buyuksehir belediye futbol takimlari.?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  buyuksehir belediye futbol takimlari.?

ben belediyelerin profesyonel takimlari olmasin diyorum. 1lig e yukselmek dusmek futbol oynar oynamaz olayi degil ki.  
fotoğrafı yok

hahol

17 Ağu 2007 17:59

Mesaj Gönder

peki belediye takımları kotu cızzz Confused

sizde dediginiz de haklı yonleriniz var tabi
takım kurcağına sehire bi seyler yapsın aklısınız ama benimde dedigim belediye gidip feneri yenince bunlar cıkıo ortaya Confused onada tek maca indirgeme dieceksiniz Confused ne desem bilemedim  

Matias Raikkonen

17 Ağu 2007 18:01

Mesaj Gönder

victory demiş ki:

seyirci olayına saplanmıssınız...seyirci sayısı ile alakasi yok "belediye"nin görevi nedir bence onu sorgulamalısınız...futboldan ne kazanıyorki trilyonlar harcayabilirler...tesis yapsın futbol okullari açsın amatör ligde oynasın iyiler zaten profosyonel futbolcu olacaktir.

kasımpaşa'ya kayseri erciyes'e vs laf ederdik seyirci muhabbeti olsa ya da genclerbirliği adamlar 5 milyon dolra adam satıyor 3 milyon dolara adam alir..ama vergilerden aldıgı paralari saçamaz futbol'a belediyeler amaçsizdir bu.

belediye takımlarının maddi açından takıma aktardıgı kattıların boyutlarını bilemiyorum. maddi açıdan belediyenin takımı %100 finanse etmesi tabiki doğru degil.  

En son Atlas tarafından 17 Ağu 2007 18:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fotoğrafı yok

Atlas

17 Ağu 2007 18:05

Mesaj Gönder

line backer#50 demiş ki:
peki belediye takımları kotu cızzz Confused

sizde dediginiz de haklı yonleriniz var tabi
takım kurcağına sehire bi seyler yapsın aklısınız ama benimde dedigim belediye gidip feneri yenince bunlar cıkıo ortaya Confused onada tek maca indirgeme dieceksiniz Confused ne desem bilemedim

2 secenek var.
1.cidden olayi anlamadin normal hayattada boylesin.
2. inadina boyle konusuyorsun  
fotoğrafı yok

hahol

17 Ağu 2007 18:05

Mesaj Gönder

victory demiş ki:

ne feneri ya abi yapmayin spor topiclerini böyle allah aşkına.
demin de yazdım bu konuyla ilgili topic vardi ama bulamadım muhtemelen topic sahibi silinmiş ilk kez konusulan seyler değil bunlar...

daa once nerde konusuldu bilmiom gormedim ilk defa burda okudum.bu olaydaki celiskiyi gordum o yuzden yazıorum.ne feneri yapmaın spor topicinde dion fener spor takımı deil mi yaa Kahkaha Kahkaha neyse  

Matias Raikkonen

17 Ağu 2007 18:11

Mesaj Gönder

serhanoz demiş ki:

2 secenek var.
1.cidden olayi anlamadin normal hayattada boylesin.
2. inadina boyle konusuyorsun

3 ....  

Matias Raikkonen

17 Ağu 2007 18:12

Mesaj Gönder

victory demiş ki:

ne feneri ya abi yapmayin spor topiclerini böyle allah aşkına.
demin de yazdım bu konuyla ilgili topic vardi ama bulamadım muhtemelen topic sahibi silinmiş ilk kez konusulan seyler değil bunlar...

ankara b.b süper lige çıktığındada bu geyik dönmüştü. eskişehir karşıyaka göztepe antalya gibi camia olarak nitelendirilen takımların süper lige farklı bir hava katacağı defalarca konuşuldu.  

Kahin

17 Ağu 2007 18:13

Mesaj Gönder

kesinlikle. hertarafi deniz olan bir sehirde belediye su sporlarina yatirim yapmali.
birara ankara gurese oldukca yatirim yapmisti ama devam ediyormu bilmiyorum  
fotoğrafı yok

hahol

17 Ağu 2007 18:34

Mesaj Gönder

12 milyonluk metropolde 12 milyon insan icin yapilmis olan halka acin spor alanlarini gordukce belediyenin bizden aldigi vergilerle profesyonel spora milyon dolar yatirmasi ne kadar dogru bunu tartismak lazim.  
fotoğrafı yok

hahol

17 Ağu 2007 19:57

Mesaj Gönder

belediyelerin nerelere paraları harcadığı malum. spora yatırım yapmaları o kdar kötü bi şey değil.  

Obi-wan

17 Ağu 2007 20:58

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki