party squad

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  party squad
 
nisan

7 cmt murat uncuoğlu (teknikal rotation | miracleworkz)
+procombo (fg 93.7 | redbull music academy)

14 cmt christian fischer (definition rec. | leipzig)

21 cmt electrode band live! |wicked!|

27 cuma cess (cocoon | düsseldorf)
28 cmt evren furtuna
 

En son Party Squad tarafından 09 Nis 2007 01:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Party Squad

23 Mar 2007 16:32

Mesaj Gönder

30 mart cuma
evren furtuna

31 mart cumartesi
sinan catak|wicked!|
@ sonic live! by party-squad ankara

sinan çatak |wicked!|
1982 doğumlu olan sinan çatak, eski müzisyen ve müzik market sahibi olan babası sebebiyle müziğin içinde büyüdü ve çok ufak yaşlardan beri çeşitli tarzlara ilgisi oldu. 1994 yılında prodigy’nin müziğiyle tanışıp elektronik müzik dinlemeye başladı... liseye başladığında tam anlamıyla bir house tutkunu oldu.

lise 2. sınıfta okul çıkışlarında şu anki anjelique'te (eski adıyla majesty) ve daha sonra etiler’de çeşitli mekanlarda dj’lik yapmaya başladı. lise sonrası 3 sene kadar izzet yakar, staras ve frekans gibi ses ve ışık sistemleri kuran firmaların önemli organizyonlarında, defilelerde, açılışlarda, konserlerde dj’lik yaptı. daha sonra freelance olarak dj’liğe devam etti... uzun süre pazartesi geceleri mojo’da ve bazı günler secret’ta çalan sinan’ın, rock'tan house'a çaldığı her tarzda duygusal ve eğlenceli tınıları aynı anda bulunduran, dinleyiciye farklı tatları bir arada sunan bi çizgisi var... secret club'da guest dj olarak beegee ve murat uncuoğlu gibi önemli isimlerle beraber performans gösterip büyük beğeni toplaması sonucu resident dj ekibinde yerini aldı. secret club resident dj'i olarak pek çok gecede başarılı performanslar sergileyip burada kasey taylor'la ve peter grummich'le beraber çaldı.
evren furtuna
record label miller cool tracks vol.2 dinamo fm 103.8
miller master dj contest 05 “best producer” 4.

http://www.myspace.com/evrenfurtuna

sonic live
bestekar sk. no:49/a kavaklıdere
t: (312) 426 50 78


www.pimptheparty.com
www.wicked.web.tr
www.redbullmusicacademy.com
www.x-istence.org  

Party Squad

27 Mar 2007 01:24

Mesaj Gönder

7 nisan cumartesi
murat uncuoğlu
|teknikal rotation | miracleworkz|

+procombo (fg 93.7 | redbull music academy)


@sonic live!by party-squad ankara
murat uncuoğlu
(miracleworkz |teknikal rotation | istanbul | www.muratuncuoglu.com)

türk elektronik müzik sahnesinin en önemli ismi olarak gösterilen murat uncuoğlu, londra’da ses mühendisliği eğitimini tamamladıktan sonra, türkiye’de özel radyolar ve önemli kulüplerde görev almaya başladı. raks müzik bünyesindeki marşandiz stüdyoları’nda uzun yıllar tonmaisterlik görevinde bulunan dj murat uncuoğlu, amerika’da def mix production’da dünyaca ünlü dj’lerden frankie knuckles ve david morales ile single çalışmaları gerçekleştirmiştir. aytekin kurt ile birlikte “miracle works” ismi ile 6 yıldır ülkemizin önemli sanatçılarına ve gruplarına besteler, düzenlemeler ve remixler yapmaktadır. nick warren'ın global underground #28 shangai derleme albümünde 'the flame' adlı parçasıyla yer aldı. sertab digital, orient expessions gibi pek çok projeye dahil olmakla beraber günümüzde dizi müzikleri de yapmaktadır.


procombo
(fg 93.7 | red bull music academy| istanbul | www.procombo.net)

bugün procombo adıyla bilinen gökçe özer'in profesyonel dj'lik kariyerine geçişi 1998'de radio 2019'un, neredeyse türkiye'nin belli bir kariyerdeki tüm dj'lerinin yer aldığı bir okul olan dance department programında haftada 3 gün yaptığı tech-house, techno setleriyle başlar. 2000 yılında radio 2019 kapanana kadar devam eden radyo macerasıyla beraber artık istanbul'un çeşitli club ve partilerinde de boy göstermeye başladı.

hangar 2019, magma, taxim night park, millennium, scene, 7th house, godet, orange, filter, smoke, cantina, nu-club, balo nyc, jukebox, urban bug lounge, level 4, switch, republic, 2c, imago, f/x, plus, the lab, dulcinea, joyeaux, zihni, beyond, space, underground, zero, liman, quinze, sword, secret club (istanbul), the club 20, upload, smood (ankara), joy beach club (çeşme), mood (sao paulo) gibi mekanların tümünde guest ya da resident olarak çalarken 2002 yılında dünyanın dört bir yanından yetenekli ve tanınmamış dj/producer’ın seçilerek bir araya gelip müzik ve kültürlerini paylaştığı ve müzik endüstrisinin en başlarılı insanlarının öğretmen olarak ders verdikleri red bull music academy’e seçilen ilk türk olarak sao paulo, brezilya’ya gitti ve belki de kariyerinin en üst noktası olan 150.000 kişilik parada da paz’da son techno setini çaldı. türkiye’ye döndükten ve fg’nin kadrosuna girdikten sonra müziğini daha yavaş bir şekilde çalmak istediğine karar verdi ve techno ve tech-house’da yaptığı tüm kariyeri bir yana bırakıp, ismini de procombo olarak değiştirdi ve herşeye sıfırdan başladı.

procombo olarak sadece 1 yıllık bir süreç içerisinde john creamer & stephane k, hernan cattaneo, dave seaman, max graham ve james holden gibi isimlere warm-up yaptı ve başta efi 2004 olmak üzere, fg birthday ve turntable dancewhite gibi senenin çok konuşulan eventlerinde yer aldı. fg 93.7’de cuma akşamları 21.00 - 22.00 saatleri arasında setlerini dinleyebilirsiniz...


sonic live
bestekar sk. no:49/a kavaklıdere
t: (312) 426 50 78

www.pimptheparty.com
www.wicked.web.tr
www.redbullmusicacademy.com
www.x-istence.org  

Party Squad

02 Nis 2007 14:01

Mesaj Gönder
Sayfa:   Önceki  1 2 3