the lake house

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  the lake house

uploaded with imageshack.us

hayatında bir değişiklik yapma vaktinin geldiğini hisseden dr. kate forster (sandra bullock) stajını tamamladığı yerel illinois hastanesinden ayrılarak hasta trafiğinin yoğun olduğu chicago'da bir hastanede çalışmayı kabul eder. geride bırakmaktan üzüntü duyduğu tek şey kiralamış olduğu güzel evdir. kate şehre doğru yola çıkmadan önce evin bir sonraki sakini için posta kutusuna bir not bırakır. bu notta kendisine gelen mektuplar için yeni adresini bırakır ve kapının üzerindeki gizemli pati izlerinin kendisi taşınırken de orada olduğunu açıklar. evin yeni kiracısı alex eve geldiğinde ise hiçbir yerde pati izinden eser yoktur. kate ve alex göl evinin posta kutusu aracılığıyla yazışmayı sürdürürken, inanılmaz ve imkansız bir şekilde iki ayrı yılda yaşadıklarını görürler.

*** http://thelakehousemovie.warnerbros.com/  

En son BlueftelyA tarafından 12 Haz 2010 00:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

BlueftelyA

12 Haz 2010 00:17

Mesaj Gönder

yok artık Confused pc deki filmlere bakınıyodum ne izlesem diye,lake house izlim,acaba nasıl derken konusu açıldı Surprised yoksa aynı yılda yaşamıyo muyum Hick
ilgince benziyor..izlim bari Rolling Eyes  

cind3r3lla man

12 Haz 2010 00:19

Mesaj Gönder

malesef afişini koyamıyorum.
önizlemede görünüyor ama postu atınca olmuyor.  

BlueftelyA

12 Haz 2010 00:20

Mesaj Gönder

cind3r3lla man demiş ki:
yok artık Confused pc deki filmlere bakınıyodum ne izlesem diye,lake house izlim,acaba nasıl derken konusu açıldı Surprised yoksa aynı yılda yaşamıyo muyum Hick
ilgince benziyor..izlim bari Rolling Eyes

kesinlikle izlemelisin.  

BlueftelyA

12 Haz 2010 00:21

Mesaj Gönder

blueftelya demiş ki:

kesinlikle izlemelisin.

tmm o zaman,gecenin filmi belli oldu Surprised çok tşk. ederim bilgilendirme için..  

cind3r3lla man

12 Haz 2010 00:22

Mesaj Gönder

izleyenlere bir sorum olacak.
filmin sonunda kafam cok karıştı.
madem ki kadının yılında birbirlerini buluyorlar o dönem içerisinde 2 sene öncesi yaşanmış şeyi nasıl yok edebiliyorlar.  

BlueftelyA

Mesaj Gönder

cind3r3lla man demiş ki:

tmm o zaman,gecenin filmi belli oldu Surprised çok tşk. ederim bilgilendirme için..

bundan sonrasını okuma ama.
takıldıgım yerler var aydınlanmak için açtım topiği.
rica ederim.
iyi seyirler...  

BlueftelyA

Mesaj Gönder

blueftelya demiş ki:

bundan sonrasını okuma ama.
takıldıgım yerler var aydınlanmak için açtım topiği.
rica ederim.
iyi seyirler...

tmm koşarak uzaklaştım ben Surprised mersiii Cool  

cind3r3lla man

12 Haz 2010 00:24

Mesaj Gönder

çok güzeldii o filmde geçen kitabı da okumuştum filmden sonra ve değmiştii...  

kendi cakrasindaaaa

12 Haz 2010 00:58

Mesaj Gönder

sandra bullock severim.. bu film çoğu insan tarafından çok sevilmese de ütopik bir aşk hikayesi olarak etkisinde kaldıgım bir filmdi. eve ayrıca hayran kalmıştım...  
fotoğrafı yok

Askorbikus

12 Haz 2010 02:50

Mesaj Gönder

so gay  

nola darling

12 Haz 2010 11:05

Mesaj Gönder