miguel migs

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  miguel migs

ne dusunuyosun bakalim?
  severim.
  sevmem.
| Sonuçlar
günah çıkart günah eahehae.. =)  
fotoğrafı yok

Robot Rock

05 Şub 2006 19:58

Mesaj Gönder

bakalmm.. baska fikri olan yok sanirsam.. nese zamanla cikar ortaliga ben ustume dusen gorevi yerine getirip topic actim.. Cool  
fotoğrafı yok

Polarized Hopes

05 Şub 2006 20:00

Mesaj Gönder

ben açıcaktım. Neutral ses çıkarmıyorum şimdilik Hick  
fotoğrafı yok

Robot Rock

05 Şub 2006 20:01

Mesaj Gönder

hot klasörümün nadide insanı
özellikle fall in to you rmxiyle cuban nightsı efendime söliim one wish for me , blue six tribute ilen hastası olduum sevgili adam  

MertEser

05 Şub 2006 20:19

Mesaj Gönder

miguel migs geldi 3 sene once ama istanbul'a diil bodruma, 100 kisiye caldi, lisa shaw da 1 saat live soyledi, gecenin sonra hep beraber adana durum yiyip denize girdik:) saka yapmiorum..  

dr rex

05 Şub 2006 21:06

Mesaj Gönder

dr rex demiş ki:
miguel migs geldi 3 sene once ama istanbul'a diil bodruma, 100 kisiye caldi, lisa shaw da 1 saat live soyledi, gecenin sonra hep beraber adana durum yiyip denize girdik:) saka yapmiorum..

cok sansli olmalisinnnn Embarassed  
fotoğrafı yok

Polarized Hopes

05 Şub 2006 21:31

Mesaj Gönder

dr rex demiş ki:

bu ne kısmet ya =))  
fotoğrafı yok

Robot Rock

05 Şub 2006 22:42

Mesaj Gönder

derrick carter, mark farina nasıl geldiyse miguel'de gelicektir bigün =) ayrıca fred everything 18 şubatta yeniden ülkemizde =) house'dan bahsedipte böyle bir organizasyonu bildirmezsek ayıp olur dimi..

miguel migs türkiyeye geldi...2 sene evvel bodruma...ya da 3 müydü...neyse...xuma beach...hatta lisa shaw (live pa) ve mauricio ile, tabii kötü organizasyon ve gerekli izinler alınmadığında miguel abimiz setinden yaklaşık 45 dakika sonra dürüm yerken görüldü!

hızlı çıkışlarda dikkat edilmesi gereken şey de hızlı düşüş. işte onun da başına gelen bu oldu. prodüksiyonları sağlam fakat arka arkaya çıkınca resmen naked music sound'ı çıktı ortaya...ve hepsi birbirine benzemeye başladı.

sounça müzisyen background'ı var...kendi grubu vardı o yüzden öyle ya da böyle "underground scene" de o da bir "milestone"

benden de adama r.e.s.p.e.c.t....ne de olsa sexy, deep house'ı millete sevdiren adam!

my 2 cents!  

Nervous

07 Şub 2006 09:59

Mesaj Gönder

gaara demiş ki:
get salted la bir defa daha kendine hayran bıraktı.bıkmadan sıkılmadan dinlerim.izlemek keyfini bir an evvel yaşamak istiyorum.

miguel kafasıııııııııı : )

miguel,yost bide chris brannle çocukluk arkadaşıı olmanın hayalini kuruorum bi sonraki hayatımdaaa.misket oynıcam onnarla ağaçlara dalıcamm.sonra büyüyüpp deep olucasss : )  

MertEser

07 Şub 2006 10:58

Mesaj Gönder

biz de uzulduk gidemedigimize.. get salted cidden cok basarili.. alkis Bravo  
fotoğrafı yok

Polarized Hopes

07 Şub 2006 17:35

Mesaj Gönder

28032006
0900
dreaming
crystal vision mix  

MertEser

28 Mar 2006 08:01

Mesaj Gönder

çok sevdiğim insanlar için fazla konuşamıyorum...
miguel migs'in sound'una bayılıyorum.
mütiş producer, onu dinlemekten çok zevk alıyorum ve beni gerçekten rahatlatıyor.

one wish for me....  

ajan

29 Mar 2006 23:55

Mesaj Gönder

bu adam turkiye'ye gelmedi mi nie konusmuosnz Confused  
fotoğrafı yok

Polarized Hopes

31 Ağu 2006 06:51

Mesaj Gönder

oha ciddmisin Neutral ahahaha koptm.. bildiim kadariyla korkunc yakisikli bi eleman kendisi Confused cok sanslisiniz ahahah Hick sasirdm, nie istanbula gelmio bi bilgin var mi?  
fotoğrafı yok

Polarized Hopes

31 Ağu 2006 21:42

Mesaj Gönder

mesmerized die yeni bi parca yapmis begendim valla..

09/03/2007'de cikmis baya yeni..

bi de deep house belgeselinde izledik kendisini iki elimiz kanda olsa gidip dinneriz.. ama istanbul'a gelsin Sad  
fotoğrafı yok

Polarized Hopes

15 Mar 2007 15:55

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3   Sonraki