sex & the city 2

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  sex & the city 2

geliyor. mutluyum, sevinçliyim, hastasıyım.

new york’lu dört kadının maceralarını anlatan sex and the city filminin ikincisi çekiliyor. fimde sarah jessica parker’in yanı sıra penelope cruz ve liza mineli de rol alıyor.

bugünlerde devam filmleri çekmek hollywood'da moda haline geldi. sex and the city de bu filmler arasına katılıyor. new york'lu dört kadının maceralarını anlatan 'sex and the city'', ekranlarda gösterildiği dönemde bir televizyon klasiği haline gelmişti. 2008 yılında beyaz perdeye aktarılan ve büyük başarılar kazanan film, 415 milyon dolar hâsılat elde etti.

bu başarıyı devam ettirmek isteyen filmin yapımcıları 'sex and the city 2” yi çekmeye karar verdi. 28 mayıs 2010 tarihinde vizyona girmesi planlanan filmin senaryosunu yine michael patrick king yazdı.

dört kadının macerası sürüyor

people dergisinin internet sitesindeki habere göre, carrie (sarah jessica parker), samantha (kim cattrall), miranda (cynthia nixon) ile charlotte'ın (kristen stewart) öyküsünü anlatan ''sex and the city-2''nin çekimleri new york'ta yapılıyor.

filmde jason lewis, samantha'nın kendinden hayli genç eski sevgilisi ''smith jerrod'' rolünde yeniden kamera karşısına geçerken, carrie'nin ilk filmin sonunda hayatını birleştirdiği ''mr. big'' rolündeki chris noth da filmin kadrosunda yer alıyor.

penelope cruz sürprizi

filmde iki sürpriz isim de bulunuyor. hollywood'un en tanınmış oyuncularından penelope cruz ile liza minelli de filmde yer alacak. filmin çekimlerinde sırtı açık, çok ihtişamlı siyah bir elbiseyle the empire otel'inin önünde boy gösteren cruz'un ''mr. big'' karakteriyle yan yana görülmesi de filmde carrie için ''güzel bir tehdit'' oluşturabileceği yorumlarına yol açtı.

buyrun trailerımız : http://tinyurl.com/yh7pk7t

linkimiz : http://www.sexandthecitymovie.org/  
fotoğrafı yok

asdfgfdsa

13 Oca 2010 00:04

Mesaj Gönder

işte bugün aldığım en güzel hbr bu  

neeyiir

13 Oca 2010 00:04

Mesaj Gönder

yaşlanmadılar mı artık.  

odd

13 Oca 2010 00:06

Mesaj Gönder

sarah jessica parker kadar çirkin ama karizmatik kadın da zor.

yani o parantez ötesi bacaklara rağmen bu kıyafetleri yakıştırmak, inanılır gibi değil.  
fotoğrafı yok

asdfgfdsa

13 Oca 2010 00:06

Mesaj Gönder

berna yavrum seksin yaşı mı olurmuş o nasıl laf ? Surprised  
fotoğrafı yok

asdfgfdsa

13 Oca 2010 00:07

Mesaj Gönder

güzeeeeeeeeeel Cool  

SARI CENCi

13 Oca 2010 00:07

Mesaj Gönder

burun da fena tabi.

ama filmde zaten söylüyorlar ki 30lu yaşlarda olmadıklarını artık.

hem zaten artık eski her gün başka adamla yatan samantha yok, kanka filmine döndü. ama her türlü severim.  
fotoğrafı yok

asdfgfdsa

13 Oca 2010 00:10

Mesaj Gönder

o ayakkabıların hepsi benim olsun zaten. evi falan geç.

nitekim carrie de bütün parasını onlara yatırıyordu. buldu big gibi zengin kocayı rahat artık. ahahah dedikoduya gel.  
fotoğrafı yok

asdfgfdsa

13 Oca 2010 00:10

Mesaj Gönder

evlendiler yahu. zaten bu sefer film çölde falan geçiyor.  
fotoğrafı yok

asdfgfdsa

13 Oca 2010 00:12

Mesaj Gönder

ahahaha aşkım boşuna heveslenme filmde dizideki gibi sahneler yok. Kahkaha  
fotoğrafı yok

asdfgfdsa

13 Oca 2010 00:13

Mesaj Gönder

cırkınler ama penelope icin izlerim  

bgum

Mesaj Gönder

diziyi beğendiğim ve sevdiğim kadar filmden zevk almadım  
fotoğrafı yok

y 0 k

Mesaj Gönder

ben de filmi dizisi kadar beğenmedim ama nedense bu kadınları bir arada görmek beni mutlu ediyor.  
fotoğrafı yok

asdfgfdsa

13 Oca 2010 00:14

Mesaj Gönder

hayır şimdi bir şey derim de topikte olmaz sayın vatka. ayıp oluyor. ahahahaha  
fotoğrafı yok

asdfgfdsa

13 Oca 2010 00:15

Mesaj Gönder

yani vatkalı sevgilim demek istedim. öhöm. Razz  
fotoğrafı yok

asdfgfdsa

13 Oca 2010 00:20

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki