spor dieti ve yemeksepeti.com

Anasayfa  \  Forumlar  \  Gurme  \  spor dieti ve yemeksepeti.com

ne spordan vazgeçebiliyorum
ne öküz gibi yemekten

spor yapmayınca mutsuz olduğum gibi
karı gibi rejim yapıncada mutsuz oluyorum

dolayısıyla öküz gibi yiyorum, öküz gibide spor yapıyorum ancak malum sürekli bulkum (göbiş yok,kollar kalın,omuzlar dik ve geniş +göğüs belirgin) amma velakin kaslar pekte belli olmuyor, 6 pack desen bazen 1 big pack arada sırada 2 pack çıkıyo kayboluyo o da...

hem leziz olsun hemde sporcu adamın besinlerini versin fazlada yağlı olmasın dersek ve yemeksepeti tek şansımız ise neler tercih etmeliyiz??  

vieras

24 Nis 2012 19:45

Mesaj Gönder

tuz cok su tutuyor, azaltmakta fayda var  

RayJay

24 Nis 2012 19:47

Mesaj Gönder

www.bodyforumtr.com
aradığın cvpları fazlasıyla bulursun.  

Thomas Crown

24 Nis 2012 19:52

Mesaj Gönder

çin mutfağı deneyebilirsin yemek sepetinden
kungfu öğretiyorlar  

Mephistopheles

24 Nis 2012 19:58

Mesaj Gönder

canım cennette, gönlüm hoşafta olmuyor evet  

Mephistopheles

24 Nis 2012 20:17

Mesaj Gönder

"karı gibi rejim yapmak" da nasıl barzo bi ifadedir belli değil  

Mephistopheles

24 Nis 2012 20:21

Mesaj Gönder

kesinlikle portein ağırlıklı beslenmek  

melaina

24 Nis 2012 20:44

Mesaj Gönder

paleo diyeti ya da diğer adıyla mağara adamı diyeti. aslında bi diyet değil de vejeteryanlık gibi düşün yaşam biçimi. biraz araştır derim. sporcular için özellikle çok başarılı. gayet yağlı yağlı etler tüketiosun hatta. ama ayçiçek yağı yok fln. dolayısıyla herşekilde yiyecek bişi bulabilirsin her restoranda.  

kokytos

24 Nis 2012 20:46

Mesaj Gönder

umt35 demiş ki:
dukan dieti ni şiddetle öeneririm. ki 40 günde 11 kilo verdim. üstelik yemek yiyerek Wink dolayısıyla beyaz et ızgara önerilir.

ne dukan'mış ama..
önüne gelen bunu söylüyor  

QA

24 Nis 2012 20:55

Mesaj Gönder

"öküz" gibi yemek yemekten gocunmuyorsun da, "karı" gibi rejim yapmaktan mı gocunuyorsun? asşlkdjaşskdjaşsd.  

freeze bee

24 Nis 2012 21:03

Mesaj Gönder

çok sevdiğim bir gevur deyimidir kendisi

''eat like an animal,train lika a monster,f*** like a beast'' Kahkaha

ama bu deyimin arasına 'diet like a lady' olmuyor işte Kahkaha

benim zaten kilo vermekle ilgili bir sıkıntım olmadı hiç,yediğimi yakıyorum sporda ama aynı ağırlıkları birlikte kaldırdığım adam 'onu yemem bunu yemem salata yerim' diye karı gibi yanımda geziyo,gel görki eleman 6 pack'in danışkası var...

yemek vaktini iple çekipte dönerdi-iskenderdi-çökertmeydi-mantıydı-pizzaydı-megamac'ti atlamak çok şükür çok büyük haz Very Happy

çok açken nerde sipariş versem siparişimi alan eleman garip garip bakıp 'abi senmi yicen bunların hepsini' diye sormadığı nadirdir (tanıyanlar hariç Hick )  

En son vieras tarafından 24 Nis 2012 21:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

vieras

24 Nis 2012 21:15

Mesaj Gönder

mephistopheles demiş ki:

M L H

24 Nis 2012 21:23

Mesaj Gönder

mephistopheles demiş ki:

Bravo  
fotoğrafı yok

roni

24 Nis 2012 21:33

Mesaj Gönder

umt35 demiş ki:

ben doktor arkadaşlarımdan aldığım referanslarla başladım ki kitabını alıp okumak önemli.. ve çok keyifli. üstelik süper sonuç Wink

insan gibi sabah kalvaltıda salatalık peynir zeytinimi yerim ki zeytin kdr faydalı bi meyve yoktur canan karatayın da dediği gibi. sonra tek öğün sebze ve tavuk.. hiç gerek kalmaz dukana fln.
ztn yagsız yoğurt süt yagsız tavuk yiyen her halukarda kilo verir.başka bi numarası yok yani.  

QA

24 Nis 2012 21:48

Mesaj Gönder

bokuelo, sokuelo, sikoskmandka jsjdkhashdas dietini deneyin şiddetle Smile ahhaha

diet yapmadan spor yapıyorsanız kalınlaşırsınız vs. ifadeleri de spordan bağımsızdır. öyle kötü beslenirseniz spor yapmadığınız takdirde daha kötü durumda olabilirsiniz.

bununla beraber dukan vs. hepsinin temel prensibi aynıdır karbonhidratı kısıtlamak. bu kafayı yemenizi gerektirecek kadar dukana takılmanızı gerektirecek bir durum degil.

her vucudun gunluk protein ve yag ihtiyacini amaclarina gore belirledikten sonra kilo alıp verme vs. kısmını karbonhidrata göre ayarlarsınız. ha bi de her gun dusuk karbonhidrat olmaz. metabolizmanız ona uyum saglar ve yavaslar. o yuzden ara ara yuksek karbonhidrat girmesi iyidir.

bununla beraber ben de yemeksepetinden sipariş veriyorum çokça ve ihtiyacıma uygun hersey bulabiliyorum.

shut up and squat demek istiyorum konuyla birebir alakası olmasa da Smile  
fotoğrafı yok

Dsquared

24 Nis 2012 21:51

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki