voleybol grand prix avrupa elemeleri

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  voleybol grand prix avrupa elemeleri

eduska demiş ki:

Embarassed Embarassed Embarassed hep böyle olsa Embarassed
olur olur Wink  

kemalcan1907

07 Eyl 2007 23:02

Mesaj Gönder

Bravo Bravo Bravo Bravo

muhteşem italya galibiyetinden ötürü kutluyorum. bu zaferlere tribünden destek vermek bir başka keyif veriyor insana. sırf bu turnuvayı izlemek için yıllık iznimi bu haftaya denk getirdim Very Happy

paylaşmak istediğim bir husus var. azerbaycan takımı her nedense pek kötü bir performans sergiliyor bu turnuvada. takımın koçu faik karayev acayip kızıyor voleybolculara. hatta rakibin sayı kazandığı pozisyonlarda sadece koçu izliyorum. yanındaki antrenöre sinirli sinirli el hareketleri yapıyor. "ne diyim ben bunlara" gibilerinden.. valla acayip komik oluyor. maçı bırakıp koçu takip ediyorum. dünkü bulgaristan maçından sonra daha fazla dayanamamış olsa gerek mammdova'yı kesmiş bugün takımdan. Kahkaha  

Chewbacca

07 Eyl 2007 23:04

Mesaj Gönder

eduska demiş ki:

efendimm Hick Hick
yok bısey Hick Kahkaha  

kemalcan1907

07 Eyl 2007 23:04

Mesaj Gönder

chewbacca demiş ki:
Bravo Bravo Bravo Bravo

muhteşem italya galibiyetinden ötürü kutluyorum. bu zaferlere tribünden destek vermek bir başka keyif veriyor insana. sırf bu turnuvayı izlemek için yıllık iznimi bu haftaya denk getirdim Very Happy

paylaşmak istediğim bir husus var. azerbaycan takımı her nedense pek kötü bir performans sergiliyor bu turnuvada. takımın koçu faik karayev acayip kızıyor voleybolculara. hatta rakibin sayı kazandığı pozisyonlarda sadece koçu izliyorum. yanındaki antrenöre sinirli sinirli el hareketleri yapıyor. "ne diyim ben bunlara" gibilerinden.. valla acayip komik oluyor. maçı bırakıp koçu takip ediyorum. dünkü bulgaristan maçından sonra daha fazla dayanamamış olsa gerek mammdova'yı kesmiş bugün takımdan. Kahkaha
sakat dedı tv ama Rolling Eyes  

kemalcan1907

07 Eyl 2007 23:05

Mesaj Gönder

eduska demiş ki:
cnm oynadın mi bizim maça sen Kahkaha
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad hesapta para kalmadı yoksa zengındım 2 gunde Hass Hass  

kemalcan1907

07 Eyl 2007 23:07

Mesaj Gönder

iverson1907 demiş ki:
sakat dedı tv ama Rolling Eyes

haa tamam o zaman. tabi tribünde yorum yapan kimse yok. kendi kendimize çıkarımda bulunuyoruz. Very Happy  

Chewbacca

07 Eyl 2007 23:09

Mesaj Gönder

eduska demiş ki:

ama sen benı dınlemıosunkı ccanım K?zg?n
nasıl kalmamıss hayret Shocked Very Happy
sorma salak bı beybol macına gıttı butun para yoksa 2 gunde koseydım dun bugun Hass  

kemalcan1907

07 Eyl 2007 23:10

Mesaj Gönder

eduska demiş ki:

beyzbol maçınamı Shocked beyzbol ligini nerden takip ediyorsun sen maaşallah canım her spor dalı var sende kısıtlamak lasım Hick en sevdıklerınde kal mesela Shocked Kahkaha Kahkaha
gelde bı duzene sok benı Hick Embarassed evt lanet beyzbol neyse avrupa sampıyonasında kazanırız bızde sen varken sorun yok Hick  

kemalcan1907

07 Eyl 2007 23:17

Mesaj Gönder

chewbacca demiş ki:
Bravo Bravo Bravo Bravo

bugünkü maçı azerbaycan televiziyasından takip ettim Smile

azeriler nispeten genç bir kadro ile gelmişler turnuvaya o yüzden spiker aldıkları mağlubiyetleri gayet normal karşılıyordu.....  

almighty

07 Eyl 2007 23:19

Mesaj Gönder

iverson1907 demiş ki:
sorma salak bı beybol macına gıttı butun para yoksa 2 gunde koseydım dun bugun Hass

beyzbolla ne işn var olm sorsaydın bana israile yatırtırdım serin parayı kraldın şimdi...  

almighty

07 Eyl 2007 23:20

Mesaj Gönder

almighty demiş ki:

beyzbolla ne işn var olm sorsaydın bana israile yatırtırdım serin parayı kraldın şimdi...
gece uyku tutmuyo tekten gıttı Hass Kahkaha offfoff vall a 2 gunde saglam para alırdım dun ve bugun Hass  

kemalcan1907

07 Eyl 2007 23:23

Mesaj Gönder

iverson1907 demiş ki:
gece uyku tutmuyo tekten gıttı Hass Kahkaha offfoff vall a 2 gunde saglam para alırdım dun ve bugun Hass

ahaha sağlık olsun bugün giden yarın geri gelir.....malta galibiyetine bassana sen parayı Smile belli olmaz bizimkilerin işi Kahkaha  

almighty

07 Eyl 2007 23:24

Mesaj Gönder

almighty demiş ki:

ahaha sağlık olsun bugün giden yarın geri gelir.....malta galibiyetine bassana sen parayı Smile belli olmaz bizimkilerin işi Kahkaha
kalmadı para bıtırdım pztesı fln yatırırım anca dun 3 de 3 voleybol dedı eda bıde bugun turkıye+ısraıl yapardım tmm kac mılyar almıstım Hass  

kemalcan1907

07 Eyl 2007 23:27

Mesaj Gönder

sultanlar seriye bağladı: 3-0 Kahkaha Bravo

www.ntvspor.net  

almighty

07 Eyl 2007 23:35

Mesaj Gönder

yarın almanları da yenersek bu iş tamamdır 1. olunca doğrudan olimpiyata gidiyormuşuz sanırım inşallah oluruz....  

almighty

07 Eyl 2007 23:36

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Sonraki