artik sinemaya gitmiyor muyuz?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  artik sinemaya gitmiyor muyuz?

sinema gitmemek gibi bişey olamaz  

Obi-wan

09 Mar 2006 08:57

Mesaj Gönder

bu topik birinci sayfadan ikinciye geçene kadar ben iyi bir sinema izleyicisi oldum diyebilirim:-}  

reLic

09 Mar 2006 10:22

Mesaj Gönder

sinemada nasıl davranılması gerektiğini bilmeyen yaratıklar yüzünden eskisi kadar sık gitmiyorum ... patlangaç veya fısıltılardan bahsetmiyorum .. direkt filmdeki karakterle konuşuyo öküzler ...  

kabukitaiko

09 Mar 2006 12:18

Mesaj Gönder

valla ben pek gitmiyorum özellikle bu turkcellin kampanyası bttikten sonra Razz nedir kardeşim 9 lira kişi başına. bi öğrenci için çok....sonra da 'korsana hayır' zart zurt. inkar etmiyorum sinema salonlarında film izlemek çok keyifli ,yeri apayrıı,ayırca sanatçıya hakkettiiğini de veriyorz sanatçıya da kazandırıyorz ama ailecek bi filme gitmeyi düşünün..50 den aşağı çıkamazsınız.bence daha fazla promosyon yapılmalıı,özellikle öğrencilere.. ayrıca dvd kiralamak da ayrı bi zevk Wink arkadaşlarınla patlamış msıırın elinde yayıla yayıla yorganın altında film izlemek çok gzl oluyo ehueheuehe  

signora*merve*

09 Mar 2006 13:12

Mesaj Gönder

Bravo  

En son ZAZAZU tarafından 21 Mar 2006 22:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
fotoğrafı yok

ZAZAZU

09 Mar 2006 14:18

Mesaj Gönder

aptal aptal filmler getiriyolar bu
divxini indiriyorum filmin 1 sene sonra sinemaya geliyo kim bekliycek o kadar
zaten salonlar genelde kötü
tamam istisnaları var ama sinema izlemek türkiyede çok pahalı  

Cornholio

09 Mar 2006 15:04

Mesaj Gönder

yoooooo gidiorussssssssss  

RuzZGaR

09 Mar 2006 15:38

Mesaj Gönder

pek güzel film gelmiyo sanki son zamanlarda  

funky monkey

09 Mar 2006 23:26

Mesaj Gönder

daha bugün bu konuda imdb message board'larından birine yazdım...
tabii ki evde film izlemenin keyfi ayrı güzel..
ama 'sinemaya gitmek' bile bir çeşit ritüel..filmin içindeymişçesine izliyorsun sinemada.. apayrı bi yeri var..  
fotoğrafı yok

TOURNIQUETSPUN

10 Mar 2006 03:23

Mesaj Gönder

walla internetten film download etmek bence cok sacma, nerden baksan 1-2 gününü aliyor, ondan sonra 1 kere izliyorsun, sonrasinda ya bilgisayarda yer kaplamasin diye silip geri dönüşüme postaliyorsun ya da cd'ye aktarip, evi kopya dvd cehennemine çeviriyorsun.

bunun yerine ben dvd veya vcd kiralamayi seviyorum boylelikle, ne 1-2 günüm kayboluyor ne de sirf download ettigim icin kiyamayip ama hic izlemedigim filmlerle doluyor ev.

ama tabi ki esas tercihim sinema, onun keyfi bir baska. sinemaya gelen filmleri izleyebilmek icin 1-2 ay dvd'ye cikmasini beklemek yerine sinemayi tercih ediyorum, ayrica tabi dev ekran faktörünü unutmamak lazim.

benim sadece tek sinir oldugum, sinemalarda film baslamadan once gosterilen bazen 25 dakikayi bulan reklamlar. gecen gun sirf sinirimden gise gidip kavga ettim ama sinema'nin işletmecisi yerinde olmadığı için gişedekilerde bişey diyemediler.  

DiTaRdU

10 Mar 2006 03:24

Mesaj Gönder

film download etmeyi saçma bulmasam da tercih etmiorm..
ama bilgisayarın monitöründen film izleyen insanları da hiç anlayamıyorum.. sıralama yapmak gerekirse sanırım en güzeli sinemada, sonra evde dvd/vcd player yoluyla, son çare olarak da bilgisayarda izlemek...  
fotoğrafı yok

TOURNIQUETSPUN

10 Mar 2006 03:30

Mesaj Gönder

gitmiyoruz.
korona var.  
fotoğrafı yok

loreley

21 Nis 2020 00:36

Mesaj Gönder

sinema bize geldi :7  

Darth Dnz