türk sineması

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sinema & TV  \  türk sineması

dünyada çok az ülkede dışa açılabilen kendine ait sinema sektörü var diye biliyorum. en son duvara karşı olsun tarkan filmlerinin amerikada kaçak kopyalanması olsun yada kurtlar vadisi olsun..

5- 10 sene sonra sinema sektöründe türkiyeyi amerikaya rakip görüyorum Smile  

raid

19 Şub 2006 04:04

Mesaj Gönder

5-10 sene dedim zaten gayet yavaşım Very Happy  

raid

19 Şub 2006 04:08

Mesaj Gönder

amerikaya rakip olur mu bilmem ama geliştiği kesin Smile  
fotoğrafı yok

pooooo

19 Şub 2006 04:09

Mesaj Gönder

s.s.s.s. demiş ki:
amerikaya rakip olur mu bilmem ama geliştiği kesin Smile

yani bakınca avrupada olsun amerikada olsun ses getiren filmler bu aralar bizden çıkıyor. hoş bişi inşallah kazandıklarının hepsini cebe indirmiyorlardır sektöre yatırım yaparlarsa değişik konularla daha dikkat çekeriz gibi geliyor Smile  

raid

19 Şub 2006 04:12

Mesaj Gönder

plastictears demiş ki:
Kahkaha süper karikatür

Cool Kahkaha ben çizdim Hick  
fotoğrafı yok

pooooo

19 Şub 2006 04:12

Mesaj Gönder

raid demiş ki:

yani bakınca avrupada olsun amerikada olsun ses getiren filmler bu aralar bizden çıkıyor. hoş bişi inşallah kazandıklarının hepsini cebe indirmiyorlardır sektöre yatırım yaparlarsa değişik konularla daha dikkat çekeriz gibi geliyor Smile

ses getiren film? hangisi çıktı?  
fotoğrafı yok

pooooo

19 Şub 2006 04:13

Mesaj Gönder

plastictears demiş ki:
atma o kadar Kahkaha

eheueh tmm arkadaş yardım etti biraz Embarassed  
fotoğrafı yok

pooooo

19 Şub 2006 04:14

Mesaj Gönder

zaten amerikadan fazla gelişebilmesi için, öncelikle çekimlerde kullanılan çekim teknikleri olsun yada kullanılan efekt ler olsun türke özel olmalı. yoksa hiçbirzaman amerikanın önüne geçmek mümkün olmaz. Smile  

raid

19 Şub 2006 04:14

Mesaj Gönder

s.s.s.s. demiş ki:

ses getiren film? hangisi çıktı?

duvara karşı peş peşe amerikan gazetelerinde yılın fim'i seçildi, tarkannı kaçak kopyaladılar, e kurtlar vadisi orduya acıklama bile yaptırdı.. daha ne olsun Kahkaha  

raid

19 Şub 2006 04:15

Mesaj Gönder

bu arada öle sinema ile yatıp kalkan sinema profesörü değilim kendimce bir yorum getirdim sadece. Wink belirtmek istedim Smile  

raid

19 Şub 2006 04:17

Mesaj Gönder

plastictears demiş ki:
bu tarkan muhabbeti ne ben bilmiorm

eski tarkan fimleri var ya amerikada dvd olarak satılıyormuş raflarda bayada ilgi görmüş ama sonradan kaçak olarak satıldıgı cıktı ortaya Smile  

raid

19 Şub 2006 04:18

Mesaj Gönder

plastictears demiş ki:
allah allah ilginç...
bizdeki kaçak vivid misali Hick

Razz  

raid

19 Şub 2006 04:21

Mesaj Gönder

çokta umutsuz degilim.

serdar akar, çağan ırmak gibi yetenekli adamların varlıgı umut verici.. ayrıca türkiye'deki dizi sektörünün türk sineması icin yetenekli oyuncu ve yönetmenler cıkarmasını umut ediyorum.

ama ertem egilmezin oglu, tayfun güneyer falan film cekmeye devam ederse vay halimize..  

neverkind

19 Şub 2006 04:23

Mesaj Gönder

narin demiş ki:
ben yönetmen olduum zmn gelişicek turk sineması

sabırla beklioruz Kahkaha  
fotoğrafı yok

pooooo

19 Şub 2006 04:23

Mesaj Gönder

erdem© demiş ki:
yapılan projeler bu kadar eleştirilmese keşke...

kötü eleştiriyi kasteddin sanırım.. Rolling Eyes eğer o ise bencede çok fazla üstlerine gitmemek lazım sonucta film bu yani Very Happy  

raid

19 Şub 2006 04:26

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3   Sonraki