galatasaraydan yalan habere sert çıkış

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  galatasaraydan yalan habere sert çıkış

paranoyak palyaco demiş ki:
klasik fener oyunları ne zaman iyi gitsek bu tarz yalan haberler ile bizi karıştırmaya çalışıyorlar ...

Kahkaha Kahkaha  

Arkhe

21 Ağu 2007 12:48

Mesaj Gönder

bencede helal olsun gs yönetimine...
isıne gelınce yok temız toplum temız bımnnenne dıyee ahkam kesen basın camıamız iş kendı kıclarına geldımı kaplan kesiliyolar.böyle tepkı verceksın kı biraz oturcaklar düşüncekler,biz niye bu kadar eşşegiz diyee  

Rusty

21 Ağu 2007 12:49

Mesaj Gönder

pasatçıların hiç birini içeri almayacaksın aslında Wink

umarım bu başlangıc olur..
neyimize yetmez haber almak için: gs.org / gs tv / gs dergisi

basın yalan yazıyor, şampiyon olmayınca  

HAGI

21 Ağu 2007 13:29

Mesaj Gönder

iyi yapmışlar. herkes aynısını yapsın seve seve doğru dürüst haber yapmak zorunda olacaklar.  

Yurdum insani

21 Ağu 2007 14:21

Mesaj Gönder

tebrikler gs yönetimine...bunlara böylesi müstahak çünkü...herkes adam gibi haber yapmayı öğrenecek...  

Ayrton Senna

21 Ağu 2007 14:23

Mesaj Gönder

reffa demiş ki:
o değilde özhan başkan sami yeni yeniden kiralamak için harekete geçmiş.

tüm haklar devredilince,sami yen deki bütün gelirler gsim ye aktarılıyomuş ve haliyle gs sami yenden herhangi bir gelir elde edemiyormuş,durumun vahametini gören özhan başkan gsim'ye baş vurup stadı 2 yıllığına kiralamanın yollarını arıyormuş,bomba budur doğruysa....

bugün ankara'ya gelerek gençlik ve spor genel müdürü mehmet atalay'ı makamında ziyaret eden galatasaray kulübü başkanı özhan canaydın, gençlik ve spor genel müdürlüğü'ne devredilen ali sami yen stadı'nı tekrar kiralamak ve gelir haklarına sahip olmak istediklerini genel müdür atalay'a bildirdi.

yaklaşık 2 saat süren toplantıda, seyrantepe stadı yapılana kadar ali sami yen stadı'nın yıllık 650 bin dolara sarı-kırmızılı takıma kiralanması ve her yıl için de enflasyon oranında kira bedeline zam yapılması kararlaştırıldı.  

Arkhe

24 Ağu 2007 08:16

Mesaj Gönder

reffa demiş ki:

hadi gene yırttı büyük başkan,650 bin bedava bilsem ben kiralardım,halı sahanın saati 90 ytl piknik yaptırsam çimlerde gene 5 katını kazanırım,helal olsun başkan tuttuğunu koparttın gene Hick

olsun 650bin de bir şey, ne kaçsa kardır. Hick  

Arkhe

24 Ağu 2007 09:26

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3