sinema tarihinin en iyi filmleri...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  sinema tarihinin en iyi filmleri...

vãÑîty demiş ki:
meet the spartans iirençti bence
az önce beyazperde.com da yorumları okudum orada da pek beğenen olmamış...  

MrBoss

07 Tem 2008 00:52

Mesaj Gönder

drvenom demiş ki:
ya ben türkçe bilmiyorum ya da tamamen laf olsun diye konuşuyorsun. ben uzatırım benim için dert değil. sakız gibi uzatırım konuyu. tarzımdır. bir lafı etmeden önce düşünmek gerek. cümle içinde drvenom bulunuz diye konuşurken sen nerede bulmuştun cümle içinde bekleme talebini diye sorarlar adama sonra takılır kalırsın rizaydi minnetti...

isohaksim efendi de ukala ukala konuşup bık bık bık boş vakit idi dolu vakit idi biz sinemacılara icat edildi bu sanat türü laflar etmeseydi daha iyi hoş bir topik olurdu.
büyükmüşsün hacı  
fotoğrafı yok

bekLeme taLebi ®

07 Tem 2008 00:53

Mesaj Gönder

film isimleri yazan herkese teşekkür ederim,the shining filmini izliycem bakalım..action arıyordum gerilime döndüm Very Happy ee gece gece olcak o kadar...tekrar tekrar vakit ayırıp onca film yazan herkese teşekkür ederim..iyi geceler,herkese iyi haftalar..  

MrBoss

07 Tem 2008 00:58

Mesaj Gönder

neden peki?  

MrBoss

07 Tem 2008 01:02

Mesaj Gönder

vãÑîty demiş ki:
şöyle ki
güzeldir klasiktir
ama artık korku filmleri o kadar değişime uğradı ki
korkutmuyo
çocukken bile izlediğim de korkmamıştım Confused
sonradan tekrar izledim çekim teknikleri fln zamanına göre çok başarılı ama artık
bizim korku anlayışlarımız değişti Confused
o zaman bayrampaşa ben fazla kalmayacağım filmini izleyeyim...tekrar teşekkür ederim...  

MrBoss

07 Tem 2008 01:07

Mesaj Gönder

barda barda Smile  

SUNNNY

07 Tem 2008 01:40

Mesaj Gönder

www.imdb.com  

sanwhere

07 Tem 2008 01:45

Mesaj Gönder

bir zamanlar america.

bide alpha dog = )  
fotoğrafı yok

1122334455

07 Tem 2008 02:01

Mesaj Gönder

kasım da aşk başkadır

souk dağ

truva

gerisini bir ara söylerim  

sea

07 Tem 2008 02:24

Mesaj Gönder

scarface tek geçerim tekkk  
fotoğrafı yok

Heath Ledger

07 Tem 2008 02:35

Mesaj Gönder

the cave of the yellow dog, her izledigimde icimi sevgiyle dolduran bir filmdir.
a tale of two sisters-janghwa hongryeon ise hayatimda izledigim en basarili korku sinemasi yapimlarindan biri,guney kore'den.
yine ayni sekilde oldboy 'u hala izlerim.hersey bir yana choi min-sik 'in olaganustu performansi icin defalarca izlenmeye deger.
cok basarili buldugum bir diger yapim,italya'dan io non ho paura. cocuk oyuncular inanilmaz performans sergilemis bence.
bir diger calisma artik cogumuzun bildigi bir jean pierre jeunet calismasi olan le cite des enfants perdus adli karanlik ve fantastik film.bu filme beni annem ilkokuldayken goturmustu,hala aklimdan silinmeyen,bende oldukca iz birakmis bir yapim.
everything is illuminated oldukca basariliydi.paul cantelo imzali soundtrack en basarili ost'lerden biri diye dusunuyorum.
edward scissorhands'i defalarca izlemekten sıkılmam.big fish icin de gecerli bu.
el labirento del fauno izledigim en buyuleyici filmlerden biri.ayrica cok az filmde bu kadar aglamisimdir(:
what dreams may come 'in mutlulugu ve gorsel efektleri..
the chocolat 'i sona sakladim.bugune kadar en cok hangi filmi izledin diye soran olursa bu film basta gelir.harika bir ost'ye sahip, buyuleyici bir hikaye.kuzey ruzgarlariyla dolu.

daha sonra devam ettiririm belki.  

Elsa

07 Tem 2008 02:41

Mesaj Gönder

vãÑîty demiş ki:
ilk söliceklerin bunlar mı yani Confused

yok aslında bunlar son söyliyeceklerimdi Confused  

sea

07 Tem 2008 02:43

Mesaj Gönder

bknz. tom hanks Bravo  

speedyy