naruto.

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  naruto.

tam hipne yaa sorma  

Afro Samurai

02 Ekm 2010 15:50

Mesaj Gönder

kim verecek narutoları Confused  

Obi-wan

02 Ekm 2010 15:53

Mesaj Gönder

masaşi kişimoto nasılda taktire şayandır..nasılda gönlumuzu fethetti...tutkum oldu naruto..harıkulade bir animedir..naruto için sayfalarca yazılabılır..mangadan bir süre sonra çıkmasına rağmen anime, bir bölümü manganın birkaç bölümünü kapsadığı için mangaya hemen yetişti manga satışlarınına zalmasını önlemek içinde filler olarak isimlendırılen mangada bulunmayan konuların işlendıgı bölumlerınde yayınlanması,bence çok guzel.ben izlerken sıkılmıyorum ama ekserıyetle fiiller den çıkıyatçi olan izleyıcılerde var..doldurma hikayeler, asıl karakterleri örtmeye ve ara sıra da, diğer nadir görülen karakterlerin iç yüzünü çıkartmaya yönelir..naruto ondan başka bir şey duşundurtmeyecek kadar tutku halıne gelebılıyor benım için böyle..sake ve ramen sever hale gelıyorsunuz: ) evde kimonolorla dolaşabılıyorsunuz : )kahramanımız uzimaki naruto ise 13 yaşına kadar ailesiz, kendisine belediyenin baktığı bir yetim. ancak onu baş aktör yapacak olan büyük bir özelliği var. o doğmadan önce konoha kasabasına musallat olan 9 kuyruklu devasa tilki canavarı öldürülemediği için yeni doğan bu çocuğun içine hapsediliyor. ancak bu yaratıkla mücadele eden köyün ileri gelenleri (ki kendilerine hokage deniliyor) bu mücadele sonrasında ölüyorlar. 4 hokageden üçü ölüyor ancak üçüncü hokage hayatta kalarak köye bilgelik aşılamaya devam ediyor. naruto köydeki birçok insana ölümler veren ve bir çoğunu acılar içinde bırakan içindeki bu canavardan ötürü devamlı dışlanan bir tip. bundan ötürü kendini kanıtlama çabasına girmiş ve bu azimi bütün seri boyunca naruto'nun nasıl geliştiğini görmemizi sağlıyor. karizma yoksunu saf tipli, tembel ama azimli bu çocuğun içindeki şeytanın gücünü nasıl kullandığını görünce gözlerinize inanamayacak,heyecanla ızlemeye devam edeceksınız..olası naruto izlememış olanlar için söyluyorum bunu: ),sasuke,sakura,kakashi,shino,rock lee,gaara,neji,hinata,shikamaru,orochimaru,temari,iruka,ve dahası..kendımiı jutsu yaparken hayal etıgım bu muhteşem anime hiç bitmesın dıyorum.ve yıne aldıgım kuçuk naruto figürleri,kunailer de bu tutkularımın arasında..naruto shippuuden;naruto'nun tv serisinin, filler bölümleri bittikten sonra 15 şubat 2007 tarihinde gösterime giren ikinci bölümünün adı. hikaye, mangada ki part 2 ile devam etmektedir..eh sıkıldık artık filler izlemeken yeter be dıyenlere ilaç gibi gelmektedır(ben,filler da sevmeme ragmen sihppuuden e ayrı bir taptım..)burada çizimlerdeki kalite direk göze çarpmaktadır,ve karakterlerın yaşlanması oldukça guzel ayarlanmıştır..shippuuden i yeren izleyıcılerde vardır sevmemiş olan..bana göre harıkulade bır anime.animelerde liste başımdır,bir başkadır naruto..izlemeyenler için derhel başlayın diyorum ve keyıf dılıyorum( konuya ilşkin yazacaklarımı bunlarla sınırlandırmış olayım : )...  

morcy

04 Ekm 2010 14:20

Mesaj Gönder

hokage abla gelmiş Confused  

Uchiha Sasuke

06 Ekm 2010 18:23

Mesaj Gönder

: )))  

morcy

10 Ekm 2010 11:57

Mesaj Gönder

utandım shinobiliğimden  

Afro Samurai

10 Ekm 2010 19:53

Mesaj Gönder

kerem fena bölümler var

şu filır tarzı bölümler bittikten sonra olaylar yine karışıyo

danzo hipnesi saske hipnesi falan fena olaylar var  

Afro Samurai

12 Ekm 2010 14:16

Mesaj Gönder

full metal alchemist bitsin buna başlayacam...  
fotoğrafı yok

Mistwalker

05 Ara 2010 20:28

Mesaj Gönder

manga çok garip yerlere gidiyor...  

Riverside

09 Ara 2010 15:05

Mesaj Gönder

her an kaldığım yerden başlayabilirim...her an...  

Uchiha Sasuke

09 Ara 2010 21:11

Mesaj Gönder

manga vol521 yayınlanmıştır!
sakata bağlıyor olaylar!  

Riverside

16 Ara 2010 12:43

Mesaj Gönder

que sera zeker demiş ki:
end of fillers, next episodes new season! 197-198 preview & info!!!

ohh be kardeşim

evet ben de başlıyorum tekrardan  

Afro Samurai

22 Şub 2011 12:12

Mesaj Gönder

valla başladım narutoya
özlemişim yaaa
olaylar feci karışıyo ama haberiniz olsun  

Afro Samurai

22 Şub 2011 13:05

Mesaj Gönder

harbiden narutodan başkası yalan yaa Neutral  

Afro Samurai

03 Mar 2011 17:22

Mesaj Gönder

bu naruto harbiden efsane oldu benim gözümde artık  

Afro Samurai

05 Mar 2011 00:41

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21   Sonraki