alacati da ruzgarsorfu !!!

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  alacati da ruzgarsorfu !!!

ülkemizin ve dünyanin en önemli rüzgar sörfü (windsurf)noktalarindan biri olan alaçati da bu yaz dunyanin en guzel sporlarindan birini ogrenmek ister misiniz? butun stresinizi karada birakip dogayla basbasa ruzgarla dansetmek istemez misiniz?

bence istersiniz...

okulumuzda her seviyede ruzgarsorfu egitimi veriliyor.

cocuklarin da cok kucuk yastan itibaren yapabilecegi bir spordur ruzgarsorfu. eger cocuklarinizin sorf egitimi almasini, onlarin kisisel ve bedensel gelisimi ve sagligi icin cok faydali olacak bu sporu ogrenmelerini isterseniz biz burada en guvenli sekilde egitim garantisi veriyoruz...

alacati nin muhtesem gece hayatini da unutmamak gerek!

80630 uyelerine %10 indirim yapiyoruz. grup olarak gelirseniz cok daha cazip fiyatlandirma yapabiliyoruz.

okulumuzla ilgili her turlu bilgiye asagidaki adresten ulasabilirsiniz. ve bana her zaman bilgi icin pm den ulasabilirsiniz.

http://tinyurl.com/2olh55

p:s: konaklamayla ilgili de yardimci olabilirz. suzer otel okulumuza ozel indirim vermektedir.

alaçatı'da sörf yapmış olan arkadaşlar buraya fotoğrafları koyabilirler! alaçatı'nın spor ve eğlence açısından zenginiği bu sayfalarda gözüksün! Cool  

En son StudentatHippocampuS tarafından 04 Ağu 2007 16:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

StudentatHippocampuS

24 Haz 2007 13:57

Mesaj Gönder

karda poşetle kayarım
başka bişey uzerınde başka bişeyle kaymam  

rastafariann

24 Haz 2007 14:22

Mesaj Gönder

biz tahtada kaydiriyoruzyanniz lol  

StudentatHippocampuS

24 Haz 2007 14:25

Mesaj Gönder

inanin posetten daha zevkli  

StudentatHippocampuS

24 Haz 2007 14:25

Mesaj Gönder

çeşme çiftlikköy / pırlanta plajında kite surf merkezi haline geldi. ikisinide deneyen biri olarak bence kite çok daha keyifli Smile  

irony

24 Haz 2007 14:33

Mesaj Gönder

kite ogrenmek isteyenlere ders veriyoruz. bilginize  

StudentatHippocampuS

24 Haz 2007 14:38

Mesaj Gönder

gipsy demiş ki:
orda majesty otelde kalırken sormustum fıyatlar pahalı gelmıstı bıde senede bır gelcem de orda sorf yapcam da.. unuturum 1 senede zaten..

biz %10 indirim yapioruz- eger grup gelirseniz daha da indirim yapabilioruz- 10 saat temel egitim 330 ytl uzerinden %10 indirim.

bi de ole dusunmeyin bi kere bu sporu sevdiginiz zaman o firsati yaratiosunuz ve unutmak die bir sey olmuo ben de bi zamanlar yeni ogreniodum senede bir yapardim unutulmuo kesinlikle spor bu sonucta.

ve dunyanin en guzel hobisi. nokta.  

StudentatHippocampuS

24 Haz 2007 15:20

Mesaj Gönder

strahd demiş ki:
bu rüzgar sörfü olayı çok üzücü oldu alaçatı için ya, burjuvazi gittiği her yeri sömürdüğü gibi aynısını alaçatıya yaptı. ayrıca gayet seri-ilan bu.

spor bolumune acmayi daha uygun buldum...

burjuvazi biraz bozuor buralari.

ama hala cok guzel  

StudentatHippocampuS

24 Haz 2007 15:29

Mesaj Gönder

cok ticari Smile
ama sen cok ii pazarlamıcısın sölim Kahkaha
ayrıca alacatının sömurulmesine %100 katılıorum...  

PSYCOACH

24 Haz 2007 16:27

Mesaj Gönder

topic basligi cok basarili olmus yanliz.alacati ofsporda diye okudum.alacati kim.ofspor neden yabanci oyuncu transfer eder diye bi aklimdan gecti Confused  

Ayrton Senna

24 Haz 2007 16:43

Mesaj Gönder

kafa güzel tabi Very Happy  

Kahin

24 Haz 2007 16:44

Mesaj Gönder

fvz demiş ki:
kafa güzel tabi Very Happy

sicak baskan sicak...baska bisey yok henuz bu saatte.sen bi de beni 22 de3n sonra falan gor Kahkaha  

Ayrton Senna

24 Haz 2007 16:49

Mesaj Gönder

cliff burton demiş ki:

sicak baskan sicak...baska bisey yok henuz bu saatte.sen bi de beni 22 de3n sonra falan gor Kahkaha

sıcaktan makineler çalışmıyor gayet doğal Very Happy alkole dikkat derim Kahkaha  

Kahin

24 Haz 2007 16:51

Mesaj Gönder

fvz demiş ki:

sıcaktan makineler çalışmıyor gayet doğal Very Happy alkole dikkat derim Kahkaha

oglen sicaginda oturup gunesin altinda bi buyuk devirmek var aslinda ama Confused  

Ayrton Senna

24 Haz 2007 16:52

Mesaj Gönder

ahahahah  

StudentatHippocampuS

25 Haz 2007 13:44

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5   Sonraki