sinema tarihinin en iyi filmleri...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  sinema tarihinin en iyi filmleri...

sizce boş vakitlerde izlenecek en iyi filmler hangileri...  

MrBoss

07 Tem 2008 00:00

Mesaj Gönder

back to the future i-i-iii  

MrBoss

07 Tem 2008 00:03

Mesaj Gönder

full metal jacket, lost highway, taxi driver, godfather, lock stock and two smoking barrels, ronin..  

koyun

07 Tem 2008 00:03

Mesaj Gönder

kesınlıkle
-raydan cıkanlar
-üç kagıtcılar (nıcolas gage:))
-ölümle yasam arasında
-hırsız  

xlitol

07 Tem 2008 00:05

Mesaj Gönder

isohaksim demiş ki:
"sinema tarihinin en iyi filmleri" başlığı altında boş zamanda izlenecek diye yazmak olmamış..
sinema boş zaman için üretilmiş bir kavram yada bir hareket değildir...

sinema başlı başına bir iştir, film izlemek bir uğraştır...
sinema yapmak bir emek, omeği izlemek ise bir saygıdır.

boş zaman "boş" olandır. yani hiçbir işiin yapılmadığı...

ama illada film izlemek istiyorum diyorsan; şahin k serisi tavsiye ederim...

Bravo aferin sanaaaa  

MrBoss

07 Tem 2008 00:05

Mesaj Gönder

2001 space odyssey.  
fotoğrafı yok

MrCROWLEY

07 Tem 2008 00:06

Mesaj Gönder

matrix  

B l a c k

07 Tem 2008 00:07

Mesaj Gönder

don kisot demiş ki:

Bravo aferin sanaaaa
saygısız  
fotoğrafı yok

bekLeme taLebi ®

07 Tem 2008 00:07

Mesaj Gönder

illa bi kaç hıncal uluç çıkacak aradan..hay allahım ya Very Happy neyse,meraklılar için söyleyeyim... boş vaktim var,ve iyi filmleri sordum insanlara.. boş vaktimi bu iyi filmlerle değerlendirip iyi bi iş yapmış olucam boş vakitlerimde... anlaşıldımı şimdi??!!.. bazen bu sitede yazdığın her kelimeyi açıklamak zorunda kalmak ne üzücü.. katılımda bulunan herkese çok teşekkürler..  

MrBoss

07 Tem 2008 00:09

Mesaj Gönder

oneblood demiş ki:
"sinemayı boş vakit olarak görenler boş filmler izlerler" miakil çopsev
Bravo  

xlitol

07 Tem 2008 00:09

Mesaj Gönder

isohaksim demiş ki:

evet bu daha iyiydi..

hıncal mııı.

adam film izler spoilerin alasını yapar. az biraz tutdilini be adam!

daha mı iyi? ya ben neden her cümlemi kelime kelime açıklama eziyetini yaşayayım ki.. neyse teşekkür ederim iyi geceler..  

MrBoss

07 Tem 2008 00:12

Mesaj Gönder

bekleme talebi ® demiş ki:
saygısız
efendim??  

MrBoss

07 Tem 2008 00:13

Mesaj Gönder

don kisot demiş ki:
illa bi kaç hıncal uluç çıkacak aradan..hay allahım ya Very Happy neyse,meraklılar için söyleyeyim... boş vaktim var,ve iyi filmleri sordum insanlara.. boş vaktimi bu iyi filmlerle değerlendirip iyi bi iş yapmış olucam boş vakitlerimde... anlaşıldımı şimdi??!!.. bazen bu sitede yazdığın her kelimeyi açıklamak zorunda kalmak ne üzücü.. katılımda bulunan herkese çok teşekkürler..
"mı" ayrı yazılır =)

her zaman her yerde herkese her kelimeyi zerresine kadar açıklaman gerekir.. hele ki tonlamadan uzak sanal alemlerde herkesin kafasına göre okudugu umuma acık cümlereler kuruyosan..

"eywallah bilader eksik yazmışım düzeltiym" yada ne bileyim "aslında bahsettiğim şuydu" gbi bi açıklama yerine "afferim sana Bravo " yazarsan o iş olmaz işte Wink

saygı sevgi hepimiz aynı sitenin çocuklarıyız.. kimse kimseyi ezip büzmeye durmuyo burda  
fotoğrafı yok

bekLeme taLebi ®

07 Tem 2008 00:13

Mesaj Gönder

drvenom demiş ki:
hah bir de forum öğretin tam olsun.
öğrenmesi gereken için sevgili botlarımızın hazırladıgı kurallar var; ki ulaşmak çok kolay. o bizm işimiz değil  
fotoğrafı yok

bekLeme taLebi ®

07 Tem 2008 00:14

Mesaj Gönder

bekleme talebi ® demiş ki:
"mı" ayrı yazılır =)

her zaman her yerde herkese her kelimeyi zerresine kadar açıklaman gerekir.. hele ki tonlamadan uzak sanal alemlerde herkesin kafasına göre okudugu umuma acık cümlereler kuruyosan..

"eywallah bilader eksik yazmışım düzeltiym" yada ne bileyim "aslında bahsettiğim şuydu" gbi bi açıklama yerine "afferim sana Bravo " yazarsan o iş olmaz işte Wink

saygı sevgi hepimiz aynı sitenin çocuklarıyız.. kimse kimseyi ezip büzmeye durmuyo burda
benim lugatımda birleşik yazılıyor Wink abicim geyik forumlarında alası oluyor bunların.. alakasız postlar atmayın lütfen...  

MrBoss

07 Tem 2008 00:15

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Sonraki