menemen.

Anasayfa  \  Forumlar  \  Gurme  \  menemen.

???
  ölürüm
  bayılırım
  eh işte
  sevmem
  görürsem kaçarım
| Sonuçlar
afro-chan'a açtıralım o zaman...

anne tarafına kayseri'ye gittim bubu=)  

Uchiha Sasuke

27 Eyl 2009 18:51

Mesaj Gönder

gece dediğin en geç 11'de uyurum ben, alkolzedeyim 2 gündür.  

Uchiha Sasuke

27 Eyl 2009 18:52

Mesaj Gönder

afro'da çıkmış...  

Uchiha Sasuke

27 Eyl 2009 18:53

Mesaj Gönder

1 saat bekle  

Furai

27 Eyl 2009 18:54

Mesaj Gönder

tamam. Neutral  

Uchiha Sasuke

27 Eyl 2009 19:07

Mesaj Gönder

bu netin yavaşlığı ne yaaa
ağlıycam şimda Neutral  

Afro Samurai

27 Eyl 2009 19:08

Mesaj Gönder

cestsibon demiş ki:
menemen = kusmuk
Confused  

Uchiha Sasuke

27 Eyl 2009 19:17

Mesaj Gönder

cestsibon demiş ki:

benzemiyor mu allaasen?

ufakken menemeni yapar ve tavadan pilastik şeffaf poşetlere koyardık, sonra poşeti elimizle iyice ezerdik ve arkadaşlarla beşiktaş- kadıköy vapuruna binerdik, vapur hareket ettikten sonra içimizden bir tanesi midem bulanıyor dümeniyle elini ağzına götürüdü falan derken menemeni koyduğumuz poşete göye istifa edermiş gibi yapardı, bizdenbaşka herkes o poşete arkadaşımızın kustuğunu sanardı, sonra o arkadaşımız poşeti herkesin göreceği şekilde tutar ve bize dönerek ''gene ne yediysem çıktı'' falan ayarında şeyler söylerdi, sonra da ülen param da yok akşama kadar acıkırım ben, en iyisi bunu gene yiyip diyerek poşetteki el emeği göz nuru menemeni yerdi, ülen tadı hâlen bozulmamış falan derken bütün vaupu isyan ederdi, ufakken bayağı eğlenceliydi bu olay, demek istediğim o ki, o menemeni ben yapardım...  

Uchiha Sasuke

27 Eyl 2009 19:23

Mesaj Gönder

uchiha sasuke demiş ki:

ufakken menemeni yapar ve tavadan pilastik şeffaf poşetlere koyardık, sonra poşeti elimizle iyice ezerdik ve arkadaşlarla beşiktaş- kadıköy vapuruna binerdik, vapur hareket ettikten sonra içimizden bir tanesi midem bulanıyor dümeniyle elini ağzına götürüdü falan derken menemeni koyduğumuz poşete göye istifa edermiş gibi yapardı, bizdenbaşka herkes o poşete arkadaşımızın kustuğunu sanardı, sonra o arkadaşımız poşeti herkesin göreceği şekilde tutar ve bize dönerek ''gene ne yediysem çıktı'' falan ayarında şeyler söylerdi, sonra da ülen param da yok akşama kadar acıkırım ben, en iyisi bunu gene yiyip diyerek poşetteki el emeği göz nuru menemeni yerdi, ülen tadı hâlen bozulmamış falan derken bütün vaupu isyan ederdi, ufakken bayağı eğlenceliydi bu olay, demek istediğim o ki, o menemeni ben yapardım...

brava  

Afro Samurai

27 Eyl 2009 19:25

Mesaj Gönder

saol bubu=)  

Uchiha Sasuke

27 Eyl 2009 19:25

Mesaj Gönder

saol afro-chan.  

Uchiha Sasuke

27 Eyl 2009 19:26

Mesaj Gönder

bence güzel yapılan bir menemene denk gelmediğiniz için böyle düşünüyorsunuz cestsibon.  

Uchiha Sasuke

27 Eyl 2009 19:30

Mesaj Gönder

bir eksik bir fazla... biz menemenciler yolumuza devam edeceğiz cestsibon..  

Uchiha Sasuke

27 Eyl 2009 19:33

Mesaj Gönder

açız çok şükür.  

Uchiha Sasuke

06 Ekm 2009 23:58

Mesaj Gönder

olsa da yesek  

billie jean

06 Ekm 2009 23:59

Mesaj Gönder