formula futbol şöleni - 22 ağustos ali sami yen

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  formula futbol şöleni - 22 ağustos ali sami yen

ali sami yen'de "formula futbol şöleni"

pistlerden, yeşil sahalara uzanan yardım eli…

formula 1 takımı, all stars takımı'na karşı ali sami yen'de karşı karşıya geliyor.

türkiye otomobil sporları federasyonu öncülüğünde nazionale piloti organizasyonu işbirliğinde ülkemizde ilk kez düzenlenecek "formula futbol şöleni" 22 ağustos 2007 tarihinde ali sami yen stadı'nda gerçekleştirilecektir. türkiye futbol federasyonu ile galatasaray kulübü'nün katkılarıyla düzenlenecek maçta, all stars takımı ve f1 takımı galibiyet için karşı karşıya gelecekler.

1981 yılından bu yana düzenlenen organizasyonun mimarı ise ünlü f1 pilotu riccardo patrese. ulusal ve uluslararası yardım kuruluşlarına destek sağlamak amacıyla başlatılan söz konusu gösteri maçlarında, bugüne kadar 13 milyon euro toplanarak yardım kuruluşları ve derneklere aktarılmış bulunuyor. organizasyonun türkiye ayağında da sms ve bilet satışından elde edilecek gelir unesco, açev ve umut çocuklari derneği'ne aktarılacaktır.

her yıl çeşitli ülkelerde yapılan bu organizasyonun f1 takımında, aralarında michael schumacher ve fernando alonso gibi dünya şampiyonlarının da bulunduğu f1 ve motorsporları dünyasının ünlüleri yer almaktadır. all stars takımı futbolcuları ise maçın yapıldığı ülkenin ünlülerinden (politikacılar, sanatçılar, yarışçılar, eski futbolcular ve sürpriz isimler) oluşmaktadır. monako'da her sene yapılan karşılaşmada, all stars takımının kaptanlığını sağlığı boyunca prens rainer üstlenmişti. türkiye'deki maçta yer alacak her iki takımın kesinleşen ünlüler listesi ve ilk vuruşu kimin yapacağı önümüzdeki günlerde ilan edilecektir.

bu yıl san patrignano, montecarlo, almanya, san marino, como ve belçika'nın da yer aldığı organizasyonun takviminde türkiye maçı 4. ayak olarak yer almaktadır . cnntürk ekranlarından saat 20.00 itibariyle canlı yayınla ekran başındaki izleyicilerle buluşması hedeflenen organizasyonun biletleri ise 6 ağustos 2007 tarihinden itibaren biletix gişelerinden satışa sunulacaktır. maçı izlemek isteyen medya mensupları için akreditasyon işlemi tosfed-tsyd işbirliğinde 8-17 ağustos 2007 tarihleri arasında yapılacaktır.

22 ağustos 2007 tarihinde saat 20.00'de ali sami yen'de buluşmak üzere…

backstagebug

12 Ağu 2007 21:02

Mesaj Gönder

bilet fiyatları

numaralı: 16,50 ytl
kapalı tribün: 11,50 ytl
yeni açık: 6 ytl
eski açık: 6 ytl  

backstagebug

12 Ağu 2007 21:04

Mesaj Gönder

michael schumacher i tekrar canlı canlı görmek güzel olacak =)  

backstagebug

12 Ağu 2007 21:08

Mesaj Gönder

schmi için gideriz  

Obi-wan

12 Ağu 2007 21:09

Mesaj Gönder

ben sahaya giricem schuminin formasını çalmaya çalışcam =)))  

backstagebug

12 Ağu 2007 21:12

Mesaj Gönder

schumi yoksa bende yokum Kahkaha  

Obi-wan

12 Ağu 2007 21:28

Mesaj Gönder

alonso massanın bacağını eline verir inşallah Kahkaha Kahkaha Kahkaha  

Ayrton Senna

12 Ağu 2007 21:29

Mesaj Gönder

portakal soyulur mu
tadına doyulur mu
massa sana bi ........
fizandan duyulur mu Bravo  

Ayrton Senna

12 Ağu 2007 21:38

Mesaj Gönder

ahanda bugün!!  

backstagebug

21 Ağu 2007 23:11

Mesaj Gönder

sahaya girip onun bunun ustundekileri calmaya calısacak olan arkadaslar lutfen alonsonun parmagındaki yuzugu de alıp kacar mısnız. pis adam nisan yuzugunu gozumuze sokuo. biz seni böle mi sevdik bee.  

nunu

22 Ağu 2007 15:09

Mesaj Gönder

şumi yokmuş Sad

neyse zaten gitmicektim ii olmuş Kahkaha  

pamukk

22 Ağu 2007 15:12

Mesaj Gönder

ya super bu mac
prekazi, simovic rıdvan tanju cocukluk gunnerim geri dondu oleeeyyyyy
cok egelnceli yahu fernandom alonsom da var daa ne ister ki gönül..  

nunu

22 Ağu 2007 19:29

Mesaj Gönder

bu heriflerden birisi bu maçta sakatlansalar ve pazar yarışamasalar takımları nasıl bir tepki gösterir bu duruma acaba ?

mc laren rakip takımdan adam tutup massa'nın aşil tendonuna dalması için direktif vermiş midir acaba ? ne de olsa bel altı ne varsa mc laren'den çıkıyor hepsi Kahkaha  

open your mind

22 Ağu 2007 19:33

Mesaj Gönder

alonsoya koyayımm anlamıyo futboldan Kahkaha  

TLG1907

22 Ağu 2007 19:34

Mesaj Gönder

yok ya demin ben vurdum sanki topa
guzellige bak beeeaaahhhh  

nunu

22 Ağu 2007 19:38

Mesaj Gönder