galatasaraydan yalan habere sert çıkış

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  galatasaraydan yalan habere sert çıkış

batucan demiş ki:
onlar her zaman her şeyin doğrusunu bildiğini savunan hatta yazdıklarına bi süre sonra kendileri bile inanmaya başlayan aciz insanlar onlarada biraz hak ver Smile

bi de bunlar iddia kuponu yapıo ya K?zg?n biri dio macı a takımı alır oburu dıo b dieride cıkıo bu mac beraberlik kokuo Confused ertesi gun manset biz demistik die Kahkaha Kahkaha  

Matias Raikkonen

21 Ağu 2007 11:47

Mesaj Gönder

pinkorgasm demiş ki:
ozellikle fotomac cok komik. kuluplerin kendi web siteleri disinda cikan hic bir haberi zerre kaale almiyorum, siz de oyle yapin,
websitelerinde de pek haber olmuyor...  

batucan

21 Ağu 2007 12:11

Mesaj Gönder

diktas demiş ki:
fb yi her çamura karıştırmamayı gun gelecek ogreneceksiniz
çamura karışmadıkları gün bizde karıştırmamayı öğrencez Wink  

batucan

21 Ağu 2007 12:17

Mesaj Gönder

zaten bu konudada yayın kuruluşlarını uyarmıştı klüp. doğru bir şey yapıyorlar. hele ki fanatik gibi anti-gs, taraflı ve yalan haber yazan gazeteri okumaya kimsenin ihtiyacı yok. fox tv'de biraz güme gitmiş.  

Sentimental Jury

21 Ağu 2007 12:21

Mesaj Gönder

ezikliğin anlamı türkiyeyi yurtdışında iyi temsil etmekse
ezikliğin anlamı fairplayse
ezikliğin anlamı takımını her alanda desteklemekse
ezikliğin anlamı imkansızları başarmaksa
ezikliğin anlamı başkalarının başaramadığı ve başarması güç olan şeyleri başarmaksa kabul ediyorum eziğim  

batucan

21 Ağu 2007 12:24

Mesaj Gönder

diktas demiş ki:
pink, uefa dan falan girecekler yine hiç uğraşılmaz şimdi Kahkaha
bunu gerçekten içten söylüyorum;
keşke sizinde girebilceğiniz bi uefa veya bi super kupanız olsaydı.

gerçekten bunu isterdim Wink  

batucan

21 Ağu 2007 12:28

Mesaj Gönder

pinkorgasm demiş ki:
ya arkadasim.. anlamamak icin elinden geleni yapiyorsun. galatasaray'in yogun bir maddi sikinti icerisinde oldugu yalan midir? degildir..
peki bunu yayimlayan yalnizca fanatik gazetesi midir? degildir. senin hakaret olarak algiladigin fakat gercek olan seyler bir yana hemen hemen hakkinizda cikan butun olumsuzluklari fenerbahce'ye baglamaniz, iftira etmeniz benim ya da bir baskasinin "hakaretlerinden" daha mi insancildir? kesinlikle degildir. kusura bakma ama biraz fazla alistiniz siz bu ise. kendiniz her turlu cirkefligi yaparken fenerbahce hakkini aradigi zaman emziklerden bahseden siz degil misiniz? bu kadar egoist olmayin. olacaksaniz da hakli oldugunuz zamanlarda bunu gosterin.
bişi sorcam sadece evet veya hayır diye yanıt vermen yeterli. bu olayların en azından %40ı aziz yıldırımın başının altından çıkıyor diye düşünüyorum katılıyo musun?  

batucan

21 Ağu 2007 12:30

Mesaj Gönder

pinkorgasm demiş ki:
kesinlikle katilmiyorum ve bu iddiayi hangi gercege dayanarak soyleyebiliyorsun gercekten merak ediyorum.
peki o zaman bu gazetedeki kendini bilmezler neden bu yalan ve gereksiz haberleri yazarak futbol takımlarına zarar vermeye çalışıyolar?  

batucan

21 Ağu 2007 12:33

Mesaj Gönder

yahu masa basinda haberyapan zihniyetin giris cikisini yasaklasan ne olcak Kahkaha gorun daha ne haberler yapacaklar.  

Catcher in the Rye

21 Ağu 2007 12:35

Mesaj Gönder

mert ceylan demiş ki:

ya batucan bırak kardeşim...herşey bir gaz bulutuyla başladı diye anlatmak lazım...zaten herşey birer tesadüften ibaret de,geç...
tesadüfen neler yaptık bu hayatta Smile bazılarının hayallerinin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlıyor galiba bu da bi tesadüf Kahkaha  

batucan

21 Ağu 2007 12:36

Mesaj Gönder

ich demiş ki:
galatasaray/fenerbahce'de her sey cok güzel gidiyor, cicek actı, kuslar dolasıyo tesislerde yazan spor gazetesini kimse almaz da ondan.
ya tamam kabul ediyorum kötü haber yap ama gerçeği yansıtsın. git necatiyle konuş git kallinin gönderdiği adamlarla konuş zaten eline galatasaray hakkında kötü haber yapçak bilgiye ulaşırsın ama en azından doğrular olur...  

batucan

21 Ağu 2007 12:38

Mesaj Gönder

strobe demiş ki:
yahu masa basinda haberyapan zihniyetin giris cikisini yasaklasan ne olcak Kahkaha gorun daha ne haberler yapacaklar.
gazeteye ve tvye bağlı hiç bi basın mensubu giremicek toplantılara sadece oturup klavyenin tuşlarına basan değil Wink  

batucan

21 Ağu 2007 12:38

Mesaj Gönder

ich demiş ki:
kalli'nin gönderdigi adamla ilgilenmez taraftar, önemli olan arda'nın hakan sükür'le problem yasamasi, önemli olan sabri'nin ugur ucar'la tartısmasıdır taraftar icin. maalesef böyle ilerler bu is.
tamamda giden adamlar gelenler veya onları gönderenler hakkında kötü yorumlar yapacaktır  

batucan

21 Ağu 2007 12:40

Mesaj Gönder

pinkorgasm demiş ki:
sanirim bir noktayi es geciyorsun. transfer sezonunun bir hayli hareketli donemi, yani bundan yalnizca 1 2 ay oncesini hatirla.. fanatik de dahil bir cok gazetede - ki ozellikle fotomac bu konuda cok basarili - fenerbahce'nin ronaldo'yu, adriano'yu transfer ettigi yazildi ve de cizildi. resemen alay konusu oldu fenerbahce. ayni mantik.. aziz yildirim ya da camia icerisinden herhangi biri mi cikardi bu haberleri? biraz olsun mantikli dusunmeniz yeterli. kisilerin ya da kuluplerin haklarini aramalarinda her hangi bir yanlislik gormuyorum. yanlis olan asilsiz bir sekilde kendi iclerinde gerceklesen ya da tamamiyle yalan olan bir haberi baska bir kulube mal etmek diye dusunuyorum. fenerli oldugumdan degil.. inan ben bugun besiktasli olsaydim da yine ayni sekilde dusunurdum.
fenerbahçe ronaldoyu aldı örneğini veriyosun ama bunun nesi kötü? yani tamam adamlar yalan haber yazmış saçmalamış ama aladabilirdiniz sonuçta herşey paraya bakıyor. adamlar siz alexi almadan önce 2 sene boyunca alex geldi diye haber yaptılar ve sonuç olarak aldınız. neyse olay bu değil tam oldu derken kalliyle çok iyi devam edicez derken bi saçmalık gereksiz bi ortalık karıştırma...

buna geçen sezon gs-fb maçında alkışlicakmısınız diye başlayıp saçmalayan basını ve sonucunda çıkan olaylarıda örnek gösterebilirim. bunda da suçun büyük bölümü basına ve bunca seyirciyi gaza getirenlerde bulabilirim.  

batucan

21 Ağu 2007 12:43

Mesaj Gönder

ich demiş ki:
bülent akın yaptı, kac kisinin haberi oldu Smile ya da hakan ünsal yaptı kac kisi ilgilendi
haklısın aslında ama boş işler bunlar  

batucan

21 Ağu 2007 12:44

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3   Sonraki