taksim unique' te friday night party

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  taksim unique' te friday night party

friday night party@unique teras vol 2
23.02.07 dj hassan(fg93.7),subsonic,dj kopf
free entrence
www.uniqueistanbul.com
taksimde artık gidilebilecek bir yer var.ve tıpkı geçen cuma günkü gibi özel bir parti düzenleniyor..geçen haftaki çok güzeldi.tadı damağında kalanları bekleriz.  

kavkamilena

20 Şub 2007 16:30

Mesaj Gönder

kavkamilena demiş ki:
friday night party@unique teras vol 2
23.02.07 dj hassan(fg93.7),subsonic,dj kopf
free entrence
www.uniqueistanbul.com
taksimde artık gidilebilecek bir yer var.ve tıpkı geçen cuma günkü gibi özel bir parti düzenleniyor..geçen haftaki çok güzeldi.tadı damağında kalanları bekleriz.

txmde gidilebilecek 100lerce mekan var... ama bunun bi tanıtmını yapıosan vurcu kısmını söle Smile

ayrıca free ent. pek fena apache dolar orası kesin heheh  

zero

20 Şub 2007 16:55

Mesaj Gönder

dekor nekı ...onemlı olan ıcerık..muzık..  
fotoğrafı yok

sonic youth

21 Şub 2007 13:52

Mesaj Gönder

digiman demiş ki:
"free entrance" konusu da apaçi dolması değil aksine giriş ücretine bağımlı kalınmaması sebebiyle daha rahat eleme yapılabileceği şeklinde yorumlanabilir. tabi bu şekilde uygulanırsa işler söz konusu durum.

açığı kapatmak diye bahsettiğim aslında buydu; insanların elini kolunu sallayarak, giriş için kimseyi aramasına, kapıya isim yazdırmasına ya da giriş ücreti ödemesine gerek kalmadan girip 1-2 içki içip iyi müzik dinleyebileceği bir kışlık mekan açığı.

Bravo  

Piizci

21 Şub 2007 19:13

Mesaj Gönder

dekorasyon konusunda değişiklikler yapılıyor her geçen gün.zaten halihazırda yeni bir mekan ve yaza kadar her şey oturacak.taksimde gidilecek bir yer var'a gelince seçiciyseniz taksim gibi her şeyin birbirine girdiği bir yerde bu formatta bir yere rastlamak çok zor.hem müzikleri,gelen insanlar hem de fiyat konusunda cazip.zaten bir anlamda bu sıkıntıyı sonlandırmak için unique.gelip görmenizi tavsiye ederim.hatta bu cuma parti var.fikir edinmek adına iyi bir vesile...  

kavkamilena

21 Şub 2007 21:49

Mesaj Gönder

gitmek lazım gidip görmeden yorum yapmamak lazım  
fotoğrafı yok

lacrimas

21 Şub 2007 23:05

Mesaj Gönder

lacrimas demiş ki:
gitmek lazım gidip görmeden yorum yapmamak lazım
Kahkaha Kahkaha Bravo  

kavkamilena

21 Şub 2007 23:13

Mesaj Gönder

eph demiş ki:
geçtiğimiz cuma uğradım.beğendim baya..
ama üst kat ile alt katın bira fiyatlarının farklı olması ilginç geldi.neyse vardır bir bildikleri,güzel bir yer.iş yapar umarım.

o fark fıçı ve şişe bira farkından...bu haftasonu yine bekleriz...  

kavkamilena

21 Şub 2007 23:27

Mesaj Gönder

wiccadark demiş ki:

seninle konuştuktan sonra perşembe akşamı uğradım mekana..müzikler çok ii gerçekten..perşembe olmasından kaynaklı sanıyorum bi biz vardık içerde kapattırmış gibiydik kısacası Smile ama kalabalıktan kim hoşlanırki zaten ..en yakın zamanda seni görmeyede geleceğim Smile

kapanan ''arka oda'' yı hatırlattı bana dekorasyonda oynamalarla arka odadan daha iyi bir mekan yaratılabilir bence,bunu bir arka oda fanatiği olarak söylüyorum..ki çalışanlar bukadar (marmara-güzel sanatlar) yetenekli isimlerken güzel olmaması imkansız.

canim benim.senden boyle guzel sozler duyduktan sonra kim tutar bizi!!!! gene bekleriz.ben arik h.ici de oradayim zaten.ama haftasonu mutlaka gel.cok guzel seyler olacak!!!! yaza kadar dekor konusu tumuyle hallolacak.ozellikle terasi gormek icin sabirsizlaniyorum. guzel bir mekan taksim gibi durmadan yuzlerce enerjiyle soluk alan bir yerde eminim ki giderek daha ozel ve essiz olacak!!!  

kavkamilena

22 Şub 2007 16:15

Mesaj Gönder

iyi muzik diyorum baska bisi demiyorum  
fotoğrafı yok

sonic youth

22 Şub 2007 20:50

Mesaj Gönder

son dakika gelismesi....haftaya tekila partisi var....tekila seven ve kendine guvenen herkesi bekleriz....senleniyoruz giderek.....  

kavkamilena

22 Şub 2007 22:25

Mesaj Gönder

kavkamilena demiş ki:
son dakika gelismesi....haftaya tekila partisi var....tekila seven ve kendine guvenen herkesi bekleriz....senleniyoruz giderek.....

evet evet kesinlikle cuma ordayız dimi? Wink  
fotoğrafı yok

lacrimas

22 Şub 2007 22:28

Mesaj Gönder

ohaa Very Happy süper
ben varım, ama indirimli isterim : )
alihancan niye bahsetmedin bakiiim bundan sen Hick  

Sound of breakfast

22 Şub 2007 22:29

Mesaj Gönder

sound of breakfast demiş ki:
ohaa Very Happy süper
ben varım, ama indirimli isterim : )
alihancan niye bahsetmedin bakiiim bundan sen Hick

taze gelisme de ondan...bilgiler saglam kaynaklardan.....  

kavkamilena

22 Şub 2007 22:34

Mesaj Gönder

lacrimas demiş ki:

evet evet kesinlikle cuma ordayız dimi? Wink

sen varsan zaten...her sey super olacak  

kavkamilena

22 Şub 2007 22:35

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3   Sonraki