en İyİ korku/gerİlİm fİlmleri (öneriler..)

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  en İyİ korku/gerİlİm fİlmleri (öneriler..)

eski sayılmasa da "gerçek efsaneler"i tavsiye ederim. daha ilk sahnesi beni bitirmişti Rolling Eyes  

Padme Amidala

19 Oca 2005 20:36

Mesaj Gönder

psikolojik gerilime en iyi örnek rosemary's baby'dir.
bir roman polanski filmi.  

nar

20 Oca 2005 00:59

Mesaj Gönder

öldüren oyun çok güzeldiiii bence cinlerle ilgili yapılmış en iyi korkudur  

Umit Erdim

20 Oca 2005 04:05

Mesaj Gönder

clownhouse - victor salva idi galiba yönetmeni. insanı palyaçolardan uzak durmaya sevkeden bir film, çok başarılı Twisted Evil  

McKenzie

21 Oca 2005 01:31

Mesaj Gönder

the changeling güzeldir.  

tequonic

21 Oca 2005 02:08

Mesaj Gönder

mckenzie demiş ki:
clownhouse - victor salva idi galiba yönetmeni. insanı palyaçolardan uzak durmaya sevkeden bir film, çok başarılı Twisted Evil

clownhouse bana çok başarılı gelmemişti. bu arada o filmin özelliği yönetmen victor salva'nın filmde oynayan erkek çocukları düdükleyip uzun süre hapis yatması olsa gerek.  

Bobinkafa

22 Oca 2005 06:38

Mesaj Gönder

great white demiş ki:

clownhouse bana çok başarılı gelmemişti. bu arada o filmin özelliği yönetmen victor salva'nın filmde oynayan erkek çocukları düdükleyip uzun süre hapis yatması olsa gerek.

erkek çocukları düdüklememişti benim bildiğim kadarıyla, küçük kızlardan birine oral sex yaptırırken yakalanmıştı  

McKenzie

22 Oca 2005 10:42

Mesaj Gönder

the shining  

barathrum

29 Oca 2005 23:25

Mesaj Gönder

genelde pek sevilmez ama blair witch2 i çok beğenirim ..
harika bi gerilim bana göre ..  

Korshon

30 Oca 2005 04:02

Mesaj Gönder

ben de blair witch 2 yi çok beğenmiştim. 1 i seyredip de ben onu beğenmedim 2 yi hiç beğenmem demeyin çünkü ben de 1 i hiç sevmemiştim. biraz daha farklı iki.  
fotoğrafı yok

azizk

30 Oca 2005 04:10

Mesaj Gönder

bir roman polanski filmi olan ve bence gözden kaçmış; the tenant
,
henry: the portrait of a serial killer  
fotoğrafı yok

viva hate!

30 Oca 2005 04:25

Mesaj Gönder

"the exorcist" şeytan eski ama insanı hala rahatsız edebiliyo, senaryo muhteşem, kameraya sadece helal diyebiliriz, hiçbir saçmalık, hiçbir ben yaptım olduculuk içermiyo  

thatsme

31 Oca 2005 02:24

Mesaj Gönder

gecen gece kanal d de bi film vardi cok psikopatti ama adini bilmiyorum tamamini da izleyemedim zaten Smile
bence the tenant cok anlamsiz bi filmdi, gerilim olarak eskiden the city of lost children izlemistim guzeldii...
the shining superdi..
son zamanlarda izledigim testere hic fena diildi...
cube serisinin ortancasi guzeldi hypercube gereksiz derecede futurist ve mantiksizdi, simdi cube zero yu buldum onu izlicem Smile
deney hic fena diildi her ne kadar daha brutal olabiliceini dusunsem de...
the hole fena diil diyolar bi de garezin orjinal japon yapimi olan ju-on gareze bi kac bin basar diye duydum (oyle olduguna da eminim sahsen).
ring de hic fena diildi acikcasi gerilim olarak.
ben genel olarak japonlardan korkuyorum gerci ama Smile  

Juliette Bell

13 Şub 2005 19:52

Mesaj Gönder

strawberry julius demiş ki:
gecen gece kanal d de bi film vardi cok psikopatti ama adini bilmiyorum tamamini da izleyemedim zaten Smile
bence the tenant cok anlamsiz bi filmdi, gerilim olarak eskiden the city of lost children izlemistim guzeldii...
the shining superdi..
son zamanlarda izledigim testere hic fena diildi...
cube serisinin ortancasi guzeldi hypercube gereksiz derecede futurist ve mantiksizdi, simdi cube zero yu buldum onu izlicem Smile
deney hic fena diildi her ne kadar daha brutal olabiliceini dusunsem de...
the hole fena diil diyolar bi de garezin orjinal japon yapimi olan ju-on gareze bi kac bin basar diye duydum (oyle olduguna da eminim sahsen).
ring de hic fena diildi acikcasi gerilim olarak.
ben genel olarak japonlardan korkuyorum gerci ama Smile

ne varsa japonlarda var. ben hepsinin orjinallerini izledim ve mutlaka izlenmeli derim  
fotoğrafı yok

whopper

14 Şub 2005 03:01

Mesaj Gönder

ringu  
fotoğrafı yok

tatum

14 Şub 2005 03:20

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5   Sonraki