house music istanbul vol.1

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  house music istanbul vol.1

electrolog demiş ki:

orayla bizim durum karışık biraz Smile karşısındaki mekanı işletiyoduk bişiler bişiler oldu ortak kopdu bende kopdum okain iyidir ama senle bir topicde daha yazışmışdık kesin iyi geçmişdir ama işin doğrusu indigoya gitmiyorum artık Smile keza the hallda öyle ama baska biyerde yap geliriz direk Smile

keşke mekan olsa da yapsak Smile aslında cok isim var kafamda ama bir yabancı dj in maliyeti nerden baksan 5bin tl yi bulmakta . sponsor olmadan mekan destegi olmadan gercekleştirmekte zorluk cekiyorum projelerimi Smile  

supersoul

19 Nis 2010 18:57

Mesaj Gönder

electrolog demiş ki:

abi sana samimim düşüncemi söyliimmi yollama djini çalmasın ya karsılastırma yapıyolar neye göre bide bu işde verdiğin emek var seneler var çaldığımız insanlar var profile süs olsun diye yazmadık ama mağalesef türkiye gerçeği dediklerinde çok haklısın

tanıdık mekan olmadıktan sonra ben de yollamıyorum Smile  

supersoul

19 Nis 2010 18:59

Mesaj Gönder

mariachi demiş ki:
geçen bi tanidiğa 50 tl lik extra teklifi gelmiş Kahkaha
hassttr Kahkaha Kahkaha  

swn

19 Nis 2010 18:59

Mesaj Gönder

eylülden beri çalmıyorum müzikten soğuttular resmen insanlar öyle yerlerde öyle şeylerle eğleniyoki şaşıp kalıyorum...  

swn

19 Nis 2010 19:01

Mesaj Gönder

electrolog demiş ki:

0 dan iventler yapdık bizde serhan aydemir ben warmer bros kafası şimdi şu anki piyasayagöre sende tanırsınki iyi insanlar iyi dostlar ve iyi djler ama insanlar gelmeyip saçma şeylere (bize göre Smile ) gittiler gerek serhan gerek ben gereksede sinan azda olsa üzüldük tabi ogünden sonrada çalmadım bir daha hiç biyerde hatta sana itiraf ediim full çekdiğimiz gecelerde dahi 50 tlmi eksik alıp bu eksik dediğimizde hayır tam verdik falan dediler : çalarken 2 3 votkadan fazla içmem

her mekanda aynı sorunlar var . isim vermek istemiyorum buradan fakat cogu da bilinen kulupler . 2 içkinin dahi lafı yapılıyor .  

supersoul

19 Nis 2010 19:03

Mesaj Gönder

bunca zaman sen kalitenden ödün vermissen , mekanın reklamını yapamamıssan bunun sorumlusu o gece calacak olan dj degildir . bunu anlayacak işletme kafası yok mekancılarda .  

supersoul

19 Nis 2010 19:04

Mesaj Gönder

supersoul demiş ki:

her mekanda aynı sorunlar var . isim vermek istemiyorum buradan fakat cogu da bilinen kulupler . 2 içkinin dahi lafı yapılıyor .
eskiden ödenmezim olmazsa çalışmazdım menüden yer içerim diyip çalardım...şimdi de iş bulsam yemekler bende dicem Smile o küçük hesapçılar gerçekten çok kötü ama...  

swn

19 Nis 2010 19:06

Mesaj Gönder

electrolog demiş ki:

dertler aynı bak ufak bişey anlatiim çok geyik çok kıro ama güzel bir anı 2001 de bi defile için almanyaya gittik ordada defile sonrası bi clüpde parti oldu rnb kafalar içim şişdi bu ne ya hep böylemi burası dedim adam güldü sen çal dedi şaka sandım meğer ciddiymiş düsseldorfda bi clüp ortalama hemde şaka falan sandım adam cd varsa çık çal dedi yanmda cdplayer vardı 4 5 cd vardı cantada ok dedim toplasan 35 40 dakka çaldım kabinin altında bira dolabı üstünede çıkarken adamın tesekkür ederek elime sıkıstırdıı 50 yavro anı var aklımda buraya gelip insanlara anlattımda hassstr olmuslardı aslında burdada böyle olmalı işde
bi clubun açılışını yapıyoruz ekipman berbat ötesi dökülüyo...neyse çaldım herey güzel 300 kişi fln var...ertesi hafta makan 500 kişiye çıktı fakat bana verilen söz tutulmadı yeni cihazlar alınmadı...bi soraki hafta mekan 600 kişi hala yeni cihaz alınmadığı gibi birde c.tesi gecesi benim yerime canlı müzik koydular...ertesi hafta gitmedim ama haberini aldım fazla uzun açık kalamamış Kahkaha  

swn

19 Nis 2010 19:10

Mesaj Gönder

electrolog demiş ki:
ya herkez herşeyi dinlemekde özgür ama sorun şu iyi yerler dediğimiz yerler sahip çıkmıyorki iyi djlere bugün en baba mekanlar bile ''utanmadan'' sence kaç kişi gelir diye sana soruyo ben ne biliim q ben müzik yaparım sen düşün diyorum bende
dj in dukkanı doldurucana inanan işletmeciler var ya yada kendını işletmeci zannedenler... tmm vardır dunyaca unlu dj lerın kıtlelerı...yerlılerınde vardır bı mıktar...ama sen yap dekorunu oturt konseptını musterı kıtlenı olustur oyle dolar anca o dukkan  

swn

19 Nis 2010 19:12

Mesaj Gönder

electrolog demiş ki:

abi benden kim gelir maximum 20 kişi hee oda mekanların sucu mekanlar gecmişdi bütün eski tayfayla sorun yasamıs yada kalitesini bozmus en yakın arkadasım bile abi ben oraya gelmem git çal çık sonra gel ewde dewam edelim diyolar
bide o 20 kişi bi hafta gelir 2 hafta gelir...hadı arkadaş çevremiz çok geniş diyelim 1 ay boyunca her hafta 20 lı gruplar getirdik farklı farklı eee sora...basmıyo kafaları basmıyo...  

swn

19 Nis 2010 19:31

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3