roland garros 2007 erkekler finali

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  roland garros 2007 erkekler finali

kim kazanır
  Nadal
  Federer
| Sonuçlar
finale çıktı da finalde bir seti 6-0 kaybetti Confused morali bozulunca oyunu tepe taklak gidiyor.. geçen seneki turnuvada bütün kodamanları fedrer geçti andy roddick,tim henman, bjorkman falan...

gerçi nadal da agassiye jübile yaptırmıştı Confused  

YedekteBekleyenMelek

17 Haz 2007 21:04

Mesaj Gönder

şöyle bir şey var, bu roland garros da olmasa federer silip süpürecek ortalığı... herifçioğlu manyak tenis oynuyor.. hakkından bi tek nadal geliyor ve ne hikmetse hep finalde buluyorlar birbirlerini Confused

aslında bu son finalde federer kazanmak için her şeyi yaptı 17 servis kırma puanı kazandı ama sadece birinde kotardı.. öte yandan nadal tam yerinde servisleri kırdı ve galip geldi yine..

işin özü şu ii ki nadal var da tenis biraz heyecanlığını yitirmiyor Confused

wimledon da ola ki bu ikisi yine karşılaşırsa nolur...

federer, 'lan ben buna toprakta yeniliyorum çimde kazanan benim' diye düşünebilir..

nadal ise 'toprakta yeniyorsam bu adamı ve bi tek bana karşı strese giriyorsa bu sefer çimde de yenerim' diyebilir Confused  

YedekteBekleyenMelek

17 Haz 2007 21:32

Mesaj Gönder

:heart: nadal !  

uzay kreması

17 Haz 2007 23:08

Mesaj Gönder

2008'de de değişen bişey olmadı , nadal bu sefer ezmiş geçmiş federer'i .

6-1 6-3 6-0

federer nadal sakatlanmazsa ya da turnuvaya katılmazsa kazanamayacak roland garros'u o belli oldu .  

open your mind

08 Haz 2008 17:54

Mesaj Gönder

toprak kortun kralı nadal Cool  

alessandrodelpiero

08 Haz 2008 18:00

Mesaj Gönder

alıştık abi... çimde kral federer, toprakta nadal.

neden mi?.. ikisi de gelmiş geçmiş en yetenekli adamlar fark şu: nadal, federer'den daha güçlü. nadal 10 numara ise bu konuda federer 8.

nadal federerden daha hızlı, nadal 10 ise federer 7. ..

toprak kortta güçlülük ve hız en önemli şey.
ama federer daha teknik nadaldan; 10'a 8 diyelim.

çimde hızlılık ve güç topraktaki kadar etkili olmadığı için, federer zorlanmasına rağmen hep yeniyor nadal'ı (birkaç önemsiz turnuvayı saymayalım. grand slam'lerde durum böyle)  

YedekteBekleyenMelek

09 Haz 2008 09:51

Mesaj Gönder

efsane pete sampras da roland garrosu kazanamadı ama o, federer kadar iyi değildi. yanılmıyorsam yarı finale bile çıkamadı. lakin federer'in şansızlığı nadal gibi bi herifin kendisine rakip olması. nadal, turnuvaya katılmadığı sürece (hastalık, sakatlık. tabi allah korusun) şampiyon değişmez gibi roland'da. ama wimbledon'da aynı şeyi federer için söylemek zor açıkçası. nadal geçen seneki gibi istekli ve iyi olursa, bu sefer federer'i wimbledon'da da yenebilir Confused

ha federer, üst üste 6 defa bu turnuvayı kazanma hırsıyla (geçen sene çok stresliydi rekoru egale edeceğim diye, bu sefer aynı stresi rekoru kırmakta yaşamazsa) geçen senekinden çok daha iyi oynarsa şayet, nadalı perişan edebilir tabi Confused  

YedekteBekleyenMelek

09 Haz 2008 09:56

Mesaj Gönder

Confused

hocam hıncal...

ayıp oluyor ama Confused

Kahkaha  

YedekteBekleyenMelek

09 Haz 2008 10:01

Mesaj Gönder

Kahkaha

ben de haşmet olsam, zira daha, hakkın rahmetine kavuşmadım Confused  

YedekteBekleyenMelek

09 Haz 2008 10:03

Mesaj Gönder

yalnız, geçen gün haşmet, mehmet yılmaz'a çok bozuldu programda Confused

Kahkaha  

YedekteBekleyenMelek

09 Haz 2008 10:04

Mesaj Gönder

mehmet yılmaz bizim maçı yorumluyordu (yılmaz, portekiz'in gençleşmeye gittiğini savunuyor, haşmet simaoyu falan örnek verip alakası yok diyor. burdan gıcıklar zaten birbirlerine.) haşmet pat diye araya girdi. mehmet yılmaz çok bozuldu, izin ver de devam edeyim dedi. haşmet haklı olarak, bunu hep yapıyoruz ki dedi. mehmet yılmaz yine ters cevap verdi, haşmet kendine has mimiklerle zıvanadan çıktığını belli etti. ve sunucuya dönüp, 'en iyisi, reklam girsin' dedi Kahkaha  

YedekteBekleyenMelek

09 Haz 2008 10:11

Mesaj Gönder

mehmet yılmaz'ı biraz zor harcarlar gibi Confused

Kahkaha  

YedekteBekleyenMelek

09 Haz 2008 10:15

Mesaj Gönder

Kahkaha  

YedekteBekleyenMelek

09 Haz 2008 10:17

Mesaj Gönder

jesus demiş ki:
melekle kuşçuya bayılıyorum.
hıncal uluçla cüneyt koryürek gibi, her spor dalını yorumluyolar. Kahkaha

sabah ayni sey gecti aklimdan valla Kahkaha  
fotoğrafı yok

hahol

09 Haz 2008 10:27

Mesaj Gönder

Confused biz ahkam kesmiyoruz abi, biliyoruz da konuşuyoruz Confused

Kahkaha  

YedekteBekleyenMelek

09 Haz 2008 12:04

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   Sonraki