miguel migs

Anasayfa  \  Forumlar  \  Müzik  \  miguel migs

ne dusunuyosun bakalim?
  severim.
  sevmem.
| Sonuçlar
dinlerken bazen cok keyf aldigim bazen de cok abarti buldugum bir dj/produktor.. son zamanlarda om records da cikan get salted vol. 1'de ortaya cikardigi albumu cok basarili buldum.. onun yaninda nude tempo one ve colorful you begendigim calismalari arasinda.. su anda bir naked music artisti olan miguel migs ile ilgili tavsiye ve goruslerinizi merak ediyorum..

kendisi ile ilgili daha fazla bilgi icin buraya tiklayin!

album ve plaklari icin de buraya..

bi de anket patlatalim bakalim seveni sevmeyeni ciksin ortaya..  
fotoğrafı yok

Polarized Hopes

05 Şub 2006 19:10

Mesaj Gönder

bilmeyenleri bilgilendirelim tur olarak deep house icra eder..  
fotoğrafı yok

Polarized Hopes

05 Şub 2006 19:14

Mesaj Gönder

tek geçerim severim az gelir  

m i n i

05 Şub 2006 19:14

Mesaj Gönder

naked music gibi house music üzerine gayet başarılı bir label'da müziklerini icra ediyor olması zaten müzisyenin kalitesini yeterince ispatlar =)

lisa shaw - cherry remixes single'ında bulunan migs remixi ise gayet başarılı.. ayrıca naked'tan çıkardığı colorful you albümü deep house üzerine önemli bir albüm.. bu albümde lisa shaw'in vocalleri ise göz ardı edilemez derim..

severim =)  
fotoğrafı yok

Robot Rock

05 Şub 2006 19:17

Mesaj Gönder

bilgilendirici postlari seviyoruzz.. aynen katiliyorum.. muhtesem bi vokal.. ama tek calistigi vokal o diil sanirim.. ayni label de aya, gaelle gibi muhtesem iki ses daha var.. lisa'nin albumundeki ilk parca olan "cherry" yi cook sevmisimdir.. 2005 cikisli sanirsam o album.. Rolling Eyes  
fotoğrafı yok

Polarized Hopes

05 Şub 2006 19:22

Mesaj Gönder

lisa shaw - cherry // albüm 2005in 10. ay sonuna doğru çıktı.. eheh albüm başlı başlına güzel tabi ama cherry single'ı ap ayrı.. aynı albümde bulunan when i ve push-button'u da tavsiye ederim..

miguel migs'e dönelim.. 2002 çıkışlı colorful you albümünde lisa shaw dışındaki diğer vokaller :

lagerald norman
zoe ellis
ledisi

haklarını yememek lazım ama dediğim gibi lisa shaw'in ipeksi sesi gözümdeki değerini yeterince arttırıyor =)  
fotoğrafı yok

Robot Rock

05 Şub 2006 19:28

Mesaj Gönder

get salted'i dinledin mi? albumde en sevdiim parcayi solemek icin bakiyorm ama ayiiramadm mutlaka dinlemelisiniz..

tracklist  
fotoğrafı yok

Polarized Hopes

05 Şub 2006 19:31

Mesaj Gönder

get salted'ı dinledim.. remember - miguel migs gayet başarılı.. fakat her ne haltsa cd'yi bulamıyorum.. nettede yok.. Hass  
fotoğrafı yok

Robot Rock

05 Şub 2006 19:36

Mesaj Gönder

bende var Cool bi sekilde buldum Cool satin almak istiyosan o baska..  
fotoğrafı yok

Polarized Hopes

05 Şub 2006 19:38

Mesaj Gönder

satın alsamda buraya gelmesi uzun sürer.. paylaşsak diyorum Cool  
fotoğrafı yok

Robot Rock

05 Şub 2006 19:40

Mesaj Gönder

d-rosso demiş ki:
satın alsamda buraya gelmesi uzun sürer.. paylaşsak diyorum Cool

olur Cool paylasimci bi insanim ben.. ee baska fikri olan yok mu? mesela istanbulu sallamaya gelmicek mi? mark farina geldi gecen sene gerci gidemedm o ayri Hass  
fotoğrafı yok

Polarized Hopes

05 Şub 2006 19:41

Mesaj Gönder

angelaa// demiş ki:

olur Cool paylasimci bi insanim ben.. ee baska fikri olan yok mu? mesela istanbulu sallamaya gelmicek mi? mark farina geldi gecen sene gerci gidemedm o ayri Hass

derrick carter, mark farina nasıl geldiyse miguel'de gelicektir bigün =) ayrıca fred everything 18 şubatta yeniden ülkemizde =) house'dan bahsedipte böyle bir organizasyonu bildirmezsek ayıp olur dimi..

fred everything ile ilgili topic :

http://www.80630.com/members/viewtopic.php?t=152464  
fotoğrafı yok

Robot Rock

05 Şub 2006 19:50

Mesaj Gönder

evett haberim var ondan.. jt donaldson gelmiss kacirmisim.. Hass ayakta uyuyorum sanirm euhe  
fotoğrafı yok

Polarized Hopes

05 Şub 2006 19:52

Mesaj Gönder

angelaa// demiş ki:
evett haberim var ondan.. jt donaldson gelmiss kacirmisim.. Hass ayakta uyuyorum sanirm euhe

gerçekten uyuyomusun ya eheh.. 3 aralıkta private room'a geldi.. hakan henry ev sahipliği yaptı gayette keyifliydi =) daha önce babylon'a gelmişti ki gidememiştim ve gidemediğime üzülmüştüm..  
fotoğrafı yok

Robot Rock

05 Şub 2006 19:55

Mesaj Gönder

eet yeni gordum.. Hass napalm buna gidebilirsem hatalarimi telafi edicem Kahkaha  
fotoğrafı yok

Polarized Hopes

05 Şub 2006 19:56

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3   Sonraki