"geceyarısı ekspresi" türkiye'ye geliyor.

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  "geceyarısı ekspresi" türkiye'ye geliyor.

kıyameti koparan filmi ilk kez hbb'de görmüştüm. yeni nesil hbb televizyonunu bile hatırlamaz. o zamanlar böyle bir filmi yayınlamak yürek isterdi.

nasıl olmuşsa hbb yayınlamıştı.

neyse konu bu değil.

‘geceyarısı ekspresi’ filminin ekibi, 47'nci antalya altın portakal film festivali'ne konuk olacak ve ilk kez türk cezaevine girerek mahkumlarla birlikte sinema filmi seyredecek.

iyi bir gelişme.

bu filme kıyameti kopardığımız günleri geride bırakmış olmak güzel bir şey. oysa kıyameti koparacağımıza bizde bu filme karşı bir film yapabilirdik.
kahve milletimin ağzıyla o zamanda verilen tepkilerden bu zamana bu kadar önemli bir gelişmeyle geçiş yaptığımızı gördüğüme sevindim.

daha detaya inmek isteyen için:
http://kolayurl.com/3bp  

haQQo

20 May 2010 11:42

Mesaj Gönder

o da güzel..  

tecrubeyle sabit

20 May 2010 11:47

Mesaj Gönder

haqqo demiş ki:
kıyameti koparan filmi ilk kez hbb'de görmüştüm. yeni nesil hbb televizyonunu bile hatırlamaz. o zamanlar böyle bir filmi yayınlamak yürek isterdi.

nasıl olmuşsa hbb yayınlamıştı.

neyse konu bu değil.

‘geceyarısı ekspresi’ filminin ekibi, 47'nci antalya altın portakal film festivali'ne konuk olacak ve ilk kez türk cezaevine girerek mahkumlarla birlikte sinema filmi seyredecek.

iyi bir gelişme.

bu filme kıyameti kopardığımız günleri geride bırakmış olmak güzel bir şey. oysa kıyameti koparacağımıza bizde bu filme karşı bir film yapabilirdik.
kahve milletimin ağzıyla o zamanda verilen tepkilerden bu zamana bu kadar önemli bir gelişmeyle geçiş yaptığımızı gördüğüme sevindim.

daha detaya inmek isteyen için:
http://kolayurl.com/3bp

heeeeççç gülcem yoktu Smile) cezaevinde film izlemek nie:)))) bence filmdekileri birebir uygulasınlar onlara Smile)) bakalım nasıl olcakk Razz  
fotoğrafı yok

hushh

20 May 2010 12:23

Mesaj Gönder

kivco demiş ki:
has bilgi birikim miydi hbb oyle bişeydi?

inttt filmleri vardı hep Smile hatırlıorum ben ..şaka gibi tv iydi Smile  
fotoğrafı yok

hushh

20 May 2010 12:24

Mesaj Gönder

hebebe de denirdi eyçbibi de Kahkaha  

matraque

20 May 2010 12:35

Mesaj Gönder

haş bi bi denirdi  
fotoğrafı yok

powerslide

20 May 2010 12:38

Mesaj Gönder

eyçbibi iyi tivi iyitivi eyçbibi die single vardı Kahkaha  

taylan t

20 May 2010 12:43

Mesaj Gönder

kivco demiş ki:

1990'lı yılların başında yasaklı film geceyarısı ekspresi'ni aylar öncesinden "geceyarısı ekspresi, türkiye'de yıllar sonra sansürsüz olarak ilk kez hbb kanalında" reklamını yaptıktan sonra göstererek bir atılım yapmıştır. filmin gösterimi reklamlarla birlikte 3-4 saat sürmüş, ayrıca film boyunca ekranın sağ alt köşesinde 20 dakikada bir gösterilen harf ve sayıları doğru takip edenlere film sonrası televizyon, buzdolabı gibi ödüller verilmiştir. ramazan ayında her gün çekilişle 50 kişiye kumanya veren kanal, kesinlikle sıradan olmayan ama çok kaliteli de olmayan alternatif bir çizgiye sahip bir kanald

http://tr.wikipedia.org/wiki/hbb

garip Smile onları hatırlamıorum .....  
fotoğrafı yok

hushh

20 May 2010 12:45

Mesaj Gönder

jim carey 'in dizisi vardı bak onu hatırlıorum ...  
fotoğrafı yok

hushh

20 May 2010 12:57

Mesaj Gönder

çok alınganız...  

gaddarjoker

20 May 2010 12:59

Mesaj Gönder

gelmesin  

WomanizeR

20 May 2010 13:25

Mesaj Gönder

kivco demiş ki:
has bilgi birikim miydi hbb oyle bişeydi?

evet. aynen dedğin gibi.

kapanmasına yakın bir süre de öğlen programını sunan bir kadının görüntüsü aylarca ekranda yakılı kalmıştı.  

haQQo

20 May 2010 13:30

Mesaj Gönder

hbb güzel kanaldı be.  

jam

20 May 2010 13:35

Mesaj Gönder

bn hatrlıorm.

eyç bi bi gerçekten iyi ti vi ..  

M e L

20 May 2010 14:33

Mesaj Gönder