayı başaramamış derim..

sen antrenörsün bugün o takımda olursun yarın öbür takımda.. bu kadar basit  

insanee

12 Eyl 2007 13:00

Mesaj Gönder

joker demiş ki:

profesyonellik ve kurumsallasma boyle bir sey iste... Kahkaha

türk işi kurumsallaşma
parayı ben verdim istediğimi alırım istediğimi istediğim yere götürürüm mantığı....

bu arada kulüpten hala açıklama gelmedi tanjevicin memleketinde adı sanı duyulmamış takımlarla neden hazırlık maçı yaptığımıza dair...  

almighty

12 Eyl 2007 13:01

Mesaj Gönder

bunu aydın örs mü anlatmış yoksa arayan galatasaraylı yönetici mi lol  

FlyinG...[Eldar]

12 Eyl 2007 13:02

Mesaj Gönder

erdemm demiş ki:
bu olay doğrumudur bilmem.. çok inandırıcı değil..
ama doğruysa aydın örs bu kadar yılda profesyonellikten nasibini almayı başaramamış derim..

sen antrenörsün bugün o takımda olursun yarın öbür takımda.. bu kadar basit

o kadar basit değil işte...

aydın örs bu ülkede antrenör olarak olabilecek büyük başarıları tatmış bir insan...

şimdi antrenörlük kariyerinin başında ki bana göre çok başarılı olacak bir antrenörün önünü sırf para veya şöhret için kesmem demesi gayet mantıklıdır....

ayrıca belliki taraftarın yaptığı hareket onu etkilemiştir vefaya vefayla karşılık vermesi vefadan bi haber fb kulübü yöneticilerine kapak olsun....  

almighty

12 Eyl 2007 13:03

Mesaj Gönder

almighty demiş ki:

türk işi kurumsallaşma
parayı ben verdim istediğimi alırım istediğimi istediğim yere götürürüm mantığı....

bu arada kulüpten hala açıklama gelmedi tanjevicin memleketinde adı sanı duyulmamış takımlarla neden hazırlık maçı yaptığımıza dair...

biraz once tam olarak bunun tartismasini yapiyordum biraz once... Kahkaha

valla sizin bu seneniz, bizim murat didin'le ikinci senemizi andiracak gibi bir his var icimde, benzer kafada ilerliyorlar...  

joker

12 Eyl 2007 13:03

Mesaj Gönder

joker demiş ki:

biraz once tam olarak bunun tartismasini yapiyordum biraz once... Kahkaha

valla sizin bu seneniz, bizim murat didin'le ikinci senemizi andiracak gibi bir his var icimde, benzer kafada ilerliyorlar...

valla onu bunu bilmem de bizim taraftar zaten bilenmiş durumda ikiye bölündüler şimdiden aydın hocanın gönderilişnden dolayı tepkililer zaten alınacak her kötü sonuç anti tanjevic cephesinin elini güçlendirecek.....

hoş gerçi sadrazam mahmut bunlara takmaz o ayrı.....  

almighty

12 Eyl 2007 13:05

Mesaj Gönder

kushcu_gs demiş ki:
efes taraftari=naumoski sevenler

naumoski yi türkiyede sevmeyen var mıydı...

türkiyeye gelmiş en iyi yabancılardan biridir hem isim olarak hem de oyun olarak..  

almighty

12 Eyl 2007 13:17

Mesaj Gönder

almighty demiş ki:

o kadar basit değil işte...

aydın örs bu ülkede antrenör olarak olabilecek büyük başarıları tatmış bir insan...

şimdi antrenörlük kariyerinin başında ki bana göre çok başarılı olacak bir antrenörün önünü sırf para veya şöhret için kesmem demesi gayet mantıklıdır....

ayrıca belliki taraftarın yaptığı hareket onu etkilemiştir vefaya vefayla karşılık vermesi vefadan bi haber fb kulübü yöneticilerine kapak olsun....

katılmıyorum.. o kişi başarılı olacaksa yine olur.. profesyonel dünyada böle şeyler bana saçma geliyor.. ayrıca işin özü taraftarın yürüyüşüne düğümlenmiş ki türkiyede insanlar ota-b.ka yürür Smile  

insanee

12 Eyl 2007 13:20

Mesaj Gönder

kushcu_gs demiş ki:

efes taraftarı denen kıtle şudur

ismet bademin anlatımıyla senelerce naumoskinin önderliğinde oluşan takım sayesinde basketbolla tanışmış,o sayede liseden çıkar çıkmaz sirkeciden trene binip doğru abdi ipekçi spor salonuna giden,basketbolun o büyülü havasına efes sayesinde giren,cine5 şifresiz dönemde sınavlarına çalışmayıp efes maçı izleyen kişilere efes taraftarı artı basketbolsever denir...

sonra kendi takımlarınında basketbola ilgisi sayesinde öze dönüp gönül verdiği renklerin salondaki mücadelesinde elden geldiğince takımına destek olan kitledir bu aynı zamanda.....

eğer fb gs bjk basketbolda yatırım yapmasaydı efes taraftarı denilen kitle o eski naumoski zamanındaki halinde kalırdı ki ben de o kitlenin içindeydim...  

almighty

12 Eyl 2007 13:26

Mesaj Gönder

kushcu_gs demiş ki:

efes taraftarı denen kıtle şudur

ismet bademin anlatımıyla senelerce naumoskinin önderliğinde oluşan takım sayesinde basketbolla tanışmış,o sayede liseden çıkar çıkmaz sirkeciden trene binip doğru abdi ipekçi spor salonuna giden,basketbolun o büyülü havasına efes sayesinde giren,cine5 şifresiz dönemde sınavlarına çalışmayıp efes maçı izleyen kişilere efes taraftarı artı basketbolsever denir...

o efes taraftari gecmiste kaldi. 1992 final four organizasyonundan sonra cetin ceki, turkiye'de basketbol taraftarligini genis kitlelere yaymak icin bu organizasyon bir baslangic demisti ve gercekten oyleydi, ama iki sene once yari final serisinde bizi salona almamaya calisarak, baslangic gibi bitisini de kendileri yaptilar, kina yakabilirler artik...  

joker

12 Eyl 2007 13:32

Mesaj Gönder

kushcu_gs demiş ki:

efes pilsen bir lokomotifti
su an bu butcelere ulasabildiyse beko basketbol ligi efesin katkisi yadsinamaz
zaten bizim devrimizle kapanmistir efes taraftarligi

salona taraftar almamak icin ugrasmalarindan sonra, yaptiklari katkilarin da bir anlami kalmadi. o salona insanlar gelsin diye yaptilar o katkilari ve o salona insanlarin gelmesi islerine gelmeyince, o salona insanlar gelmesin diye ugrastilar...

ozet: o katkiyi basketbol veya basketbol ligi gelissin diye yapmadilar, o kadar butceyle hayatta yapamayacaklari tanitimi yapmak icin yaptilar o katkilari...  

joker

12 Eyl 2007 13:38

Mesaj Gönder

haaa ayrica taraftarlik demisken; turkiye, basketbol taraftarligi hakkinda 1992'de istanbul'a gelen estudiantes taraftarindan cok sey ogrenmistir...  

joker

12 Eyl 2007 13:44

Mesaj Gönder

babamın sevgili arkadası aydın amcam fazla duygusaldır okadar  

Heroe

12 Eyl 2007 14:10

Mesaj Gönder

tiny paws demiş ki:

"öğrenciler" taraftarlık dersi verdi gibi bir başlık canlandı gözümde Cool
ben nedense eczacıbaşının basket takımını efesten daha cok severdim oylesine geldi aklıma

o final four maclarina dayimla beraber gitmistim. benim yeni yeni tribune tek basima gitmeye basladigim ve haliyle taraftarligin heyecanli yonune de heves ettigim donemlerdi, dayim da tam o donemlerdeki meshur fenerbahce-besiktas macindan sonra ahmet cakar'a tehdit mektubu yollayacak kadar psikopatti o ara. ikimiz de, bu heriflerinki taraftarliksa, biz taraftarligi cozememisiz demistik, o derece radikal degistirmistir beni o final four. dayim zaten coluk cocuga karistigi icin mecburen akillanmak zorunda kaldi da, benim sonum sakat olabilirdi... Kahkaha  

joker

12 Eyl 2007 14:12

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3   Sonraki