musalla taşı

Anasayfa  \  Forumlar  \  Spor  \  musalla taşı

futbolcu katilin etmeyin bizi diye de söylediler Confused  

YedekteBekleyenMelek

06 May 2006 01:49

Mesaj Gönder

tristan ludlow demiş ki:
kültür seviyesi düştükçe volume artıyo

iyi de burada bilardo maçı izlemiyorsun. bahsettiğimiz konu futbol ve tribünlerin görevi de destekse yerine göre davranılır ve takıma destek olunur. yaptığın kıyas mantıktan uzak olduğu gibi komik de.  

aytuncbjk

22 Ağu 2007 13:43

Mesaj Gönder

parnas demiş ki:

nasıll yanii ya? yani destek dediğin şeyy küfürle mi oluyo? Bravo Bravo

peki senin sesin çıkma şiddetinden, bağırmaktan ve destekten anladığın şey sadece küfür mü? sanırım başta beşiktaş olmak üzere tribün kültürü ve tezahüratlara uzaksın. yeni spor yönetmelikleri vs.. zaten onları saymama bile gerek yok.  

aytuncbjk

22 Ağu 2007 14:07

Mesaj Gönder

fenerliler hiç küfür etmez zaten.. tam bir istanbul beyefendisi ve hanımefendileridir kendileri Kahkaha

ayrıca musalla taşı bestesinde de küfür geçmiyor.  

Yurdum insani

22 Ağu 2007 14:09

Mesaj Gönder

gayriciddimilliariza demiş ki:
çok seviyesizsiniz bjk taraftarları.. iki lafınızdan biri küfür a.k.

Kahkaha  

aytuncbjk

22 Ağu 2007 14:16

Mesaj Gönder

istanbul bienaline katılacak kadar kültürsüzsüzdür beşiktaş taraftarı Kahkaha  

Yurdum insani

22 Ağu 2007 14:18

Mesaj Gönder

ne diosunuz siz aq K?zg?n

Kahkaha  

pamukk

22 Ağu 2007 14:20

Mesaj Gönder

şu eleştiriden sonra kendi tribünümden soğudum a.k. artık maça fln gidesim gelmez kolay kolay Rolling Eyes  

aytuncbjk

22 Ağu 2007 14:25

Mesaj Gönder

kombineyi paslasana hacı Hi Hi

boşver a.k. o kadar küfürlü biyere sen de gitme.  

aytuncbjk

22 Ağu 2007 14:32

Mesaj Gönder

yok a.k. ben iyice nefret ediym diye gidiyorum..paslaa Hi

tamam a.k. bir ara bırakırım sana a.k. Twisted Evil  

aytuncbjk

22 Ağu 2007 14:37

Mesaj Gönder

evet dediğin şey kuzey ülkelerinde öyle olabilir ama türkiye,italya,ispanya, portekiz gibi ülkelerin liglerini izleidğin zaman bizden bir farklarının olmadığını göreceksin. hatta bu durum ingilterede (özellikle liverpool) bile böyle. ama bizden farkları bizde fanatik guruplar tribünün en iyi yerinde otururken avrupada kale arkasına atıldı. tabii öyle olunca da aileler ve kadınlar yan kısımda ve oturarak maç izliyor. bizde de zaman içerisinde böyle olacak. ama ülke insanının yapısını da tribün profilinden ayrı tutmamak gerekir.  

aytuncbjk

23 Ağu 2007 10:01

Mesaj Gönder

aytuncbjk demiş ki:
evet dediğin şey kuzey ülkelerinde öyle olabilir ama türkiye,italya,ispanya, portekiz gibi ülkelerin liglerini izleidğin zaman bizden bir farklarının olmadığını göreceksin. hatta bu durum ingilterede (özellikle liverpool) bile böyle. ama bizden farkları bizde fanatik guruplar tribünün en iyi yerinde otururken avrupada kale arkasına atıldı. tabii öyle olunca da aileler ve kadınlar yan kısımda ve oturarak maç izliyor. bizde de zaman içerisinde böyle olacak. ama ülke insanının yapısını da tribün profilinden ayrı tutmamak gerekir.

çarşıyı kale arkasına yollamak serdar bilgilinin tek olumlu hareketiydi ama yıldırım demirörene başkanlık getirdi.  

Kahin

23 Ağu 2007 11:36

Mesaj Gönder

parnas demiş ki:

ee onlar küfür değil tabi sizin için...yani günlük kullamdığınız kelime sayısı we içeriği o marş dediğiniz şeyle de kısıtlı...haklısın ya ne küfürü...walla kusura bakmaa Hick Evil or Very Mad

tamam affettim Kahkaha  

Yurdum insani

23 Ağu 2007 12:18

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2