yorumlarinizi alabilirmiyim??

Anasayfa  \  Forumlar  \  M├╝zik  \  yorumlarinizi alabilirmiyim??

someoneelse demi┼č ki:
wokaller fazla ka├žmi┼č gibi geldi bana
onun yerine solo yazsaydin..

( bence)

d├╝┼č├╝nd├╝m onu ama gribim yaa kulak solo yaz─▒cak kadar ince duymuo Kahkaha Kahkaha  

83809

30 Mar 2007 15:38

Mesaj G├Ânder

uslanmaz demi┼č ki:
zip li al─▒p dinledim be─čendim ama vokal biraz daha az olabilirdi bir bilen olarak yorumlar─▒m bu kadar Smile

te┼čekk├╝r ederim Wink  

83809

30 Mar 2007 15:39

Mesaj G├Ânder

martin luther king!Confused  

Someoneelse

30 Mar 2007 15:41

Mesaj G├Ânder

burcu_* demi┼č ki:
ses seninmi

i have a dream Kahkaha Kahkaha

wokal berbat ama music superr Cool

martin luther king amcan─▒n valla hi├ž ├╝st├╝me al─▒nm─▒orum Hick

te┼čekk├╝r ederimm Smile  

83809

30 Mar 2007 15:41

Mesaj G├Ânder

someoneelse demi┼č ki:

windows movie maker
en kolayi o

can─▒m haala s─▒k─▒l─▒o onu da yapar─▒m 1-2 g├╝ne Hick  

83809

30 Mar 2007 15:49

Mesaj G├Ânder

iniyor dinliem birazdan.. )  

Juxy

30 Mar 2007 15:49

Mesaj G├Ânder

penny wise demi┼č ki:
01:01 den 04:05 e kadar ayn─▒ d├╝z ritim ├╝zerine eklemelii bi ka├ž sample ve san─▒rsam a─č─▒rl─▒kl─▒ reason yap─▒m─▒─▒ bi┼čiiler olmu┼č┼č ..

eline sa─čl─▒k u─čra┼čm─▒┼č─▒nn ama house cok sevmediimm i├žinn b├Âlee ele┼čtirdimm ┼čahsi bi┼čii dill ....

bundan soonrakilerde beetlerini birazdaha ├Ân plana c─▒kar derim daha fazla punch kick kullann ...fl in vocal sample lar─▒n─▒ indir netteenn daha yararl─▒ olcak d─▒r vocal seviyoosan
nacizane fikirlerim

esas─▒nda reason da sadece hithat leri kulland─▒m geri kalan─▒n hepsi cubase acapella lar d─▒┼č─▒nda duyduklar─▒n─▒ ben klavyede yazd─▒m vst ler saolsunlar

acapella lar─▒n ├Âne ├ž─▒kmas─▒ konusuna gelince martin luther i kesmek istemedim o vaadlerde bulunduk├ža fatboy slim cevap versin istedim
ama tabii ki yorumlar─▒n i├žin te┼čekk├╝r ederim Smile  

83809

30 Mar 2007 15:52

Mesaj G├Ânder

ellerine sa─čl─▒k hi├ž fena olmam─▒┼č

basit ama dinletiyo  

huzur

30 Mar 2007 15:54

Mesaj G├Ânder

uslanmaz demi┼č ki:
bir kez daha anlad─▒m ├╝lke olarak neden bi yerlere gelemedi─čimizi konuya g├Âre herkes doktor herkes futbolcu herkes hakem herkes dj enteresan bi ├╝lkeyi destek yok hi├ž hemen ele┼čtiri

karde┼čim tan─▒mam etmem seni eline sa─čl─▒k daha g├╝zel ┼čeylerde yapabilirsin tekrar yazmak istedim .

te┼čekk├╝r ederim bende tekrardan in┼čallah yaza daha g├╝zelleriyle gelicem bakal─▒m
ayr─▒ca evet hakl─▒ olabilirsin doktor hakem dj konusunda ama bi bak─▒ma da ben ka┼č─▒nd─▒m ama kollad─▒─č─▒n i├žinde ayr─▒ca te┼čekk├╝r ederim Smile  

83809

30 Mar 2007 15:55

Mesaj G├Ânder

ba┼člad─▒m dinlemeye heleki bildi─čim bi melodi ├ž─▒ks─▒n yolar─▒m
ama g├╝zel gidiyo Neutral  

tukurmeyenLama

30 Mar 2007 15:55

Mesaj G├Ânder

huzur demi┼č ki:
ellerine sa─čl─▒k hi├ž fena olmam─▒┼č

basit ama dinletiyo

te┼čekk├╝r ederim Smile  

83809

30 Mar 2007 15:59

Mesaj G├Ânder

gayet yapici olamk niyetiyle yaziyorum yanlis anlasilmasin.

drumset icin yalnizca 1 kick kullanmissin sanirim, sana onerim attack'lar icin en az 2 kick sesi kullanman ve bir de snare unsuru katarak drumseti daha vurucu bi hale getirmen. intro ve outro kisimlari icin beatleri 1 kicke indirip yogunlugu ortalarda tutabilrsin. basslar3 ila 4 nota arasinda degisiyor ve esler disinda hep ayni duzende gidiyor. biraz daha dinamik ve ses olarak daha kompres, biraz daha agresif bir ses kullanabiirsin (ornek linplug albino/digital basses) vokaller soylenildigi gibi cok fazla, daha sade, hafif delay ve reverb filtrleri kullanilmis daha az bi part vokli slicer ya da panner ile hareketlendirebilirsin. vokal dsinda bir lead duyabilecegim bir breakdown bekledim gelmedi. perkusyonlar guzel, e ve nota olarak da. tek eksiklik bence ayni looplar uzerinde donuyor olmasi. bi de hafif bi synth kullanirsan parcaya heyecan katmis olursun.

bu kadar. : )

emegine saglik. basarilar : )  

Juxy

Mesaj G├Ânder

t├╝k├╝rm┬úy├ęnlama demi┼č ki:
ba┼člad─▒m dinlemeye heleki bildi─čim bi melodi ├ž─▒ks─▒n yolar─▒m
ama g├╝zel gidiyo Neutral

vallahi yok bi tek vokalleri kulland─▒m bilindik olarak Hass ac─▒ bana Hick Hick  

83809

Mesaj G├Ânder

juxy demi┼č ki:
gayet yapici olamk niyetiyle yaziyorum yanlis anlasilmasin.

drumset icin yalnizca 1 kick kullanmissin sanirim, sana onerim attack'lar icin en az 2 kick sesi kullanman ve bir de snare unsuru katarak drumseti daha vurucu bi hale getirmen. intro ve outro kisimlari icin beatleri 1 kicke indirip yogunlugu ortalarda tutabilrsin. basslar3 ila 4 nota arasinda degisiyor ve esler disinda hep ayni duzende gidiyor. biraz daha dinamik ve ses olarak daha kompres, biraz daha agresif bir ses kullanabiirsin (ornek linplug albino/digital basses) vokaller soylenildigi gibi cok fazla, daha sade, hafif delay ve reverb filtrleri kullanilmis daha az bi part vokli slicer ya da panner ile hareketlendirebilirsin. vokal dsinda bir lead duyabilecegim bir breakdown bekledim gelmedi. perkusyonlar guzel, e ve nota olarak da. tek eksiklik bence ayni looplar uzerinde donuyor olmasi. bi de hafif bi synth kullanirsan parcaya heyecan katmis olursun.

bu kadar. : )

emegine saglik. basarilar : )

te┼čekk├╝rler Smile bi ka├ž saatlik basit bi ├žal─▒┼čma oldu─ču i├žin bide ritim ├╝zerindeyken vokal aniden ho┼čuma gidince ├╝zerinde oynama yapmay─▒ hi├ž d├╝┼č├╝nmedim
ama├ž vokallerin birbirlerine cevap vermesi gibi d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m i├žin ritime odaklanmaktan ziyade vokaller ├Ân planda olsun ve daha rahat ne anlatmak istedi─čim ortaya ├ž─▒ks─▒n istedim ama tabii ki par├žay─▒ bi b├╝t├╝n olarak dinletmem i├žin alt yap─▒y─▒ da dedi─čin gibi bu kadar geri plana d├╝┼č├╝rmemeliydim s├Âlediklerini de─čerlendiricem ama bu sefer payla┼čmicam Twisted Evil saolsunlar g├╝zel daat─▒olar cem y─▒lmaz - filmin ad─▒ istanbul'u haala kim yapt─▒ bilmiolar Smile  

83809

30 Mar 2007 16:05

Mesaj G├Ânder

ba┼čar─▒lar dostum )))
ben i┼čin teknik k─▒sm─▒ndan anlamam ama ┼ču what da f.ck olmasa daha iimi┼č
ben sadece dinleyici olarak yorumlad─▒m
ama sevdim  

tukurmeyenLama

30 Mar 2007 16:10

Mesaj G├Ânder

Sayfa:   ├ľnceki  1 2 3   Sonraki