buyuksehir belediye futbol takimlari.?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  buyuksehir belediye futbol takimlari.?

belediye baskanlarinin spor klubu baskani olmasi yasaklanmisken, gelirleri yuksek belediyelerimiz istahla profesyonel futbol takimlari kurup 1.lige bile ciktilar. hicbir kitleye hitap etmeyen,bir camiasi olmayan takimlar kurulup desteklenerek 1.lige kadar cikartilmasi ne kadar dogrudur?
+ bunca koklu gecmisi olan takimlar 2.liglerde parasizliktan surunurken hele..  
fotoğrafı yok

hahol

17 Ağu 2007 17:23

Mesaj Gönder

adamlar çatır çatır oynayıp çıkmış.  

Obi-wan

17 Ağu 2007 17:34

Mesaj Gönder

as su fenerbahce kompleksi futbol konus azcik  
fotoğrafı yok

hahol

17 Ağu 2007 17:34

Mesaj Gönder

belkide desteklediğim takım amatör kümeye kadar düşen bir takımın taraftarı oldugumdan bukonu bana cok dokunuyor.

hiç birtaraftar potansiyeli olmayan sadece belediyelerin kazanç elde etmek amacıyla kurulan takımlar bir tarafta

amatör'e düşmesine rağmen taraftarın bırakmadığı,sırf parasızlık nedeniyle bulundukları ligde takılıp kalan takımlar bir tarafta.  

otuzfive

17 Ağu 2007 17:41

Mesaj Gönder

hakkın adaleti bu mudur
tüü yazıklar olsun Neutral  

minikisunique

17 Ağu 2007 17:43

Mesaj Gönder

victory demiş ki:
belediye takımlari, istanbul ve ankaara büyüksehir çok gereksizdir bence profesyonel anlamda..

profesyonel bir takım olmamalari diğer takımlara alt yapi hizmeti yapmalidirlar r sadece benim vergilerimle oyuncu almalarini kınıyorum örneğin..ayrica sonucta bir kasaba belediyesi vs olsa hani derimki ordaki halkin topluca eğlenmesi bir sinerji oluşturdugu ortam olmasi acisindan hoş olur...ama büyükşehir belediye istanbul örneğin hangi istanbulluyu toplayarak nasil bir sinerji oluşturur...spor okullari kursun belediye yeteneği olanalr zaten profesyonel klüplerde ekmek bulacaktir..

ama adamların basarısını nasıl kısıtlamayı dusunuosunuz ki Confused belediye takımları 1. lige cıkamaz mı denicek yanı Confused  

Matias Raikkonen

17 Ağu 2007 17:44

Mesaj Gönder

turkiye liginde 4 ankara, 5 istanbul takimi var.
18 takimli ligde 9 tane turkiyenin 2 buyuk sehrinden takim.  
fotoğrafı yok

hahol

17 Ağu 2007 17:44

Mesaj Gönder

istanbul
beşiktaş
galatasaray
fenerbahçe
kasımpaşa
istanbul b.b. spor

ankara
gençlerbirliği
ankaraspor
ankaragücü
gençlerbirliği oftaş

aynı şehirden bu kadar takım superligte iken onlarında çıkmasında garipsenecek bi nokta yok  

En son Obi-wan tarafından 17 Ağu 2007 17:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Obi-wan

17 Ağu 2007 17:45

Mesaj Gönder

sadece goztepe degilki. senelerdir adana dan bir takim yok 1.ligde. ki adana da cok ciddi bir taraftar kitlesi var.  
fotoğrafı yok

hahol

17 Ağu 2007 17:46

Mesaj Gönder

profesyonel takimlari olmamali belediyelerin..  
fotoğrafı yok

hahol

17 Ağu 2007 17:46

Mesaj Gönder

cıkartıyolar bırıncı lıge taraftarı yok
cay parasına bılet satıyolar  

tHe 0zZ

17 Ağu 2007 17:47

Mesaj Gönder

discopolice demiş ki:

göztepenin küme düşmesinin suçu belediye ekipleri deil, yönetici bozmaları... göztepenin amatörde oynamasını karşıyaka bile istemez...

ben belediye ekipleri demedim
ama arkasında 100tane taraftarı olan altaya 50bin bilet parası veren izmirbüyük sehir belediyesi.
aynı gün kümede kalıp kalmayacağı belli olucak maca cıkan göztepeye 5bin ytl prim sözü vermek zorlarına gidiyor.

göztepenin tmsf tarafından satısı olucak bakın belediye baskanına herkesi yardıma davet ediyor ama suda belediyeden olsun demiyor.
herseyl lafta bırakılıyor...  

otuzfive

17 Ağu 2007 17:48

Mesaj Gönder

taraftarla olmuo bu futbolla oluo takım basarılıysa 1. ligede cıkar hic bi olumsuzluk gormuom  

Matias Raikkonen

17 Ağu 2007 17:48

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4   Sonraki